شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

10 ایده برای بهره برداری بیشتر در نمایشگاه ها | Raymon-co

۱۰ ایده برای بهره برداری بیشتر در نمایشگاه ها

زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه

10 ایده برای بهره برداری بیشتر در نمایشگاه ها


10 ایده برای بهره برداری بیشتر در نمایشگاه ها

 

من به تازگی ازدواج کردم. ما به ماه عسل رفتیم و زندگی برای مدت زمان طولانی آرام بود. نه نوشته ای و نه پستی وجود نداشت و در حالی که در ساحل مکزیک نشسته بودم و کتاب می خواندم و کوکتلم را می خوردم، زندگی بسیار آرام در حرکت بود.

 

گاهی اوقات یک استراحت دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید … اما از دست دادن ممنتم می تواند به تنبلی درونتان تلنگر بزند و کمک کند تا به یک رژیم جدید، آرام و غیر دستیابی سینک شوید، من کاملا می دانم.  زمانی که دست از تلاش برای بهتر کردن همه چیز بر می دارید، زندگی بسیار آسان و راحت است. تا زمانی که حباب های خطا بالا برود و به این موضوع آگاه باشید نمی توانید به خودتان اعتماد کنید.

من فکر می کنم که بسیاری از مردم در مورد برنامه های نمایشگاه خود احساس مشابهی دارند. آنها ممکن است یک بار چیزی جدید را امتحان کرده باشند و نتیجه درستی را دریافت نکرده باشند، بنابراین به طور کامل آن را رها می کنند. پنهان شدن پشت عباراتی مانند “نمایشگاه ها آنطور که باید به درد نمی خورد” بسیار آسان است، چون همه آدمها این موضوع را به عنوان حقیقت خود قبول کرده است. اینها افرادی هستند که از نمایش ها دور می شوند، چرا که انتخاب واضحی به نظر می رسد، در حالی که احتمالا بیشترین هزینه تبلیغات را نیز دارد.

امروز من نه تنها به طور عمومی تعهد می دهم تا تمام دانسته های ارزشمندم را به اشتراک بگذارم، همچنین می خواهم الهام بخش فکر های بزرگتر در وجودتان باشم. لزوما نه به معنی بزرگ – فقط با هوش بیشتر و نتایج بزرگتر.

تصور کنید که غرفه خود را آماده کرده اید، با هیجان میدرخشید تا به مبدا بازگردید. شما به دستاوردهای خود افتخار می کنید زیرا توان به دست آوردن همه چیز را در خود می بینید.

در ادامه دو داستان از مشتریانی که در سال جاری به آن کمک کردیم را می آوریم. آنها خلاق، بلندپروازانه بودند و دستگیر شده بودند و همه چیزهایی را که تضمین می کند که نتایج شان شگفت انگیز باشد را حفظ می کنند.

 

BECKMAN COULTER:

طراحی ساده، اما همراه یک کمپین قدرتمند بر اساس یک پیام کلیدی که “سفر مواد مخدر” را نشان می دهد. این مشتری خلاقانه بروشورهای خود را با جعبه های شکلاتی ، برای پررنگ تر کردن مزایای محصول خود جایگزین کرد.

مطمئنا، بعضی از آنها به نظر ریسکی بود، اما ایمانشان به استراتژی باعث شد واقعا ایستادگی کنند. آنها اغلب ۳-۴ نفر را برای نظارت عمیق نماینده می کردند که به دنبال کار گرافیکی کلیدی بودند که نتایج باورنکردنی پاداش شان بود.

در “اولین کنفرانس مان کنارشان، بیش از 300٪ بیشتر راهبرد ایجاد کردیم، بیشتر از هر رویداد دیگری که تا الان داشتیم.” – Beckman Coulter

 

CRITICAL DENTAL:

در حالی که آنها آماده بودند تا حضور شان را به سطح بعدی برسانند، می خواستند بیشتر تلاش کنند تا ظاهرشان را بهبود ببخشند. توافق کردند که آموزش فروش را انجام دهند و KPI را برای تیم تعیین کنند، به طوری که مدیریت کلی استند بهتر از همیشه بود. این موضوع نیازمن زمان و تعهد بود، اما نتایج نشان می داد که آنها بهترین شو شان تا الان را داشتند.

“ما ۲۰ راهبرد خالص برای تجهیزات سرمایه داشتیم و یک بازگشت سرمایه گذاری 250٪ به دست آوردیم! این رویکرد جامع و سبک مشارکتی بود که باعث آسان شدن امور شد. –  Critical Dental

اگر هنوز در حال خواندن هستید …

10 ایده هایی که می توانید از نمایشگاه های خود بیشتر بهره ببرید:

  1. به چگونگی انجام کارهای متفاوت فکر کنید -آیا کارآمدتر، سرگرم کننده تر و یا بهتر است؟
  2. تیم خود را به گروه های کوچک برسانید و جلسات طوفان ذهنی را ایجاد کنید. مردم معمولا بیشتر مایل به اشتراک در تعداد کمی هستند و شما احتمالا دامنه وسیعی از ایده ها را دریافت خواهید کرد، اگر که کارتان را با تنها یک گروه پیش ببرید.
  3. جگونگی ارئه اطلاعات به مردم را دوباره ارزیابی کنید ؟ آیا touch screen یک جایگزین بهتر است که بتوانید پیگیری کنید که چه کسی به چه محصول / خدمات علاقه مند است؟
  4. چگونه می توانید سرگرمی یا هیجان را به نمایشگاه تان تزریق کنید؟
  5. واقعا چه آفرهایی را به مشتریان خود ارائه می دهید؟ چه مشکلی را برای آنها حل می کنید و چگونه می توانید با خلاقیت این را به شرکت کنندگان نشان دهید تا توجه شان را جلب کند؟
  6. برخی از تعاملی که مخاطبان را جذب کند در حالی برای رساندن پیامتان در سرتاسر فعالیت ها، touchscreens ، علامت های دیجیتال، واقعیت افزوده یا سرگرمی های مدرسه قدیمی کمک می کند، معرفی کنید.
  7. اهداف تان را تنظیم کنید- آیا برای هدف درستی تلاش می کنید؟ ممکن است به فروشتان کمک نکند، اما قرار ملاقات هایی را برایتان رقم می زند. می تواند یک پیش نمایش باشد یا محصولتان را در تمام دنیا نمایش دهد
  8. یک سیستم پیگیری اندازه گیری را ایجاد کنید تا بتوانید موفقیت خود را محک بزنید. اطمینان حاصل کنید که چیزهایی را که با اهداف شما ارتباط دارند پیگیری می کنید.
  9. جمع آوری اطلاعات – چگونه اطلاعات را جمع آوری می کنید؟ آیا سریع است؟ آیا می توانید به مردمی که از غرفه تان دور می شوند، ایمیل بزنید؟ آیا یک سیستم دارید که راهبردها تان را در حالی که در نمایش هستید رتبه بندی کند؟
  10. پرسنل – چگونه تیم شما بهتر کار می کند؟ آیا کسی را دارید که به درستی کار نمی کند؟ آیا نیاز دارید تا بر روی دلیوری خود کار کنید؟ آیا با افراد کافی برای نمایش صحبت می کنند؟

 

تمام روز در ساحل مکزیکی زیر خورشید دراز کشیده و به ساحل دریا خیره می شوم، اما یک دفعه به یاد آوردم که چرا با تمام قدرت به کارم ادامه دادم! زمان زیادی را برای نوشتن پستهای وبلاگم برای به اشتراک گذاشتن با شما سپری می کنم، این کار را می کنم تا ازجایی دیگر پس بگیرم. من می خواهم شور و شوق خود را به اشتراک بگذارم و به دیگران کمک کنم تا پتانسیلی که در نمایشگاه های صنعتی وجود دارد را ببینند.می خواهم هر کسی نتایجی که دیدم را ببیند و بداند که همه چیز ممکن است.

من امیدوارم که این دوز کوچکی از واقعیت و داستانهای موفقیت آدم ها، موفق به الهام بخشیدن به هر یک از شما باشد، که دوباره برای انتخاب فضایی که در حال تقلا کردن برای ایجاد طوفان ذهنی در دیگران به خاطر ارتقا دادن هستید، شارژ شوید. بیشتر در مورد برنامه های تان بپرسید و به خودتان فضا برای برنامه ریزی آینده بدهید.

محکم روی پای خود بایستید، “شما می توانید!”

مشاهده مقاله >۵ شروع مکالمه برتر در نمایشگاه های تجاری

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment