شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

5 اشتباه رایج در غرفه شما | شرکت غرفه سازی رایمون

۵ اشتباه رایج در غرفه شما

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

5 اشتباه رایج در غرفه شما

 اشتباهاتی که در نمایشگاه باید از آنها اجتناب کنید

آیا در آینده نزدیک قصد شرکت در یک نمایشگاه دارید؟ از این پنج اشتباه رایج دوری کنید تا موفقیت خود را در نمایشگاه تضمین کنید:

۱. اتلاف وقت پیش از نمایشگاه

زمان برگزاری نمایشگاه از آنچه فکرش را می کنید به شما نزدیک تر است! اگر در نمایشگاهی که یک ماه آینده برگزاری می شود شرکت می کنید نباید زمان را از دست بدهید. بسیاری با تصور اینکه فرصت کافی دارند تا برای نمایشگاه آماده شوند بدون برنامه ریزی دقیق و مناسب وقت خود را تلف می کنند. جمع آوری رزومه شرکت های مختلف غرفه سازی که از لحاظ کیفیت و سطح اجرایی بسیار با هم اختلاف دارند و گرفتن طرح از چندین و چند شرکت که بسیاری از آنها فاقد کیفیت و تخصص لازم هستند نه تنها کمکی به شما نمی کند بلکه بیشتر سبب سرگردانی شما می شود و احتمال انتخاب نادرست که پول و وقت شما را هدر می دهند و اعتبار برند شما را خدشه دار می کنند بسیار بالا می برد.

برای اجتناب از این موضوع در ابتدا باید برنامه ریزی دقیق و درست براساس اهداف مجموعه تان داشته باشید. با تکیه بر تجربه های قبلی حضورتان در نمایشگاه پس از تعیین خواست و بررسی شرایط با انتخاب بهترین گزینه های موجود که از لحاظ کیفی مطابق با سطح انتظارات شما هستند و با تخصیص زمان مشخص شرکت غرفه سازی را انتخاب کنید که بتواند به موقع و با کیفیت غرفه را به شما تحویل دهد.

2. تاخیر در آماده سازی غرفه در روز افتتاحیه

آماده بودن به موقع یک نکته کلیدی است، اما بارها و بارها شاهد این بوده ایم که بسیاری از غرفه داران به علت های مختلف از جمله بدقولی و عدم تعهد غرفه سازان زمان کافی برای آماده کردن غرفه خود در روز افتتاحیه نداشته اند و همین امر سبب شده که بعضا با استرس و نگرانی و مشکلات فراوانی روبرو شوند که قطعا برای شروع یک رویداد اصلا شرایط مناسبی نیست. گروه رایمون همواره تلاش کرده است تا حداقل 12 ساعت پیش از شروع نمایشگاه غرفه را تحویل مشتری خود بدهد، تا غرفه داران زمان کافی برای آماده شدن را داشته باشند.

3. استفاده از کارمندان فاقد صلاحیت لازم در غرفه

حضور موثر در زمان برگزاری نمایشگاه انرژی و توان زیادی لازم دارد. اگر از افرادی استفاده کنید که نتوانند پیام شما را به درستی به مخاطبان انتقال دهند و فاقد توان لازم برای برقراری ارتباط با مشتریان باشند تلاش هایتان به هدر می رود. افرادی که برخورد نامناسبی با مشتریان دارند و اطلاعات لازم برای ارائه به مخاطبان را ندارند تاثیر بدی بر روی مخاطبانتان دارند. بنابراین پیش از شروع نمایشگاه از بین کارمندان خود کسانی را انتخاب کنید که بتوانند با ظاهر و رفتاری حرفه ای نماینده خوبی برای معرفی برند شما باشند.

4. ارائه بیش از اندازه اطلاعات به مخاطبان

یک اشتباه رایج که بسیاری از افراد در نمایشگاه ها مرتکب می شوند این است که مخاطبانشان را با اطلاعات بمباران می کنند. شما باید در بهترین حالت یک پیام مشخص و واضح که بتواند توجه مخاطب را به غرفه شما جلب کند در نظر بگیرید. در محیط های شلوغ و رقابتی مثل نمایشگاه ها، افراد در کسری از ثانیه تصمیم می گیرند که میخواهند با شما صحبت کنند یا خیر. بنابراین در مرحله نخست باید تصمیم بگیرید که پیام اصلی شما برای جلب توجه مخاطبتان چه خواهد بود و سپس به جای ارائه بیش از حد اطلاعات بر روی یک شعار اصلی تمرکز کنید.

5. غذا خوردن در غرفه

زمان برگزاری نمایشگاه ها محدود است. شما باید از زمانتان بهترین استفاده را ببرید. غذا خوردن در غرفه رفتاری غیر حرفه ای، ناخوشایند برای مخاطبان و به خصوص در نمایشگاه های بین المللی نشانه بی نزاکتی است. بوی غذا سبب می شود در این بازه زمانی شما تعدادی از بازدید کنندگان خود را از دست بدهید. بنابراین بهتر آن است که زمان استراحتی برای کارکنان در نظر بگیرید که در مکانی دیگر غذای خود را صرف کنند و بعد از آن در غرفه مشغول شوند.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment