شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

9 چیز برای یک شو تجاری قدرتمند | Raymon-co

۹ چیز برای یک شو تجاری قدرتمند

زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه

9 چیز برای یک شو تجاری قدرتمند


9 چیز برای یک شو تجاری قدرتمند

 

به گفته بنجامین فرانکلین، “اگر برنامه ریزی نکنید، برای شکست برنامه ریزی کرده اید”. یک یادآوری بسیار ساده که می تواند ذهن همه را بیدار کند تا قبل از ادامه دادن به برنامه، شروع به برنامه ریزی کنند. اگر میخواهید یک تجربه شگفت انگیز تجارتی داشته باشید و مزایای یک نمایشگاه را به خوبی به دست آورید، دیگر نگران نباشید. در اینجا 9 موردی که میتوانید قبل از رویداد بعدی خود امتحان کنید را ذکر کرده ایم.

 

 

  1. تعیین اهداف مشخص

با پایان دادن صداهای مختلف ذهنتان شروع کنید، این صداها می تواند صدای توصیه های مختلفی که به شما شده است باشد! دانستن آنجایی که می خواهید بایستید می تواند به دانستن آنچه باید انجام دهید کمک کند. اکثر فروشندگان نیز در رقابت هستند، بنابراین این راه خوبی برای تمرکز تیم است.

 

  1. هزینه های پیش بینی شده را لیست کنید

البته که در هنگام برنامه ریزی برای نمایشگاه، پول خرج میکنید، بنابراین باید همه چیز را که می خواهید استفاده کنید محاسبه کنید. در این موضوع کمی خلاقیت داشته باشید. به نمایش های آینده نگاه کنید و ببینید که آیا می توانید چیزی را تولید کنید که به خوبی بتواند سود دهی داشته باشد. سپس میتوانید از ارقام پایه کلیدی برای کمک به ارزیابی موفقیت نمایشگاه خود در نمایشهای مختلف استفاده کنید.

 

9 چیز برای یک شو تجاری قدرتمند | Raymon-co

 

  1. ایجاد کردن یک غرفه جذاب و فریبده

غرفه دارایی شرکت خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که آن را به خوبی تزئین شده، ساده و قابل توجه است. شما می توانید از صفحه نمایش popup استفاده کنید، بنر ها و حتی بنر های کشویی را بکشید. گزینه های بسیاری وجود دارد که می توانید غرفه نمایشگاه خود را از دیگران جدا کنید. توجه داشته باشید که اگر غرفه شما به طور صحیح مونتاژ شده باشد، این پیام برای مشتریان ایجاد یک پیام فروش غیر قابل انکار خواهد بود.

 

  1. انتخاب نقشه کف

ایده خوبی است که غرفه خود را از قبل رزرو کنید تا بتوانید برای بهترین مکان برای غرفه را برنامه ریزی کنید. بعضی از مردم مایلند که به محل ورود شو نزدیک باشند. به نظر من این بدترین موقعیت است زیرا مردم در نمایشگاه به سرعت حرکت می کنند و در همان زمان برای جهت حرکت خود در شو تصمیم میگیرند. اگر شما درست در مقابل شان باشید، باید بسیار بزرگ باشید. کاری کنید که مردم به سادگی در غرفه شما توقف کنند. اگر شما یک محصول جدید دارید و تنها می خواهید نام تجاری خود را به نمایش بگذارید، این فوق العاده است. اما اگر میخواهید مردم با برند شما ارتباط برقرار کنند، نیاز است که جای بیشتری را در نظر بگیرید. با سازنده استند خود در مورد موقعیت های مختلف استند صحبت کنید. ما به تیم شما اضافه شده ایم، از مزایای آن استفاده کنید!

 

  1. عناصر بازاریابی

این روش معمول برای افرادی است که عناصر بازاریابی خود را چاپ کرده باشند. که شامل توصیف محصول، ادبیات فروش، ورق های محصول و بروشورهای محصول برای اطمینان از اینکه مردم کپی از آن را داشته باشند، است. اما کاملا مطمئن شوید که همه چیز در قالب چاپ، بدون خطا و قانع کننده باشد.

اگر شما یک راه واقعا عالی برای تبلیغ محصولات خود می خواهید، چرا از راه حل touch screen  استفاده نمی کنید؟ ما چند بار این کار را برای مشتریان انجام داده ایم و بازخورد بسیار خوی دریافت کردیم. مزیت انجام این کار در برابر چاپ سنتی این است که شما در چاپ، حمل و نقل و زباله صرفه جویی می کنید، اما مهمتر از همه، شما می توانید پیگیری کنید که چه کسی اطلاعات بیشتری را درخواست کرده و در مورد چه محصولاتی اطلاعات بیشتری می خواهد. این واقعا آینده است و بسیاری از مشتریان ما از این روش فراتر از نمایشگاه به عنوان روش ترجیحی برای به اشتراک گذاشتن مطالب با مشتریان استفاده می کنند.

 

9 چیز برای یک شو تجاری قدرتمند | Raymon-co

  1. انتخاب محصول

محصولات شما قلب تجارت شما است، بنابراین فقط محصولات جدید (یا نزدیک به جدید) را نمایش دهید تا نام تجاری شما در بهترین شرایط نشان داده شود. اگر طیف وسیعی از محصولات یا محصولات بسیار بزرگ دارید، فقط یک سری را  انتخاب کنید و راحتی استفاده از touch screen را تجربه کنید. شما می توانید طیف گسترده ای را نمایش داده و حتی یک پیکربندی یا مدل 3D برای کمک به مشتریان برای  یافتن آنچه می خواهند ایجاد کنید. مهمتر از همه شما می توانید یک مشتری را از طریق آنها هدایت کنید بدون اینکه از جلوی لپ تاپ تکان بخورید.

 

9 چیز برای یک شو تجاری قدرتمند | Raymon-co

  1. انتخاب پرسنل

اولین چیزی که شما نیاز دارید این است که سازماندهی کنید، تمرین فشرده برای پرسنل خود برای پیشبرد برنامه مفید است. پرسنلتان کسانی هستند که تجارت شما و نام تجاری شما را نمایندگی می کنند. مهم است که یک نتیجه خوب را بدست آورند. عدم داشتن ترکیب مناسب پرسنل برای نشان دادن شما تا حد زیادی بزرگترین اشتباه است که می توانید انجام دهید. حتی اگر شما بهترین نمایشگاه در جهان را داشته باشید، پرسنل ممکن است باعث شکست شما شوند اگر به درستی آموزش دیده نباشند.

 

 

  1. پیش بینی های خود را به نمایش بگذارید

چرا مشتریان موجود را دعوت کنید؟ چون گذشته از به وجود آمدن یک جمعیت و نشان دادن نمایشگاه شما به عنوان جای بسیار هیجان انگیز ، نشان می دهد که نمایشگاه شما همچنین می تواند به عنوان یک قیف فروش نیز هدایت شود. چیزی را در این نمایش ارائه دهید که دیگر نمیتواند آن را ببیند و موجب هیجان در اطراف رویداد شود. یک ماه قبل از نمایش، شما باید با انتظاراتی که از شو شما می رود ارتباط بر قرار کنید. ما همه مشغول هستیم، بنابراین شما باید از راهبرد ها پیروی کرده و به رویداد در فهرست خود بیشتر توجه کنید و نباید به سادگی از آن بگذرید. به آنها ایمیل بزنید، با آنها تماس بگیرید، دعوت نامه ها را بفرستید. در دعوت مردم به نمایش خود فعال و هوشمند باشید.

 

  1. حذف “ای کاش می شد”

مثبت باشید، احساس فشار نکنید، زیرا باعث شکست شما می شود. اگر به “ای کاش می شداگر شکست بخوریم چه، اگر انتظاراتمان برآورده نشود، اگر کسی به غرفه ما نیاید” فکر می کنید –  این فقط اندیشه های شکست است. اگر هدف شما برای موفقیت باشد، برای آن هدف تلاش کنید، اگر هدف شما پول است، برای آن، اگر شما شهرت را دوست داشته باشید، فقط بهترین شکل خود را به آن بدهید. شما به این موضوع افتخار می کنید که سعی خود را کردید و می دانید که همه کار برای رسیدن به آن را انجام داده اید، این چیزی است که باعث تفاوت واقعی شما می شود!

 

مشاهده مقاله >نکات کلیدی من از نمایشگاه ۲۰۱۶

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment