شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

روانشناسی بازدیدکنندگان غرفه شما

روانشناسی بازدیدکنندگان غرفه شما

زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه

روانشناسی بازدیدکنندگان غرفه شما


روانشناسی بازدیدکنندگان غرفه شما

 

سازماندهی حضور در یک نمایشگاه یا کنفرانس می تواند کاری دشوار باشد. شما برای دیدن شدن همه چیز تلا می کنید و این ترس همینطور که در حال فکر کردن به رئیس، همکاران و رقبا هستید، افزایش می یابد.

 

تمام اینها را درک میکنم، اما چیزی که باید نگرانش باشید، بازدیدکنندگان هستند! آنها واقعا چه فکری می کنند؟

“تفاوت اساسی بین امیدواری و منطق این است که امیدواری به عمل می انجامد در حالی که منطق به نتیجه گیری می انجامد”. دانلد کلن، نورولوژیست.

این نقل قول به من یک ضربه عصبی زد. باعث شد که این سوال را از خودم بپرسم که چگونه می توانم تصمیم بگیرم و در کجای باید از منطق به احساس امیدواری سوئیچ کنم؟

اگر شما به دنبال خرید خانه ای هستید،منطقه حومه خانه، تعداد اتاق خواب ها، حمام و غیره به عنوان هدف شما است و پس از اینکه چک لیست علامت گذاری شد و منطق شما متقاعد شده است، نگاهی به خود خواهید داشت. در این مرحله شما زندگی خود را در این منطقه تجسم می کنید و احساس شما وارد می شود…

یا ممکن است که این احساس از ابتدا با شما درگیر باشد؟ پس از همه، جستجو معمولا توسط یک دلیل عاطفی تحریک می شود، و به همان موضوع کلیشه ای می رسیم که اول، مرغ به وجود آمد یا تخم مرغ ؟

 

در هر صورت، چیزی که مهم است، این است که احساسات در همه تصمیمات دخالت دارد (از جمله موارد مربوط به تجارت). اکثر ما ایده های پیش بینی شده ای در مورد موضوعات داریم، حتی قبل از اینکه با هر منطقی بخشی را شروع کنیم و آن را جدی بگیریم. در نمایشگاه جهانی، این یک ویژگی خسته کننده است.

به این معنی است که بازاریابان باید در هدایت مردم سخت تر کار کنند تا آنچه برای آنها می خواهیم را احساس کنند. (من می دانم که کمی عمیق است، اما ما این کار را هر روز بدون اینکه فکر کنیم که چه از خودمان باقی می ماند، انجام می دهیم!) ما نیاز داریم که به وجود این مسئله قبل از توانایی استفاده برای منفعت خودمان اذعان کنیم.

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما | Raymon-co

وقتیکه از نمایشگاه به عنوان یک ابزار بازاریابی 3D استفاده می کنید شما توانایی منحصر به فرد برای بازی به همه احساسات بازدید کننده را به جای تکیه بر صرفه جویی در صدا و دید شدن دارید، همانطور که اکثر کانال های دیگر انجام می دهند.

  • ایده های پیش بینی شده مردم در مورد تجارت شما چیست؟
  • شما واقعا میخواهید مردم چه احساسی در مورد تجارتتان داشته باشند؟
  • شما واقعا میخواهید مردم چه احساسی در مورد محصول / خدمات داشته باشند ؟
  • آیا طراحی استند فعلی شما این را منعکس می کند؟ آیا آنها با نگاه کردن به استند شما متوجهش می شوند؟
  • آیا پرسنل شما به گونه ای رفتار می کنند که به مردم در این تفسیر کمک کند؟

طبیعتا تعبیر بین افراد به خاطر ذهنشان متفاوت است، اما هنگامی که شما در حال تلاش برای از بین بردن هستید،زمانی که بهتر هدفتان را درک می کنید بسیار بیشتر احتمال موفقیت دارید.

 

پس این چه معنی برای نمایش بعدی تان دارد؟

هنگامی که پایه ای برای هویت نام تجاری تان داشته باشید و جایی که می خواهید باشید، مشخص باشد، وقت آن است که شکاف را بردارید. این روند باید قبل از مفهوم طراحی شروع شود. این چیزی است که ما در ابتدای مبارزات خود با مشتریان خود انجام می دهیم تا هر عنصر را به وضوح بر روی پیام کلیدی خود متمرکز کرده و با نتیجه آن ارتباط برقرار کنیم. هنگامی که حق بازاریابی خود را دریافت می کنید، می توانید بر “چگونگی” تمرکز کنید.

گذشته ها را فراموش کنید و خود را به عنوان یک بازدید کننده ای ببینید که برای اولین بار تجارت شما را می بیند. تصور کنید 20 دقیقه در انتهای روز وقت دارید و به اطراف سالن ها سر می کشید که هیچ چیز را از دست نداده باشید. چه چیزی شما را متوقف می کند؟ چه عناصر طراحی باعث می شوند تا شما را بلرزاند و چه کسانی هستند که باعث توقف تان می شوند؟ فراموش نکنید که در این تمرین نیز ارتباطات قبل و بعد از شو را به خوبی در نظر بگیرید. این ها نقاط تماسی را ایجاد می کنند که اغلب فراموش شده اند.

در یک نگاه چرا بازار هدف شما نیاز به دیده و درک شدن دارد و چه کاری باید انجام دهید؟ می خواهد با شما صحبت کند؟ دلایل درست را به یاد شما و شرکتتان بیاورد ؟ شما می توانید یک قطعه کارت قرعه کشی برای جلوگیری از آنها استفاده کنید، اما من توصیه نمی کنم ، چون افراد اشتباه را جمع میکند که به کاری کهمی خواهید انجام دهید اهمیتی نمی دهند و چه کسی هست که یک کافی/هدیه/شکلات مجانی نخواهد.

(به کفش های بازدیدکنندگانتان نگاهی بیاندازید) هر عنصر رویکردتان را امتحان کنید: تمام محتوای شما شامل شعار، آرم، پیام کلی و ارتباطات در داخل و اطراف نمایش، پیشنهادات شما، آفر های شو، روند شما برای رهبری و پیگیری استراتژی شما است … اگر این کار بیش از اندازه کشش احساسی برای شما برای انجام این تمرین است یا شما در مورد چیزی مطمئن نیستید، از کسی که خارج از پروژه است سوال کنید! اطمینان حاصل کنید که به شما بازخورد صادقانه ای می دهد.

آگاه باشید که ایده های شما ممکن است لزوما کاری نکنند تا احساس امیدواری پیدا کنید. اگر نشد، عصبی نشوید. بسیاری از مردم وقتی که این تمرین را انجام می دهند، یک لحظه طلائی دارند. ممکن است کمی بی حال و شل و ول به نظر برسد، اما درک روانشناسی بازدید کنندگان در نمایشگاه های تجاری می تواند در یک راه طولانی برای بهبود نتایج تان کمک کند. شما باید قبل از هیجان زده شدن، بدانید که چگونه باید هدایت کنید. همه اینها با پایان دادن به تفکرات به پایان می رسد و حال می دانیم که یک روند برای پیروی وجود دارد!

مشاهده مقاله >۶ غالب سازنده برای اقدامات بسیار جذاب غرفه شما

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment