شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

نکات مهم برای حضوری موفق در نمایشگاه | شرکت غرفه سازی رایمون

نکات مهم برای حضوری موفق در نمایشگاه

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

نکات مهم برای حضوری موفق در نمایشگاه

نکات مهم برای حضوری موفق در نمایشگاه

نمایشگاه ها فرصت منحصر به فردی در اختیار شما قرار می دهند تا با مشتریانتان ارتباط رو در رو برقرار کنید و بتوانید برند خود را ارتقا و فعالیت تان را گسترش دهید. اما صِرف حضور در یک نمایشگاه نمی تواند چنین هدفی را تامین کند. مجموعه شما زمان و هزینه و تلاش زیادی صرف می کند تا غرفه ای در یک نمایشگاه بسازد. برنامه ریزی دقیق و تحقیق کافی به شما کمک می کند تا ایده های بازاریابی خود را در یک نمایشگاه طراحی و اجرا کنید. در این نوشته نکات مهمی را بررسی می کنیم که در کنار هم کمک می کنند تا حضور موفقی در نمایشگاه ها داشته باشید:

مشتری های هدف خود را به درستی شناسایی کنید

شناخت درست بازدیدکنندگان یک عنصر مهم در تخمین میزان موفقیت شما در یک نمایشگاه است. بنابراین در قدم اول حیاتی است که تحقیق دقیقی درباره بازدیدکنندگانی که ممکن است از غرفه شما بازدید کنند انجام دهید. از این طریق متوجه می شوید که مشتریانتان دنبال چه هستند و شما چطور می توانید نیازها و خواست های آنها را مرتفع کنید.

فعالیت رقیبانتان را دنبال کنید

شناخت بازدیدکنندگان به تنهایی کافی نیست. شما باید آن دسته از رقبایتان که در نمایشگاه شرکت می کنند را نیز به خوبی شناسایی کنید تا بتوانید یک گام از آنها جلوتر باشید. برای این منظور درباره اهدافشان و آنچه به مشتریان عرضه می کنند تحقیق کنید. همچنین می توانید غرفه های سال های قبل آنها را بررسی کنید، تا ببینید از چه طریق توانسته بودند مخاطبان را جذب کنند. تمام این موارد می تواند به شما کمک کند تا استراتژی موفق تری برای حضور در نمایشگاه اتخاذ کنید.

غرفه مناسب با نیازها و خواست هایتان بسازید

حالا وقت آن است تا با انتخاب طرحی ایده آل غرفه ای بسازید تا بازدید کنندگان را به سمت غرفه شما هدایت کند. برای منظور باید شرکت غرفه سازی را انتخاب کنید تا با طرحی منحصر به فرد کاری کند تا غرفه شما در ذهن بازدید کنندگان و رقبا بماند. این مسئله سبب می شود تاثیر مثبتی بر روی مشتریانتان بگذارید. غرفه مطلوب غرفه ای است که از همه لحاظ دقیق و درست و متناسب با استراتژی شما در شرکت در نمایشگاه باشد؛ یعنی هم طراحی بصری و گرافیکی جذابی داشته باشد و هم اجرای درست و دقیق همراه با رعایت جزئیات و هم استفاده از مبلمان مناسب و نورپردازی خوب و … . تمام این موارد در کنار هم حضور موفقی را در نمایشگاه رقم می زند.

کارکنان خود را آموزش دهید

علاوه بر طراحی مطلوب بسیار مهم است که از افرادی در غرفه استفاده کنید که بتوانند برند شما را به درستی معرفی کنند. استفاده از نیروی انسانی مناسب می تواند به میزان قابل توجهی شانس موفقیت شما را افزایش دهد. انتخاب افراد با انگیزه و با روی گشاده سبب می شود بازدید از غرفه شما بیشتر شود. با آموزش مناسب و مدیریت صحیح، این افراد می توانند به سوالات و خواست های مشتریان به شکلی مناسب پاسخ دهند. توجه داشته باشید که اگر تیم پشتیبانی مناسبی نداشته باشید حضور شما در نمایشگاه نمی تواند نتیجه دلخواه شما را در بر داشته باشد.

فعالیت های جانبی قبل و بعد از نمایشگاه را جدی بگیرید

علاوه بر اقداماتی که در هنگام نمایشگاه انجام می دهید، بسیار مهم است که قبل از شروع نمایشگاه با انجام فعالیت هایی مشتریان خود را از حضورتان در نمایشگاه آگاه کنید و نسبت به اتفاقات نمایشگاه کنجکاوشان کنید. تبلیغ در مطبوعات یا صفحات اجتماعی و ایجاد یک هشتگ مرتبط از جمله این اقدامات است. می توانید حتی پس از نمایشگاه نیز از همین روش ها برای حفظ ارتباط با مشتریانتان استفاده کنید.

بنابراین دفعه بعد که در یک نمایشگاه شرکت می کنید اطمینان حاصل کنید که این عوامل را در نظر گرفته اید تا به شما کمک کند حضور موفقی در نمایشگاه داشته باشید.

مشاهده مقاله >>  ۵ اشتباه رایج در غرفه شما

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment