شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

نکات ضروری برای شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور | شرکت غرفه سازی

نکات ضروری برای شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور

نکات ضروری برای شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور

نکات ضروری برای شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور

شرکت در نمایشگاه های خارجی فرصت منحصر به فردی برای ارتباط مستقیم با طیف وسیع و جدیدی از مشتریان را در زمانی کوتاه فراهم می کند و راه موثری برای به دستیابی به بازارهای جدید و فراهم آوردن امکان صادرات است. اما قبل از هر چیز لازم است آمادگی های لازم را برای شرکت در نمایشگاه های خارجی به دست آورید:

 

  1. برای شرکت در نمایشگاه باید زود اقدام کنید.

برای اینکه غرفه شما در نمایشگاهی خارجی موفقیت آمیز باشد باید حداقل شش ماه پیش از نمایشگاه تحقیقات خود را درباره نمایشگاه شروع کنید. در این مرحله، باید انتخاب کنید که بر مبنای اهدافتان از حضور در نمایشگاه، به چه مواردی نیاز دارید و در چه زمینه هایی باید آماده شوید. علاوه بر این باید درباره اینکه چه شرکت هایی در این نمایشگاه حضور دارند و چه محصولات یا خدماتی را عرضه می کنند اطلاعات به دست آورید تا بتوانید در میدان رقابت با آنها، به خوبی حاضر شوید. رزرو جای غرفه و دقت به قوانین و شرایط مربوط به نمایشگاه را هم باید خیلی زود شروع کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید.

 

  1. باید آماده هزینه کردن باشید!

با توجه به شرایط کشور مشخص است که شرکت در نمایشگاه های خارجی به مراتب پرهزینه تر از نمایشگاه های داخل کشور است. علاوه بر هزینه های معمول مرتبط به رزرو جا و طراحی غرفه و هزینه ورود و فعالیت های تبلیغاتی، هزینه های مربوط به سفر و حمل و نقل کالا و محل اقامت هم به باید به لیست خود اضافه کنید.

برای مثال، اتاق های هتل در شهرهایی که نمایشگاه های بزرگ بین المللی در آنها برگزار می شود سریع پر می شوند و قیمت ها به نسبت سایر مواقع بیشتر است. بنابراین برای صرفه جویی در هزینه ها، بلیط و هتل را چهار یا پنج ماه قبل از برگزاری نمایشگاه رزرو کنید.

 

  1. به مسائل فرهنگی کشور مقصد توجه کنید

بسته به اینکه در کدام کشور نمایشگاه برگزار می کنید، باید درباره مسائل فرهنگی آن منطقه و همین طور زبان کشور تحقیق کافی داشته باشید و اگر لازم است تغییرات لازم را بر روی برندتان، یا شعار یا محصولاتتان با توجه به شرایط کشور مقصد انجام دهید. اگر به کشوری می روید که زبان انگلیسی چندان در آن مورد استفاده نیست باید از قبل به فکر استفاده از مترجم ماهر و توانا در غرفه خود باشید تا تلاش هایتان به هدر نرود.

 

  1. تبلیغات مربوط به حضورتان در نمایشگاه را جدی بگیرید

طبق تحقیقات صورت گرفته، حدود هفتاد درصد بازدید کنندگان از پیش می دانند که قصد دارند از کدام غرفه ها بازدید کنند، بنابراین تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار اهمیت دارد. در بعضی از نمایشگاه ها هنگام رزرو جا، خدماتی جانبی نظیر قرار دادن نام شما در فهرست نمایشگاه یا وب سایت های مرتبط و حتی در مطبوعات محلی نیز ارائه می شود. اما هیچ کدام اینها به تنهایی کافی نیست. می توانید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و دعوت نامه های شخصی به افراد بفرستید و آنها را از حضورتان مطلع کنید.

 

  1. از افراد متخصص محلی کمک بگیرید

برای مسائلی نظیر حمل و نقل، معمولا می توانید از شرکت هابی در کشور خودتان که در این زمینه ها فعال هستند استفاده کنید. اما در خیلی از مسائل، نظیر خدمات نمایشگاهی، از قبل باید افراد و شرکت هایی را شناسایی کنید که در زمان برگزاری نمایشگاه بتوانید از خدماتشان استفاده کنید. برای مثال نیروی کار برای ساخت غرفه، یا اجاره تجهیزات موردنیاز و …

اگر قصد دارید در نمایشگاه های بین المللی در کشورهای دیگر شرکت کنید می توانید روی ما حساب کنید. شرکت رایمون امکان خدمات رسانی در تمام کشورهای همسایه ایران را به شما دارد.

 

مشاهده مقاله >>  عناصر کلیدی در جذب مخاطب در غرفه های نمایشگاه

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر