شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی

هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی چقدر است؟

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی چقدر است؟

قبل از اینکه بخواهیم به جواب این سوال برسیم ، باید یک سوال از خود بپرسید: آیا یک پایه ساخت سفارشی برای شرکت ما مناسب است؟

در واقع ساخت سفارشی برای همه مناسب نیست. بسیاری از پایه های مدولار عالی وجود دارد که برای استفاده بسیار مناسب هستند. ممکن است یک پایه مدولار برای آنچه شما برنامه ریزی کرده اید مناسب تر باشد. بنابراین در ابتدا به این نتیجه برسید که کداک نوع غرفه برای شرکت شما مناسب تر است و شما را به هدفتان از شرکت در نمایشگاه نزدیک تر می کند.

زمانی که میپرسید هزینه یک غرفه چقدر میشود، درست مانند این است که بپرسید هزینه یک ماشین چقدر است بدون این که مشخص کنید در مورد کدام ماشین صحبت می کنید. یک ماشین با امکانات معمولی یا یک ماشین فول آپشن؟

بنابراین مواردی وجود دارد که بر هزینه پایه تاثیر میگذارد.

هزینه هر متر مربع

درست مانند قیاس ماشینی که با آن شروع کردیم، هزینه هر متر مربع به چیزهای زیادی بستگی دارد، غرفه ای که از نظر محتوا سبک باشد (نمایشگاه‌های بزرگی که فضا را اشغال می‌کنند، مانند وسایل نقلیه یا ماشین‌آلات)  طبق تعریف هزینه کمتری خواهد داشت، زیرا نمایشگاه‌ها، فضایی را اشغال می‌کنند که غرفه‌ساز شما مجبور نیست چیزی روی آن بسازد.

از سوی دیگر، یک غرفه پر از واحدهای نمایش سفارشی با اتاق‌های جلسه خصوصی و تعداد زیادی گرافیک با فرمت بزرگ، میزان ساخت فیزیکی را نسبت به نمونه اول افزایش می‌دهد. بنابراین هزینه ساخت این مدل غرفه بیشتر از مدل اولی می شود.

در اصطلاح ماشینی، آیا شما سوار اشکودا هستید یا بوگاتی؟ هر دو شما را از A به B می‌رسانند، اما در طول مسیر، برداشت‌های بسیار متفاوتی از خود نشان می‌دهند!

غرفه تکنو رهنما/ طراحی غرفه سازی رایمون

غرفه تکنو رهنما/ طراحی غرفه سازی رایمون

[اطلاع دقیق از هزینه های غرفه سازی]

برق و خدمات

یک کتری استاندارد خانگی مانند بسیاری از دستگاه های قهوه ساز از 3 کیلووات برق استفاده می کند. اگر می‌خواهید نوشیدنی‌های گرم سرو کنید، یک سوکت 3 کیلوواتی در استند شما قرار داده می شود که هزینه اضافی در بر دارد. اگر می‌خواهید به جای لیوان‌های کاغذی از ظروف چینی استفاده کنید، باید ظروف را بشویید، هزینه اضافی دیگر برای اتصال آب و زباله به سینک شما اضافه می‌شود. ممکن است این هزینه های اضافی به عنوان بخشی از مهمان نوازی که به بازدیدکنندگان ارائه می دهید ارزش آن را داشته باشد.

برای هر تجهیزات الکتریکی، غرفه‌ساز شما می‌تواند به شما کمک کند تا قدرت مورد نیاز و بهترین و ارزان‌ترین راه را برای چیدمان آن تعیین کنید.

 

بنابراین در تعیین هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی عوامل زیادی دخیل هستند. برای اطلاعات کامل و دقیق میتوانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

 

این را بخوانید >> غرفه نمایشگاهی مدولار بهتر است یا سفارشی

jabari

No Comments

Post a Comment