شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

یکی از بزرگترین چالش ها در نمایشگاه ها

یکی از بزرگترین چالش ها در نمایشگاه ها

زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه

یکی از بزرگترین چالش ها در نمایشگاه ها


یکی از بزرگترین چالش ها در نمایشگاه ها

 

برای یک تجارت رسیدن به طیف وسیعی از مشتریان بدون شرکت در نمایشگاه های تجاری آسان نیست.

 

این تنها راه بازاریابی است که تجارتتان را فعال تر می کند. می توانند تجارت را با تزریق راهنمایی آماده کند، آگاهی از برند را بالا ببرند یا به تغییر مکان کمک کنند و اکثراً به آنها به عنوان منبع جدیدی از تجارت نگاه می کنند، نمایش تجاری نیز می تواند برای معامله کردن با مشتریان موجود در عرصه مورد استفاده قرار گیرد.

 

ما اخیرا یک نظرسنجی را انجام دادیم که در آن در مورد بزرگترین چالش در شو های تجاری سؤال پرسیده شده بود. نتایج بسیار آگاهانه بود. من می خواهم به این مسائل کلیدی برسیم. این یک بحث غول پیکر است که مقابله کردن با آن بدون غرق شدن در سناریوهای فردی کار سختی است، اما امیدوارم این برگه تقلب، الهام بخش باشد و انگیزه ای باشد که بر خلاف این آمار حرکت کنید.

آمار نگران کننده این است که 91 درصد از شما هنوز در حال رقابت با راه های راهنمایی هستید. این که آیا این مسئله مخاطبان درستی را جذب می کند، چگونگی باید با مردم در طول شو صحبت کرد، ردیابی و صلاحیت داشتن یا پیگیری کردن یک برنامه.

 

همه این مسائل را می توان با اجرای یک استراتژی کوچک حل کرد.

من نمی توانم به افرادی که از این مسائل شکایت می کنند و هیچ کاری در مورد آنها انجام نمی دهند، فکر نکنم. آماری که من را بیشتر ناراحت می کند این است که 16 درصد از شما می گوئید که در نمایشگاه شرکت می کنید تا فقط حضور داشته باشید، به جای تبلیغ یک محصول جدید، سفارش بگیرید و ….

از دیگر آمار ناراحت کننده این است که تنها 10 درصد برای دادن می آیند . من روزی را تصور می کنم که مردم شروع به تنظیم مکان سفارششان می کنند. اروپایی ها این کار را به زیبایی انجام می دهند و هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نمی توانیم این کار را در اینجا انجام دهیم. یکی از مشتریان ما چاپگرهای 1،000،000 دلار (به عبارتی چاپگرهای یک میلیون دلاری!) می فروشند و موفق به فروش سه محصول در آخرین نمایش خود شد. قطعا امکان پذیر است فقط کمی کار بیشتر می خواهد.

 

برای کشاندن مردم به استند تقلا می کنید؟

می تواند چندین چیز کوچک باشد، دوباره ارزیابی کنید:

 • محصول یا سرویس شما در نمایشگاه طرفدار زیادی ندارد. (نمایش اشتباه)
 • بازاریابی ضعیف (تبلیغ یا پیام کلیدی)
 • پرسنل شما به خوبی بازدیدکنندگان را جذب نمی کنند (پرسنل)
 • طراحی به درستی اجام نشده است (طراحی ضعیف)

 

افراد درستی مشارکت نکرده اند؟

این به اندازه کافی رایج است و با بسیاری از افراد  برای تقلا کردن در این زمینه صحبت می کنم. من متوجه شدم که بسیاری از عوامل مشارکتی وجود دارد که می تواند تفاوت ایجاد کند، اما فرمول دیگری وجود دارد که از آن برای اطمینان از اینکه بهترین نتیجه ممکن را بدست بیاورید میتوانید استفاده کنید.

برای  اینکه در مسیر درست حرکت کنید، موارد زیر را دنبال کنید:

 • پیام کلیدی – با نگاه کردن به استند یک بازدید کننده به وضوح می تواند نقطه تفاوت شما را درک کند؟
 • آیا وقت خود را صرف صحبت کردن با افراد غلط می کنید؟
 • فعالیت های استندتان مانع از هدفتان می شود؟
 • آیا شما در شوی درستی شرکت کرده اید؟

 

در پیگردی کردن راهنمایی مشکل دارید؟

 • افراد را وارد جزئیات نمی کنید؟ (مسئله مشارکت یا پیگردی کردن راهنمایی برای شما مناسب نیست)
 • مردم با شما کسل می شوند (سوالات فراوان در فرایند توصیف کردنتان)
 • داشتن افراد زیادی برای به طور موثر اثر گذاشتن (ارزیابی پیام های کلیدی و پست های خود را دوباره ارزیابی کنید. من شرط می بندم که شما مردم را با یک حیله گری به جای هدف تجارت تان می کشانید، اگر این بخشی از استراتژی شما باشد، نیاز به پرسنل و یا نیاز به سیستم راهنمایی بهتری دارید)

 

در تعیین درست بودن بازدیدکنندگان مشکل دارید؟

 • قبل از نمایش، معیارهای کلیدی خود را تنظیم کنید.اجازه ندهید با سؤال های بسیار زیاد از شما سوء استفاده شود، اما فکر کنید که چگونه می توانید مخاطبان خود را به گروه های سطح بالا دسته بندی کنید
 • اگر شما از یک تنگ ماهی استفاده می کنید، توقف کنید. مستقیماً. بعضی ها فقط برای جمع کردن کارت ویزیت می آیند. مگر اینکه سیستم دیگری برای واجد شرایط بودن آن داشته باشید.
 • تیمتان متمرکز نیست (نیاز به آموزش پرسنل است)

 

برای رسیدن به پرسنلی که درست کار می کنند، تلاش می کنید؟

این یک ماموت تنها است. کسی که در استرالیا آموزش منظم پرسنل برای نمایشگاه ها را انجام می دهد، کار مسخره ای است زیرا در این منطقه مردم می توانند بزرگترین پیشرفت را ببینند. این فقط در مورد زبان بدن نیست، بلکه این است که چگونه پرسنلتان به عنوان یک تیم با هم کار می کنند تا تجربه خیلی خوبی را برای مشتری ایجاد کنند.

 • آموزش منظم پرسنل. اطمینان حاصل کنید که کار را به خوبی درک کرده و همچنین مزایا را می فهمند.
 • “گام بالا برنده” را بفهمید و تمرین کنید
 • اطمینان حاصل کنید که هر کس در استند وظیفه ای دارد.
 • برایشان هدف با پاداش تعیین کنید.

 

در دنبال کردن راهنمایی ها مشکل دارید؟

– اغلب دلیل اینکه چرا بسیاری از راهنمایی ها پیگیری نمی شوند این است که کیفیت مناسبی ندارند. آیا راه حل دنبال کردن راهنمایی شما را قادر می سازد تا مشتریان خوبی را بدست آورید؟ اگر تیم فروش کسی را می شناسند که به دنبال یک راهنمایی داغ برای خرید تا ۲ هفته است، این نوع تماس بسیار متفاوت است.

– جذب بیش از حد مردم؟ (پیام های کلیدی و / یا مسئله جذب کلیدی). هدفتان را محدود به جذب آدمهایی کنید که کارتان برایشان جذاب است، بنابراین به طور مستقیم با مشتریان مناسب برخورد می کنید.

– قبل از رفتن به شو، برنامه پرورش راهنمایی خود را سفارشی کنید، بنابراین زمانی که شما به عقب برمی گردید، شما به سادگی با برنامه صحیح هدایت می کنید.

– آیا راهنمایی ها را نادیده می گیرید به دلیل اینکه زمان کافی به تیم خود برای بازیابی خودشان نمی دهید. نمایشگاه ها زمان زیادی نیاز دارند، اما در مقایسه با تماس تلفنی سنتی که تلاش های متفاوتی برای جذب کردن کسی می کنید، فرآیند فشرده تر است.

– چیزی که بیشتر از همه متوجه آن شده ام این است که افرادی که به شدت نیاز به ایجاد این تغییرات دارند، بیشتر کسانی هستند که بیشترین شکایت را دارند. اینها همان افرادی هستند که معتقدند نمایشگاهها فقط یک تمرین گران قیمت با بازدهی کم هستند.

به عنوان یک کسب و کار، یکی از بزرگترین نقاط قوت ما با استفاده از این مانع با مشتریان ما است.

 

مشاهده مقاله >۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment