شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

تجهیزات مورد نیاز غرفه های نمایشگاهی

۵ مورد از تجهیزات مورد نیازدر غرفه های نمایشگاهی

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

5 مورد از تجهیزات مورد نیازدر غرفه های نمایشگاهی

تقریبا تمامی اشخاص  هدف مشترکی از شرکت در نمایشگاه ها دارند و آن معرفی خدمات در کنار افزایش فروش آن است. به این منظور تمامی شرکت کنندگان نیاز به تجهیز غرفه نمایشگاهی با لوازمی دارند که کار ارائه محصولات و خدمات را آسان تر کند. این تجهیزات بسیار متنوع هستند که به طور کلی شامل سازه های تبلیغاتی و لوازم تشریفاتی هستند.

اما نکته حائز اهمیت این است که انتخاب این تجهیزات توسط اشخاص یا شرکت ها، وابسته به بودجه ای است که قصد دارند صرف شرکت در نمایشگاه ها و سایر رویداد ها کنند.

 

[ قیمت غرفه سازی در تهران / ساخت غرفه نمایشگاهی/ اطلاع از قیمت ]

 

ابزارهای و تجهیزات تبلیغاتی در غرفه

1- استند و رول آپ تبلیغاتی نمایشگاهی

rollup

استند ها و رول آپ ها جزو موارد پراستفاده در بین این تجهیزات هستند. شرکت ها پیام های تبلیغاتی را در کنار محصولات و خدمات و هرآنچه که می تواند برای بازدیدکنندگان جذاب باشد را بر روی این سازه چاپ می کنند.

استند و رول آپ کم حجم ، سبک و ارزان هستند و توسط اکثر شرکت کنندگان مورد استفاده قرار می گیرند. این دو از نظر ابعاد و کاربری تفاوت چندانی ندارند و تنها از نظر ظاهری کمی متفاوت هستند.

 

2- پاپ آپ و میز کانتر

پاپ-آپ و میز کانتر

این دو نقش زیادی در جذابیت غرفه دارند. میز کانتر در محل ورودی غرفه قرار دارد، شخصی به نمایندگی از شرکت پشت آن قرار می گیرد و به توضیح خدمات می پردازد و گاهی کاتالوگ، بروشورِ و سایر تبلیغات چاپی روی آن قرار می گیرد تا در دسترس بازدید کنندگان باشد. پاپ آپ نیز که بر روی آن لوگوی شرکت ، پیام های تبلیغاتی و … چاپ شده و معمولا با میز کانتر ست می شود مانند دیواری منحنی شکل و جذاب درون غرفه قرار می گیرد.

 

3- میز و صندلی و ویترین

میز و صندلی نمایشگاهی

صندلی-جک-دار

 

 

 

 

 

بسیاری از شرکت کنندگان که قصد معرفی محصولی را دارند آن را در ویترین های زیبای مخصوص این کار قرار می دهند. تجهیزاتی مانند میز و صندلی نمایشگاهی با کاربری های مختلف نیز تدارک دیده می شود. صندلی جک دار با قابلیت تنظیم ارتفاع که معمولا برای نشستن پشت میز کانتر تهیه می شود‌.

4- تجهیزات تشریفاتی و پذیرایی

تجهیزات پذیرایی نمایشگاهی

بسیاری از شرکت کنندگان برای ایجاد فضایی رسمی تر و ارائه چهره ای جذاب تر از برند خود قدام به اجاره تجهیزاتی مانند میز و صندلی VIP یا مبل اداری ، آبسردکن ، قهوه سازِ و … می کنند.

5- لوازم صوتی و تصویری

لوازم صوتی و تصویری

بسیاری از شرکت های بزرگ برای یک ارائه بهتر از محصولات و خدمات باند های صوتی ، تلویزیون های ال ای دی برای پخش تیزر ها ، استند های هوشمند و حتی ویدیو پروژکتور اجاره می کنند تا با ایجاد جلوه های بصیری و جذابیت ، مخاطبان را به سوی خود خوانده و به بهترین شکل  پیام های تبلیغاتی خود را انتقال دهند.

 

از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت سوالات خود را از ما بپرسید.

 

این را نیز بخوانید >> غرفه نمایشگاهی چیست؟

 

jabari

No Comments

Post a Comment