شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

غرفه سفارشی مدولار بهتر است یا سفارشی

غرفه نمایشگاهی مدولار بهتر است یا سفارشی

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

غرفه نمایشگاهی مدولار بهتر است یا سفارشی؟ چگونه غرفه نمایشگاهی مناسب را برای خود انتخاب می کنید؟

هنگام حضور در نمایشگاه‌های تجاری، مهم است که از بین مردم متمایز شوید و یک تصور مثبت ایجاد کنید و عوامل مختلفی در این امر دخیل هستند.

یکی از تصمیمات کلیدی این است که غرفه مدولار انتخاب کنید یا سفارشی؟  در این متن ما نگاهی به مزایا و معایب مرتبط با هر دو می اندازیم تا به شما کمک کنیم درک بهتری داشته باشید و تصمیمی آگاهانه در مورد نوع غرفه مناسب خود بگیرید.

غرفه های نمایشگاهی مدولار (MODULAR EXHIBITION STANDS)

غرفه های نمایشگاهی مدولار بسیار مقرون به صرفه تر از ساخت سفارشی هستند. این به این دلیل است که شما برای یک سرویس طراحی سفارشی هزینه ای پرداخت نمی کنید. همچنین برای کسی که قرار است به طور منظم نمایشگاه داشته باشد و نمی خواهد در برندسازی و طراحی سفارشی سرمایه گذاری کند، ایده آل هستند.

پایه‌ها به راحتی جمع‌آوری می‌شوند، اگرچه ممکن است گزینه ارزان‌تری باشند اما همچنان می‌توانند پیام شما را منتقل کنند.

با این حال، این هزینه کمتر با مشکلاتی همراه است. بزرگترین عیب پایه های مدولار این است که هرگز به اندازه یک استند سفارشی برای کسب و کار شما و برند شما طراحی نمی شوند. شما در هر نمایشگاه یا رویدادی با چندین کسب‌وکار رقابت خواهید کرد، و کسب‌وکارهایی که زمان و پول خود را در یک غرفه نمایشگاهی سفارشی سرمایه‌گذاری کرده‌اند، همیشه بالاتر از بقیه هستند.

 

modular exhibition stands

modular exhibition stands

[ساخت غرفه های نمایشگاهی- غرفه سازی- طراحی غرفه]

 

غرفه های نمایشگاهی سفارشی (CUSTOM EXHIBITION STANDS)

انتخاب یک استند سفارشی برای شرکت‌هایی توصیه می‌شود که پول و منابع اضافی برای  ساختن یک غرفه سفارشی دارند و می‌خواهند دائماً از رقبا متمایز شوند.

طراحان معتبر غرفه نمایشگاهی طراحی منحصر به فرد ایجاد می کنند که مخصوص کسب و کار شما ساخته شده است.

این به این معناست که شما در مورد ایده های طراحی و برندسازی کسب و کار خود کاملاً آزادی عمل خواهید داشت. تنها محدودیت، فضایی است که در خود رویداد به شما اختصاص داده شده است. با یک غرفه سفارشی، هیچ محدودیتی از نظر طراحی و خلاقیت وجود نخواهد داشت.

غرفه سفارشی هزینه بیشتری دارد، اما مطمئناً می توانید ارزش پول خود را از آن بدست آورید و بتوانید هر چند وقت یکبار از آن استفاده مجدد کنید. شما فقط نمی توانید آن را بسته بندی کنید و مانند یک پایه مدولار در صندوق عقب ماشین خود ذخیره کنید!

همانطور که می بینید، هنگام انتخاب غرفه نمایشگاهی، هر دو گزینه مزایا و معایبی دارند. همه چیز به بودجه شما و اهدافتان از شرکت در ویداد مورد نظر بستگی دارد.

custom exhibition stands

custom exhibition stands

اکنون باید به این جواب رسیده باشید که غرفه نمایشگاهی مدولار بهتر است یا سفارشی.

شرکت رایمون با بیش از 12 سال تجربه در زمینه غرفه سازی همراه شماست. از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

jabari

No Comments

Post a Comment