شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

نکات کلیدی من از نمایشگاه 2016 | Raymon-co

نکات کلیدی من از نمایشگاه ۲۰۱۶

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

نکات کلیدی من از نمایشگاه 2016 از زبان Jessica Turnbull


نکات کلیدی من از نمایشگاه 2016

 

اولین چیزی که حضور در این رویداد به دست آوردم… برنامه ریزی بود! شما باید این کار را انجام دهید!

 

ExhibitorLive  یک کنفرانس سالانه است که در وگاس برگزار می شود. این اردوگاه آموزشی مورد علاقه من برای برنامه ریزان شو تجارتی است و کسانی که حضور دارند می توانند امتیازات را نسبت به صدور گواهینامه ایالات متحده (CTSM) بدست آورند که آنها را به عنوان کسی که واقعا می داند چه کاری انجام می دهد، تائید می کنند. یک دختر استرالیایی بودن، تأثیر صفر بر روی چمن خانه دارد، اما آموزش منحصر به فردی از برخی از بهترین مربیان نمایشگاهی در جهان را به من می دهد. امسال نا امید نباشید. من با تزریق ایده و الهام های تازه نمی توانم برای خلاقیت طرح های سفارشیم صبر کنم و می خواهم به مشتریانمان در شو هایشان بیشتر کمک کنم.

 

 برنامه ریزی شو تجاری و غرفه نمایشگاهی

من در مجموع در 19 سمینار در 4 روز حضور داشتم و سه بار ناهار را روی کف غرفه خوردم، در مورد چیزهای جدید جستجو می کردم و با تامین کنندگان از سراسر جهان ملاقات داشتم. بدون هیچ خرجی!

نکات کلیدی من از نمایشگاه 2016 | Raymon-co

 

من همیشه می دانستم که قبل از اینکه مشتری به شو تجاری واقعی برود، کارهای زیادی باید انجام شود. من همیشه مشتریان خود را تحت فشار قرار دادم که به جاه طلبی برسند؛ زیرا می خواستم بهترین را برای شو تجاریشان انجام دهند، اما پس از اینکه  دیدم کارشناسان چگونه این کار را انجام می دهند، انگیزه ای بیشتر برای انتشار اهمیت این پیام پیدا کردم.

اینکه به آنچه در سابق انجام میدادید برگردید ساده است و تنها به طراحی و هزینه ها فکر کنید. یک موضوع مشترک در تمام سخنرانی های من، جمع کردن همه سهامداران (مدیریت، فروش و بازاریابی) در کنارهم قبل از هر کار و طراحی بود. به نظر یک رویکرد منطقی می رسد ، اما با تجربیاتم می دانم که بسیاری از ما از یک طرف تحت فشار هستیم و رویداد تاثیر خود را از دست می دهد فقط به این دلیل که هیچ کس موافق نیست و برای هرچیز حس مالکیت دارند. مگر اینکه همه در هیئت مدیره باشند.

بازارهای خارج از کشور در نمایشگاه ها کمی متفاوت با اینجا در استرالیا است، در آنجا نمایشگاه ها را دوست دارند. (دقیقا در جای درستی بودم!) آنها اغلب برای استند هایشان سفارش می دادند و رویدادهای آنها بخش جدی از ترکیب بازاریابی آنها بود. در نتیجه درخواست و حضور بیشتر مردم، آنها نتایج بهتری را به دست می آوردند و ارزش بیشتری برای حضور در نمایشگاه قائل می شوند. آنها از نمایشگاه برای هدایت کسب و کار استفاده می کنند و چون مشتریان انتظاراتشان را برآورده می کنند، این بازار به طور کامل تحت تاثیر قرار می گیرد.

البته، روش های جدید ساخت و ساز برای صرفه جویی در پول / زمان یاد گرفتم، با دیگران در سراسر جهان برای تجارت دیدار می کنم و تماس بگیریم، اما مهمتر از همه من بازگشته ام که برنامه ریزی و استراتژی را به خانه برگردانم. KPI باید در جای خود قرار بگیرد، بنابراین شما باید معیارهای مربوط به رویدادها را داشته باشید و می توانید ببینید که کجا بهتر دلار به دست می آورید. این چیزی است که باید برای سال آینده تصمیم گیری شود.

 

نکات کلیدی من از نمایشگاه 2016 | Raymon-co

من کاملا مطمئن هستم که دفتر مرکزی در خارج از کشور با شرکت های مرتبط استرالیایی، باعث یک افت کوچک در ما می شود. نه تنها از لحاظ گردش مالی، بلکه بدون دستیابی به نتایج رویکردها، تعداد واقعی برای دستیابی درست به یک تکه بزرگتر از بودجه بازاریابی را ندارند، بنابراین فقط پول جیب را دریافت می کنند تا به شما یادآوری کنند که هنوز بخشی از خانواده تان هستند.

چه میشد اگر … این شرکت ها شروع به تغییر چگونگی شرکت در نمایشگاه ها کردند؟ چه میشد اگر… این شرکت ها شروع به کسب نتیجه از نمایشگاه های تجاری می کردند؟

این سال واقعا چیزی را درون من روشن کرد و نمی دانم که می توانم ببینم مردم همچنان به انجام آنچه تا کنون میکردند ادامه می دهند زیرا می دانم چه چیزی می تواند اتفاق بیفتد. جلسات برنامه ریزی نمایشگاه در سراسر استرالیا باید بسیار بیشتر از “آنچه که ما می خواهیم نمایش دهیم” و “چه تعداد جدول در غرفه داشته باشیم؟” باشد. ما نیاز داریم که چیزهای خوب را به خوبی انجام دهیم و بیشترین استفاده از این مواجهه را داشته باشیم!

 

مشاهده مقاله >آیا غرفه شما بیانگر داستان برند شما است؟

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment