شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه | Raymon-co

راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه


راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه

 

نمایشگاه یک پلت فرم مناسب برای دیدار با چشم انداز های جدیدی را ارائه می دهد، و فرصت خوبی برای صحبت با کمپانی های های قدیمی و شرکای صنعت است. از جلسات کنفرانس تا پایان نمایشگاه، نمایشگاه های تجاری یک راه عالی برای رشد تجارت شما هستند، زیرا ارتباطات در این زمان متمرکز هستند. رویدادها می توانند به شما در درک چالش هایی که مشتریان تان با محصولات یا برند تان دارند کمک کند و اعتماد مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به معاملاتتان در آینده را ایجاد کند.

 

 

در زیر 5 عامل کلیدی که به شما در برقراری ارتباط تجاری در هر نمایشگاه کمک خواهد کرد را آوردیم:

 

  1. ارتباط با افراد مناسب

ممکن است قدم هایتان صدمه ببیند و شما فقط آنرا یک روز می نامید، اما تلاشی را ایجاد می کند که در هر عمل ارتباطی که با مشارکت یا سازماندهی به شما کمک می کند حرکت کنید. این نقطه، محیطی مناسب برای دیدار با مردم است. هیچ کس دوست ندارد که فروخته شود، بنابراین شما مکالمات را طبیعی تر خواهید یافت و در حالی که آدمها را می شناسید، صحبت در مورد کار را تمام خواهید کرد، زیرا این موضوع مشترک بین شما است.

 

  1. ایجاد اعتماد

درمورد شرایط موجود در زندگی خود فکر کنید، جایی که شما از افرادی که می شناسید دعوت کرده اید قبل از اینکه به دنبال پاسخ گوگل بگردید. جدای از تنبلی ذاتی، این رابطه ای است که شخصا ساخته ایم که باعث می شود ما بخواهیم به آنها توصیه ای کنیم یا با آنها تجارت کنیم. نمایشگاهها فرصتی برای بازدیدکنندگان است تا مردم پشت برند را بشناسند.

 

راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه | Raymon-co

 

  1. هدف گذاری تماس های کلیدی

امروزه اکثر افرادی که به یک نمایش می روند، لیستی از جاهایی که می خواهند ببینند را دارند. آنها از قبل تحقیقاتی را انجام می دهند و سپس به سرعت از راهرو ها عبور می کنند تا ببینند آیا چیزی جدید است یا خیر. شما می خواهید در لیست “ باید دیده شود” مردمی باشید که در سالن نمایشگاه حضور دارند. در حالی که از آنها استقبال می کنید تا از نمایشگاه تجارتیتان بازدید کنند، از پیام های چشم نواز در دعوت به مشتریان استفاده کنید.

 

  1. تیمتان را تمرین دهید

انرژی مثبت در نمایشگاه تجارت تان ضروری است تا مهمانانتان احساس راحتی و خوش آمدگویی کنند. پرسنل شما باید بدون اینکه به نظر برسد که به دنبال قاپیدن مردم هستند، انرژی داشته باشند و هوشمندانه عمل کنند. که باید به آنها قبل از رویداد آموزش داد. بعضی از سناریوها را شرح دهید و از طریق آنها با تیم خود کار کنید، زیرا آنها با مشتریان نمی توانند تمرین کنند. یک کتابچه راهنمای کاربر یا کتابچه راهنمای نمایش برای تیم خود درست کنید که با زمینه آموزش برای یک تازه کار نوشته شده باشد، که می تواند به عنوان یک تمرین برای قبل از نمایش به حساب بیاید.

 

راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه | Raymon-co

 

  1. حسابرسی کنید

این کار را می توانید با مشتریان خود و همچنین در داخل با تیم خود انجام دهید. چند مشتری کلیدی را پیدا کرده و در مورد رویداد، پرسنل تان و محصول و یا خدمات تان سوال کرده و بررسی کنید. یک تیم پیچیده برای تجزیه و تحلیل موفقیت شو و تعداد هدف هایی که در شو به موفقیت رسیده اند داشته باشید. این گام به آسانی فراموش می شود، اما می تواند تفاوت بزرگی را برای تجارت شما ایجاد کند، زیرا اغلب به مشخص کردن مسائلی که می تواند به زودی و نه خیلی دیر مورد توجه قرار گیرد، کمک می کند. به یاد داشته باشید که تلاش شما بر این است تا بسیاری از مردم را خوشحال نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که همه احساس می کنند که شنیده شده اند، راه طولانی ای برای نگه داشتن صلح را طی کنید.

مشاهده مقاله >۱۰ ایده برای بهره برداری بیشتر در نمایشگاه ها

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment