شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

غرفه نمایشگاهی رایمون

زمان مطالعه مطلب 8 دقیقه

غرفه نمایشگاهی رایمون


غرفه نمایشگاهی رایمون

شرکت بزرگ رایمون؛ در مسیر غرفه سازی نمایشگاهی و طراحی دکوراسیون داخلی، در طی سال های اخیر حضوری پررنگ را ایفا کرده است ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت های بزرگ در نمایشگاه های مختلف بین المللی و نمایشگاه های داخلی در شهر های مختلف ایران، موجب شده است تیم طراحی و اجرایی رایمون در طول این سال های فعالیت خود، به گروهی فوق العاده در بیزینس غرفه نمایشگاهی تبدیل شود، اجرای کار های چشم گیر غرفه نمایشگاهی نام شرکت رایمون را تا فراتر از مرز های ایران هم پیش برده است.

 

غرفه سازی | غرفه شرکت پلار سال ۹۶ | طراحی شرکت رایمون ۴۰ ۲۲ ۳۸ ۲۲-۰۲۱

غرفه سازی | غرفه شرکت پلار

در این مقاله قصد داریم به تعدادی از اصول ساخت غرفه نمایشگاهی و طراحی های آنها بپردازیم، با ما همراه باشید تا از علم و تخصص چند ساله شرکت رایمون و تیم متخصص همراهش کمی بیشتر بهره مند شویم.

 

اصول نورپردازی در ساخت غرفه نمایشگاهی:

در هر غرفه نمایشگاهی، زیبایی و جلب مشتری، حرف اول را می زند؛ یکی از سرخط هایی که در زیبایی غرفه نمایشگاهی شما تاثیر زیادی دارد، اصول نورپردازی است، که اگر با علم و خلاقیت فراوانی به اجرا در بیاید، می تواند غرفه نمایشگاهی شما را به یکی از پر بازدید ترین غرفه های نمایشگاه تبدیل کند، و بازدید بالا برای غرفه شما، مشتریان بیشتری را هم برای شما جذب می کند.

اصول نورپردازی نیاز به شناخت رنگاهی مختلف هم دارد، اگر شما آشنایی زیادی با قانون استفاده از رنگ ها نداشته باشید، هرگز نمی توانید رنگ های مناسبی را در نور پردازی در ساخت غرفه نمایشگاهی خود به کار ببرید، استفاده از رنگ های غیر مرتبط ممکن است زیبایی غرفه نمایشگاهی شما را به دید مخاطب نشان ندهد و یا موجب آن شود که مشتریان شما از حضور در غرفه شما خسته بشوند.

 

غرفه سازی | غرفه شرکت دمنده سال ۹۶ | طراحی شرکت رایمون ۴۰ ۲۲ ۳۸ ۲۲-۰۲۱

غرفه سازی | غرفه شرکت دمنده

علاوه بر شناخت نور ها و استفاده از رنگ ها، شدت نور پردازی هم اصل مهمی است که باید در ساخت غرفه نمایشگاهی آنها را رعایت کنید، معمولا نور پردازی که برای میز مدیریت غرفه و کارکنان غرفه استفاده می شود باید شدت بیشتری داشته باشد، شما باید کالا و محصولات خود را در نور مناسبی به مشتریان و مراجعه کنندگان خود معرفی کنید تا ظواهر و کم و کیف آنها به طور کامل و مناسبی برای مشتریان دیده شود.

 

بهترین طراحی ها را از شرکت رایمون بخواهید

معرفی منابع نوری مناسب در نورپردازی و ساخت غرفه نمایشگاهی:

لامپ های الکتریکی یا رشته ای : این نوع لامپ ها، همان لامپ های معمولی هستند که به طور معمول استفاده از آنها در منزل و دفاتر کاری، رواج زیادی دارد. اما متاسفانه لامپ های رشته ای گرمای خیلی زیادی را تولید می کنند و این موضوع باعث می شود اگر شما برای نورپردازی غرفه نمایشگاه خود از آن استفاده کنید و در غرفه خود محصولی حساس به گرما و فاسد شدنی را تبلیغ می کنید، نباید در نزدیکی محصول خود از این نوع لامپ استفاده کنید .

 

 لامپ های فلورسنت: نور های آبی و نارنجی دارند و مصرف انرژی و تولید حرارت کمتری نسبت به لامپ های رشته ای و الکتریکی دارند که به طور معمول به منظور افزایش توجه بر روی سطوح ناصاف و منحنی، مناسب هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

 لامپ های هالوژنی: برای بازی نور و سایه سازی بسیار مناسب هستند چون که از روشنایی خوبی برخوردار می باشند. ولی باید بدانید که این نوع لامپ به سرعت داغ می شود و همان مشکل استفاده از لامپ های الکتریکی یا رشته ای را دارند و بنابراین نباید آن را در مجاورت و یا نزدیکی محصولات فاسد شدنی یا قابل اشتعال، قرارداده شوند.

 

با بهترین قیمت ها غرفه خود را طراحی کنید

لامپ های LED  : یکی از مناسب ترین و زیباترین لامپ ها که برای نورپردازی در غرفه سازی نمایشگاهی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، لامپ های LED است. روشنایی زیبا و رنگ بندی خوبی دارند به همین دلایل در انواع نورپردازی در هر فعالیت از آنها استفاده می شود و تولید حرارت در آنها بسیار ناچیز است در کنار این مصرف برق کمتری هم دارند ولی در کنار تمام این مزیت ها، نباید قیمت نسبتا بالای آنها را از قلم انداخت، اگر بخواهید در غرفه سازی نمایشگاهی خود تماما از این لامپ ها  استفاده کنید، می توانید غرفه زیبا و بی نظیری را طراحی و اجرا کنید، اما هزینه زیادی را هم باید بپردازید.

 

غرفه شما ویترین فروشگاه شما است، در واقع شما به طور مستقیم از بازدیدکنندگان دعوت می‌کنید که به فروشگاه شما بیایند، پس باید اطمینان یابید که هدفتان از حضور در نمایشگاه به نحوی صحیح از طریق غرفه‌تان منتقل می‌شود.

قوانین و مقررات غرفه سازی نمایشگاهی در تهران:

از آنجایی که بیشترین و مهم ترین  نمایشگاه های بین المللی در کشور، در پایتخت به اجرا در می آید، قطعا شرکت در این نمایشگاه ها و غرفه سازی نمایشگاهی در تهران بازدید بیشتری را نسبت به دیگر نمایشگاه ها به همراه دارد، به همین دلیل لازم است تا از شرایط و قوانینی که در نمایشگاه های بین المللی تهران اجرا می شوند اطلاع داشته باشیم.

هدف از تدوین قوانین و مقررات برای غرفه سازی نمایشگاهی که در تهران تعیین شده است ضوابط و قوانینی برای ارائه خدمات نمایشگاهی می باشد که از جمله آنها می توانیم به مقررات ایمنی و بهداشتی اشاره کرد که علاوه بر رعایت بهداشت در نمایشگاه، پاکیزگی در هر غرفه ای را به همراه دارد. رعایت قوانین غرفه سازی نمایشگاهی در تهران در طول ساخت و برپایی و اجرا نمایشگاه الزامی است. قوانین ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران این امکان را به شما می دهد تا تمامی برگزار کنندگان نمایشگاه ها، غرفه داران و بازدید کنندگانی که در اجرای نمایشگاه شرکت کرده اند از الگوی مشابهی در ارائه خدمات و محصولات خود، در برگزاری نمایشگاه پیروی کنند. قوانین ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران زیاد است و موارد متعددی را شامل می شود در این مقاله به واجب ترین آنها اشاره می کنیم.

 

طراحی های پر بازدید

انجام فعالیت های متفرقه غرفه سازی و نصب چادر در خارج از محوطه نمایشگاه

 

غرفه سازی چیست؟ | شرکت رایمون Raymon-co

یکی دیگر از قوانین ساخت غرفه نمایشگاهی که در تهران می باشد این است که باید تمامی فعالیت هایی که به طراحی و غرفه سازی مربوط می شود بیرون از محوطه نمایشگاه انجام بگیرد. در برخی از موارد غرفه داران از غرفه های که از پیش ساخته شده اند استفاده می کنند که در این موارد نیاز است که غرفه های ساخته شده، رنگ آمیزی بشوند و بعد از آن در داخل نمایشگاه استفاده شوند. بر اساس این قوانین ساخت غرفه های نمایشگاهی در تهران شامل ممنوعیت آوردن هر گونه مصالح ساختمانی به داخل نمایشگاه از جمله شن، گچ، سیمان، آسفالت، ماسه، بلوک، و آهن آلات خام می باشد. در همین خصوص ضوابط ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران نباید دستگاه های جوش بالاتر از 50 آمپر، پمپ های باد بالاتر از 20 لیتر، انواع اره برقی و دستگاه جوش به نمایشگاه آورده شود، در صورت رفتار بر خلاف قوانین غرفه دار مورد نظر باید هزینه جریمه پرداخت کند.

 

صنعت نمایشگاهی:

صنعت نمایشگاهی از جمله اصنافی است که به طور ثابت و همیشه با سرعت زیاد در حال توسعه بوده و همیشه و در طول زمان نیاز به عقاید خلاقانه و نوآورانه و استعداد های هنری دارد، بدون اینکه مسایل کسل کننده اجازه ورود داشته باشند. با یک هدف نهایی خاص که می توان به گسترش اصناف دیگر اشاره کرد، در نمایشگاه قابل دیدن باشد، در این بین غرفه شما نیاز دارد که استثناء و منحصر به فرد به نظر بیاید و بتواند بازدید های زیادی را کسب کند تا حداکثر بازدید کننده را داشته باشد. طراحی غرفه سازی نمایشگاهی یکی از موارد منحصر به فرد  و انحصاری است که بازدید کنندگان را به خود جذب کرده و فضای نمایشگاهی تان بیشترین موضوع مورد بحث در نمایشگاه قرار خواهد گرفت. در مورد طراحی ها، چندین اطلاع محرمانه خلاقانه وجود دارد تا بتواند طراحی غرفه شما را جدا از دیگران قرار خواهد داد و ملاقات کنندگان بیشتری را مجذوب خود خواهد نمود. در اینجا پنج ایده و راه کار خلاقانه برای غرفه نمایشگاهی وجود دارد که می تواند تنها بیشترین ملاقات کننده را برای شما ثبت کند بلکه تماشاچی هدف شما را هم حفظ خواهد نمود.

رایمون در مسیر توسعه غرفه نمایشگاهی:

شرکت بزرگ رایمون شرکتی فعال و حرفه ای در مسیر ساخت و ارائه خدمات برای تمام عزیزان و شرکت هایی که قصد اجرای غرفه نمایشگاهی در هر نمایشگاه بین المللی و داخلی را دارند آماده به خدمت می باشد، شرکتی حرفه ای که با تیم طراحی فوق العاده ای که از بهترین طراحان تبلیغاتی و صحنه ای که دارد بدون شک می تواند آنچه که برای داشتن یک غرفه نمایشگاهی پر بازدید و حرفه ای را برای تیم تجاری و شرکت شما داشته باشد را طراحی کند.

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما | Raymon-co

امروزه فنون زیادی برای به روز بودن و داشتن و ساخت یک غرفه حرفه ای در نمایشگاه ها به کار برده می شود، پرسنل دقیق و مهمان نواز، طراحی حرفه ای و چشم گیر، مراجعه سریع و بدون فوت وقت به کسانی که از غرفه نمایشگاهی شما بازدید می کنند، نظافت و رعایت یک سری اصول جزئی که شاید برای خیلی از غرفه داران مهم نباشد، اما تاثیر زیادی در جذب بازدید کننده ها را برای شما ایفا می کند.

بدون شک چشمگیر بودن شکل و ظاهر یک غرفه نمایشگاهی خوب در کنار کیفیت اجرایی آن و دکور غرفه سازی نمایشگاهی نقش بسیار مهمی را در جذب بازدید کنندگان بیشتر خواهد داشت، چرا که غرفه هایی که در نزدیکی شما هستند ممکن است که محصول هایی مشابه را جهت ارائه داشته باشند که این اتفاق در نمایشگاه ها کم پیش نمی آید و اگر غرفه شما به جذابیت کافی برای بازدید کنندگان نباشد ممکن است به خوبی در چشم آنها غرفه شما به نمایش نیاید. اهمیت استفاده از دکوراسیون غرفه نمایشگاهی فوق العاده و مناسب در این مقطع کاملا نمود پیدا میکند و شما شاهد بازخورد های مثبت بازدیدکنندگان نسبت به غرفه خود که با شکل ظاهری گیرا طراحی شده است می باشید.

جدا از مبحث زیبایی، اهمیت کارایی نیز در غرفه بسیار زیاد مورد توجه می باشد. بدلیل کوچک بودن فضا و در عین حال هزینه بر بودن هر سانتیمتر مربع از آن که برای اجرای غرفه در جایگاه نمایشگاه از شما گرفته می شود، غرفه داران خواهان بهره وری بالا از تمامی مساحت غرفه خود می باشند و این موضوع امری طبیعی می باشد. لذا باید اقدامات تخصصی بیشتری در ارتباط با کاهش هزینه غرفه سازی در عین حفظ کیفیت و اصالت آن به عمل آورد تا شما هم از این موضوع بیشترین بهره را ببرید. لازم به ذکر است که تلفیق روشهای مرسوم سنتی و حرفه ای امروزه که در خواستی با پیشنهادات طراحان ما در اغلب موارد باعث بوجود آمدن موارد خاص و فوق العاده در نمایش محصولات و خدمات  می گردیده است که میتوانید برخی از نمونه های آن را به عنوان نمونه کارهای غرفه سازی در وب سایت شرکت طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی مشاهده کنید.

 

طراحی فوق العاده با شرکت رایمون

شرکت رایمون شرکتی با سابقه کاری بالا در تخصص غرفه سازی نمایشگاهی و طراحی غرفه نمایشگاهی می باشد که می توانید با اعتماد به این شرکت طراحی های فوق العاده و بی نظیر آن را برای نشان دادن خدمات و محصولاتی که قصد دارید در بیزینس خود آن را به مردم در نمایشگاه های بین المللی و داخلی معرفی کنید، شما را یاری کند تا بهترین نتیجه را که مدنظر شما می باشد را از شرکت در نمایشگاه ها با داشتن یک غرفه نمایشگاهی خوب دریافت کنید


مشاهده مقاله
 >
نکات مهم در غرفه سازی

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment