شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

5 شروع مکالمه برتر در نمایشگاه های تجاری | Raymon-co

۵ شروع مکالمه برتر در نمایشگاه های تجاری

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

5 شروع مکالمه برتر در نمایشگاه های تجاری


5 شروع مکالمه برتر در نمایشگاه های تجاری

 

گرداندن یک استند در یک شو می تواند یک تجربه دلهره آور برای حتی بهترین فروشنده باشد. شما در حال نمایش شو هستید و فکر می کنید مردم شما را قضاوت می کنند. خبرنامه: نیمی از آنها نیز از شما می ترسند و فکر می کنند شما سعی می کنید آنها را جدا کنید، بقیه نیز مشغول تماشا کردن هستند.

 

بهترین توصیه من این است که مردم از اینکه فروخته شوند نفرت دارند. فراموش کنید که به خاطر فروش در نمایشگاه هستید و با باز کردن گارد خود شروع کنید. شما اینجا هستید که دست تکان دهید، روابط را شکل دهید و نشان دهید که افراد پشت لوگو نیمه شایسته هستند. ممکن است احساس ناخوشایندی داشته باشید، اما آرام باشید، از آن لذت ببرید و آن را به دست آورید. شغل شما این است که مردم را به فضای خود بیاورید و کاری کنید که به شما اعتماد کنند تا درک درستی از برند شما به دست بیاورند.

بازدید کنندگان یادآور تعامل متقابل با مردم در نمایشگاه بیش از طراحی استند و گریم است. این مورد نمونه ای برای هر دو تجربه مثبت و منفی است، بنابراین پرسنلی که پ انتخاب می تا استندتان را اداره کند بسیار زیاد بر نتیجه تاثیر خواهد گذاشت.

به همه ما گفته شده است که سؤالات بی پایان مطرح کنیم تا بازدیدکنندگان با «بله» یا «نه» پاسخ ندهند. توصیه خوبی است، اما چه می پرسید؟ برخی از پیشنهادات ما مثل شکستن زمین به تظر می آید، اما این عمدی است. بهتر است با جوری صحبت کنید که انگار با یک دوست صحبت می کنید. فقط چند ثانیه برای جلب توجه فرصت دارید و کسانی که گفتگو را شروع می کنند معمولا با یک جرقه در گفتگو طبیعی اولیه توجه مردم را جلب می کنند. باید آن را برای خود کنید و در رویکرد خود خالص باشید تا بدون صحبت کردن و یا بیش از حد فکر کردن در گفتگو با شما قرار بگیرند.

چگونگی بیان مسائل و زبان بدنی (BODY LANGUAGE) برای نشان دادن منظور شما بسیار اهمیت دارد. آموزش پرسنل قبل شروع رویداد اغلب نادیده گرفته می شود، اما بر موفقیت تان بسیار تاثیر گذار است(به اندازه لذت شما از بازدیدکنندگانتان). مردم از غرایز خود پیروی می کنند و حسی که دریافت می کنید این خواهد بود که شما را می سنجند یا نه.

 

 

در اینجا ۵ مکالمه برتر شروع کننده در نمایشگاه تجارت نمایش داده می شود:

  • آیا می توانید حدس بزنید که چه کاری انجام می دهیم؟ (با لبخند بگوئید. آنها معمولا چالش تان را می پذیرند و شما معمولا می توانید به سرعت و مستقیما آنها را بپذیرید)
  • این یک نمایش بزرگ است! چه پیشنهاد کلیدی از کنفرانس پیدا کرده اید؟
  • فکر می کنید که نمایشگاه با سال گذشته چه فرقی کرده است؟
  • امروز به دنبال چه چیزی در نمایشگاه هستید؟
  • آیا میخواهید بروید (در میان گذاشتن تعاملی / رقابتی / پیشنهادی)؟

توجه کنید که هیچ یک از سوالات  “حالت چطور است؟” یا “آیا می توانم به شما کمک کنم؟” نبود، مگر اینکه شما با کسی مواجه شدید که نمی خواهید شانس نگه داشتنش را از دست بدهید. به این فکر کنید چگونه می توانید یک مکالمه را در یک کافی شاپ شروع کنید. شما ممکن است در مورد صف، کیفیت قهوه، پرسنل، آب و هوا و غیره صحبت کنید. اینها همه موضوعات مشترک هر دو طرف و یخ هر دو طرف را میشکند و به طور طبیعی از دهان خارج می شوند. با سوال ” حالت چطور است ؟” ممکن است فکر کنند که شما یک کیک میوه ای هستید … یک نمایشگاه تجاری تفاوت زیادی ندارد!

مشاهده مقاله >برنامه نمایشگاه خود را با ۱۰ آیتم ارتقا دهید

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment