شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

عناصر کلیدی در جذب مخاطب در غرفه های نمایشگاه | شرکت غرفه سازی رایمون

عناصر کلیدی در جذب مخاطب در غرفه های نمایشگاه

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

عناصر کلیدی در جذب مخاطب در غرفه های نمایشگاه

عناصر کلیدی در جذب مخاطب در غرفه های نمایشگاه

شرکت در نمایشگاه ها جنبه مهمی از استراتژی بازاریابی به شمار می آیند. اما شمار زیاد رقبای مشارکت کننده در نمایشگاه و وقت محدود آنها سبب می شود که زمان کوتاهی برای تاثیرگذاری روی مخاطب خود داشته باشید. تحقیقات نشان می دهند که بازدید کنندگان در کمتر از 6  ثانیه تصمیم می گیرند که به برند شما علاقه دارند یا نه و آیا میخواهند از غرفه شما بازدید کنند یا خیر. بنابراین رعایت اصول طراحی برای اینکه سرمایه گذاریتان در نمایشگاه به هدر نرود بسیار اهمیت دارد. طیف وسیعی از المان ها هستند که میتوانند در خلق تصویری متمایز در نمایشگاه نقش داشته باشند؛ از نورپردازی و رنگ به کار رفته در غرفه تا طراحی گرافیکی و متریال و مبلمان استفاده شده در آن.  در اینجا به بررسی اجمالی مهم ترین آیتم هایی که غرفه شما را در نمایشگاه برجسته می کند می پردازیم:

 

نورپردازی و رنگ

تحقیقات روانشناسی نشان می دهند که رنگ و نور بر روی حالات و رفتار انسان ها تاثیر مستقیم دارند. بنابراین نقش این عناصر را در ارائه پیام های شرکت شما و تقویت هویت نام تجاریتان دستکم نگیرید. رنگ های لوگوی شما همیشه باید برجسته و مشخص باشند برای حفظ ثبات نام تجاری تان. رنگ های همخوان میتوانند حس اطمینان و مثبت نگری را به خوبی به بازدیدکنندگان القا کنند. اگر شما پیام مهمی را را می خواهید منتقل کنید از رنگ های متضاد استفاده کند تا تاثیر بصری قوی ای را ایجاد کنید.

 

روشنایی می تواند فاکتور انسانی را در پشت یک نام تجاری قرار دهد و به بازدیدکنندگان در سطح شخصی تجدید نظر کند. فهرستی از راه حل های نورپردازی محبوب در ادامه می آید:

نورپردازی ویترین ها و پایه ستون ها

لایت باکس های طراحی شده

 

مشاهده مقاله >>  بهترین راه برای نمایش دو برند در یک غرفه چیست؟

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment