شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

۸ نکته طراحی برای غرفه ها

زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه

8 نکته طراحی برای غرفه ها، نمایشگاه ها و نمایشگاه های رویداد


/ غرفه های نمایشگاهی که خلاقانه طراحی شده اند معمولاً غرفه هایی هستند که در رویدادها محبوب ترین هستند. آن‌ها تعداد زیادی بازدیدکننده را به خود جذب می کنند./


با افزایش رقابت و غرفه های پیچیده تر، باید غرفه ای داشته باشید  که جمعیت را به خود جلب کند.

آیا آماده اید تا در دریای شلوغ غرفه داران خودنمایی کنید و سر و صدا ایجاد کنید؟ این 8 نکته را هنگام طراحی غرفه، نمایشگاه بعدی خود دنبال کنید و تأثیر آن را ببینید.

 

[ اطلاع از قیمت طراحی غرفه / غرفه سازی/ قیمت غرفه سازی ]

 

1) غرفه خود را تعاملی کنید:
استفاده از فعالیت‌های غیرفعال برای جذب افراد، مانند تماشای صفحه ویدیو است و به اندازه استفاده از عناصر تعاملی برای جذب بازدیدکنندگان مؤثر نخواهد بود. شرکت کنندگان دوست دارند در بازی های نمایشگاهی شرکت کنند، با احتمال جایزه بردن. وادار کردن مردم به صرف زمان طولانی تری در غرفه شما به این معنی است که نمایندگان شما زمان بیشتری برای تعامل با مشتریان بالقوه دارند. از فناوری صفحه لمسی، هدایای میزبانی یا نمایش‌ محصول استفاده کنید که مردم بتوانند در آن شرکت کنند تا با محتوای شما تعامل داشته باشند.

غرفه سازی نمایشگاهی

«8 نکته طراحی برای غرفه ها»

2) پیام های کلیدی را بزرگ، مختصر و بالاتر از قد کمر بازدیدکنندگان قرار دهید:
با قرار دادن آنها در ارتفاع بالاتر از 3 تا 4 فوت (هر فوت = 30.5 سانتی متر) مطمئن شوید که همه پیام های کلیدی شما به راحتی قابل مشاهده هستند. لوگوی شرکت خود را در قسمت های مختلف غرفه قرار دهید تا برند خود را تقویت کنید. پیام خود را ساده نگه دارید و با چند عنوان تاثیرگذار که با فونت درشت و خوانا چاپ شده اند آنها را جایی نصب کنید تا به راحتی از راه دور قابل مشاهده باشد.

جای درست نوشته

3) از فضای خالی و منفی چشم پوشی نکنید:
در حالی که نمی‌خواهید غرفه‌تان فضای خالی دارید آن را با مبلمان نامرتب بزرگ پر نکنید، آن را تمیز و جذاب نگه دارید. وقتی این مقدار فضای اضافی را دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتری هنگام صحبت با نمایندگان شما راحت خواهد بود.به همین ترتیب، فضای منفی باید در گرافیک شما وجود داشته باشد. قانون کلی برای گرافیک غرفه این است که آنها باید 40 درصد فضای خالی داشته باشند. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که پیام شما را تحت تأثیر قرار نمی دهند یا برند شما را در تصاویر بصری زیاد دفن نمی کنند. غرفه خود را با اطلاعات اضافی بیش از حد شلوغ نکنید.

 

4) از قالب بندی و وضوح مناسب برای تصاویر اطمینان حاصل کنید:
اگرچه مدل فعلی آیفون عکس‌های مناسبی می‌گیرد و یک فیلتر وینیت در اینستاگرام به عکس‌های تلفن همراه شما «پاپ» فوق‌العاده می‌دهد، اما نمایشگرهای نمایشگاه تجاری شما به تصاویر با وضوح بالا و گرافیک‌هایی با فرمت مناسب نیاز دارند. در غیر این صورت، در معرض خطر داشتن آیتم های پیکسلی، تار یا کشیده روی مواد چاپی خود هستید. قبل از اقدام به چاپ، یک طراح حرفه ای را استخدام کنید تا موارد درخواستی شما را مطابق با برگه مشخصات تهیه کننده شما ایجاد کند.

 

5) نام تجاری خود را از بالا به پایین ثابت نگه دارید:
غرفه خود را با برندسازی ثابت در کل منطقه طراحی کنید. از بنرها و تصاویر گرفته تا موارد رایگان و موارد دیگر، موضوع برند شما باید در تمام مواد طراحی شما یکسان باشد.

keep-your-brand

6) عنصر شگفتی را امتحان کنید:
اگر واقعاً می خواهید توجه مردم را به خود جلب کنید، چیزی را که به آن تعلق ندارد در مرکز فضای نمایشگاه خود قرار دهید. هر تلاشی که می کنید، هدف الهام بخشیدن به شگفتی، سرگرمی یا – از همه بهتر – پاسخی است که مصرف کننده باید بداند که آنها را تشویق می کند وارد غرفه شده و با برند شما درگیر شوند.

 

7) “مستغلات” گرافیکی را درک کنید:
قسمت های خاصی در غرفه شما وجود دارد که از نظر بصری مهمتر از بقیه هستند. به عنوان مثال، دیوار پشتی نقطه کانونی بیشتر غرفه های کوچک تا متوسط ​​است. شما باید مهمترین عنصر طراحی، پیام و لوگوی خود را در آنجا قرار دهید. غرفه های بزرگتر معمولاً حاوی چندین نقطه کانونی هستند و حتی ممکن است دارای دو دیوار پشتی باشند. این منطقه همیشه مرکزی برای املاک گرافیکی غرفه شما خواهد بود و باید حاوی مهم ترین اطلاعات در مورد برند شما باشد.

استفاده از موارد گرافیکی

8) از رنگ های مناسب استفاده کنید:
روانشناسی رنگ پیچیده است. افراد به دلایل مختلف به سمت رنگ های مختلف کشیده می شوند. رنگ‌هایی که برای نمایشگر انتخاب می‌کنید می‌توانند به شما کمک کنند تا پیام خود را برجسته کنید و تبلیغ کنید. رنگ‌های سردتر مانند آبی، سبز و سفید حرفه‌ای به نظر می‌رسند، اما جلب توجه نمی‌کنند. رنگ‌های گرم‌تر مانند قرمز، نارنجی و زرد جذاب‌تر هستند، اما باید عاقلانه از آن‌ها استفاده کرد، زیرا در صورت استفاده بیش از حد، می‌توانند طاقت‌فرسا باشند.

 

با گزینه های طراحی بسیار زیاد، هنگام طراحی غرفه نمایشگاه تجاری خود باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. برای تأثیر ماندگار بر بازدیدکنندگان خود، برخی از این نکات را در رویداد بعدی خود امتحان کنید.

شرکت غرفه سازی رایمون با بیش از 12 سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای صفر تا صد غرفه های نمایشگاهی همراه شماست. میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

 

این را نیز بخوانید >> تجهیزات مورد نیازدر غرفه های نمایشگاهی

jabari

No Comments

Post a Comment