شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما | Raymon-co

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما


گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما

 

این یک مسئله رایج در میان افرادی است نمی تواند تماشاگران مناسب آفر های خود را پیدا کنند. در اینجا به مواردی اشاره شده که با انجام آن می توانید نمایشگاه خود را به یک ابزار تولید کننده راهبرد دقیق تبدیل کنید.

 

پیام رسانی

این موضوع به تنهایی، یکی از بزرگترین عوامل به دست آوردن توجه در یک نمایشگاه تجاری است. با صحبت کردن به طور مستقیم با مخاطبان تان، شما به سرعت پسرها را از مردان جدا کرده و زمانی که این کار درست انجام می شود، قبل از هدر دادن زمانتان، ویزیتور های مناسبتان را پیدا خواهید کرد. یک بیلبورد در Silicon Valley یکی از نمونه های مورد علاقه من از این ماجرا است. برای اغلب افراد، بی معنا است، اما کسانی که کد را می خوانند، می گوید: “ردبول به شما بال می دهد”. هوشمندانه است. چگونه می توانید پیام خودتان را هدفمندانه تر سر و سامان بدهید؟

 

پیشنهادات

هر کس چیز های رایگان را دوست دارد، اما از خود بپرسید که آیا این واقعا ارزش زیادی دارد؟ اگر نه، آیا راهی وجود دارد که بتوانید این تجربه را ارتقا دهید و آیا کارآمد است؟ یا بهتر است از پیشنهاد دیگری استفاده کنید؟ یا هیچ کدام از اینها؟ بسته به آنچه در غرفه خود نمایش می دهید، گاهی اوقات کاری را بیش از حد انجام می دهید.

 

با پرسنلتان تمرین کنید

آیا تا به حال با کسی صحبت کرده اید که مشتری مناسب شما نیست، فقط به کسانی توجه می کنید که واقعا قصدشان صحبت با شماست؟ یاد بگیرید که سریع و مناسب باشید و یک سیستم برای مدیریت تعاملات بازدید کننده داشته باشید. آیا کارمند کافی دارید؟ کارکنان مناسب هستند؟ کیفیت مکالمات شما در یک نمایش، بازتاب مستقیم در موفقیت شما خواهد داشت. این موضوع 100٪ ارزش فکر کردن را دارد.

 

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما | Raymon-co

طرح بندی

آیا طرح بندی استندتان باعث می شود مردم از راه رفتن در نمایشگاهتان دلسرد شوند؟ آیا در ورودی تان موانعی  دارید؟ آیا خیلی پر نور است؟ یا بیش از حد پر سر و صدا؟

انتظارات را برآورده کنید.

از پیش-نمایش برای کنترل کردن رفتارها و اتفاقات استفاده کنید. در این باره خلاق باشید! نه به این معنا سفارش بگیرید، میدانم که مشتریانم زمان راهبرد طولانی برای کالاهایشان دارند، اما آنها هنوز انتظار دارند که مشتریان خود را در نمایش آنها ببینند. شما می خواهید مردم به دنبال شما باشند تا یاد بگیرند / بازی کنند / سرگرم شوند / کشف / برنده شوند … این ایده را دارید. چیزی را پیشنهاد بدهید که در جای دیگر پیدا نشود. آن را جذاب و فریبده نشان دهید.

در پایان روز، 83 درصد از افرادی که در یک نمایش حضور دارند برای خرید تحت تاثیر قرار می گیرند. حتی اگر این نمایش یک شکست باشد، آنچه در اطرافتان رخ می دهد را فراموش کرده و روی چیزی که می توانید انجام دهید تا بیشتر از آنچه که دارید را داشته باشید، تمرکز کنید. من مشتریانی را دارم که مشارکتی خوبی را در نمایشگاه نداشته اند، و از غرفه های همسایه خود به خاطر سازمان دهنده و عملا بازی کریکت در راهرو شکایت می کنند، اما چون یک برنامه بازی دارند (بر خلاف غرفه دارارن همکارشان) آنها در نهایت یک شو با شکوه دارند و بیشتر از آنچه انتظار داشته اند، سفارش گرفتند. آنها خوش شانس نیستند، برنامه ریزی کردند.

مشاهده مقاله >جمع آوری اطلاعات بدون استفاده از پیشنهادات

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment