شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

6 غالب سازنده برای اقدامات بسیار جذاب غرفه شما

۶ غالب سازنده برای اقدامات بسیار جذاب غرفه شما

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

6 غالب سازنده برای اقدامات بسیار جذاب غرفه شما


6 غالب سازنده برای اقدامات بسیار جذاب غرفه شما

 

قبل از اینکه این ۶ موضوع را بازگو کنم، می خواهم یکسری موضوعات الهام بخش کوچک از بعضی از شخصیت های فوق العاده باحال در ایالات متحده به اشتراک بگذارم.

 

آنها از یکسری از اهداف جدی ساده میگذرند که تجربیات تعاملی را برای افراد بزرگ ایجاد می کند. کلیپ زیر نشان می دهد که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که تبلیغات را ببینیم.

در مثال های آنها باید سرمایه گذاری قابل توجهی انجام شود که برای بسیاری از تجارت ها به راحتی قابل دست یابی نخواهند بود، اما مطمئنا می توان مزه آنچه که در آینده می توانیم انتظار داشته باشیم را چشید، چون تجارت شروع به خلاقیت می کند همراه با چگونگی بالا بردن علاقه مشتریان. لطفا نگران نباشید، اینکه جیب شما ممکن است به حد کافی پر نباشد، بدان معنا نیست که خلاقیت شما نمی تواند شکوفا شود.

در خودتان بیشتر نفوذ کنید و از خود بپرسید که چگونه می توانید کاری کنید که مخاطبین تان با نام تجاریتان ارتباط برقرار کنند. غذا و نوشیدنی ها را فراموش کنید، آنها ممکن است که سرگرم کننده باشند، اما بعید است که مردم را برای مدت طولانی حفظ کنند. تعاملات شو های تجاری به عنوان راهی برای دست بابی به راهبرد های جدید مهم تر هستند.

اگر بتوانید کاری کنید که مردم با نام تجاری شما تجربه ای داشته باشند، ممکن است شما را بیشتر به یاد داشته باشند.

 

 6 غالب سازنده ضروری برای تعاملی عالی در نمایشگاه های تجاری عبارتند از:

  • آیا هدفش خدمت رسانی است؟ در جهت اهدافتان کار میکند؟
  • آیا برای متوقف کردن مردم در مسیرشان کافی است؟
  • آیا تجربه شما سرگرم کننده است، یا حتی لذت بخش ؟
  • آیا به نوعی به نام تجاری شما مرتبط است؟
  • آیا تصور ماندگار مثبت برجای خواهد گذاشت؟
  • آیا مخاطبانتان شما را به دیگران معرفی خواهند کرد؟

خلاق باشید! یک شرکت امنیتی می تواند قبل از نمایش ویزیتورهایی را با کلیدهایی بفرستد تا مردم را به حضور در استندشان تشویق کند. کلید فرد برنده جایزه را باز میکند. اگر شما یک حسابدار خلاق هستید، می توانید یک پازل را بر روی یک touch screen نمایش داده و جایزه را به کسی بدهید که پازل را سریعتر حل کند. اگر شما یک توزیع کننده توالت هستید غرفه ای را با یک عکس با مضمون مثلا پوکر باز کنید و از بازدیدکنندگان دعوت کنید تا عکس خودشان را به تصویر بکشند، و آن را با برند خود در رسانه های اجتماعیبه اشتراک بگذارید.

اینها گزینه هایی مطمئن هستند و ایده هایی وجود دارد که راحت نیست، اما هیجان زیادی را ایجاد میکند. این موضوع نیازمند برنامه ریزی های قبلی است که باید انجام دهید، اما جوابی که در روز شو مشاهده می کنید،  برای شما ارزشمند خواهد بود.

مردم از اینکه فروخته شوند خوششان نمی آید بنابراین با یک شاخه زیتون کاری کنید که از حالت دفاعی خارج شوند و خواهید فهمید که این یکی از بهترین راه های ایجاد گفتگوی طبیعی است. یکی دیگر از ویژگی های بارز آن، این است که کارکنان شما با یک رویکرد مبتنی بر تجربه خیالشان راحتتر است.

اجرای خوب یک شو برنامه ریزی شده می تواند پیام شما را در تمام مدت شو نشان دهد. مدیریت تعاملی درست برای شو های تجارت اغلب به صحبت های طولانی بعد از روزهای طولانی تبدیل می شود. آیا واقعا یک تجربه به یاد ماندنی ایجاد کرده اید؟ اگر دوست دارید چیزهایی را به درستی برای شوی بعدی خود برنامه ریزی کنید،به هدف خواهید رسید – طوفان مغزی قطعا یکی از بخش های مورد علاقه شغل ما است!

مشاهده مقاله >گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment