شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

جمع آوری اطلاعات بدون استفاده از پیشنهادات | Raymon-co

جمع آوری اطلاعات بدون استفاده از پیشنهادات

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

جمع آوری اطلاعات بدون استفاده از پیشنهادات


جمع آوری اطلاعات بدون استفاده از پیشنهادات

 

بسیاری از مردم فکر می کنند که مراجعان داروخانه ها و پزشکان هنگامی که به نمایشگاه های تجاری می آیند، زمان کوتاهی میگذارند، چراکه قوانینی دارند که آنها را از فاش کردن رموز کارشان منع می کند. به طور شخصیتی، این مشتریان یکی از آنهایی هستند که به کار با آنها علاقه مند هستم. زیرا آنها در هنگام جمع آوری داده ها از خلاقیت استقبال می کنند. در واقع کمی سخت تر کار کردن به نفع آنها است، زیرا واقعا از آنچه که باعث نی شود مردم به آنها علاقه مند شوند، مطلع می شوند! به طور جدی، این چیزی است که همه باید انجام دهند … با نقص یا بدون نقص!

اکنون ما به فن آوری خیلی بیشتر از سابق دسترسی داریم. چالش در فکردن خارج از چارچوب است. احتمالات از آنچه ما به عنوان یک شخص با آن همراه شویم سریعتر رشد می کنند و رها شدن از آن بسیار سخت تر است. من از مردم می خواهم که برای الهام گرفتن به خارج از نمایشگاه مراجعه کنند و سپس به صورت خلاقانه راهی پیدا کنند که بتواند آن را با توجه به شرایط مناسب تنظیم کند.

من یک رازی را با شما در میان می گذارم – همیشه در برابر آنچه مراجعه کنندگان از شما می خواهند تسلیم شوید.

چرا بازدید کننده می خواهد از شما بشنود؟ البته ما همه می خواهیم پایگاه های اطلاعاتی خود را گسترش دهیم تا بتوانیم در آینده به آنها بپردازیم، اما باید چیزی برای گفتن به آنها داشته باشید. لازم نیست رازهای کارتان را افشا کنید، تنها چیزی را بگوئید که ارزشمند نیز باشد. (بازی ها / مسابقات / موضوعات آموزشی، همه خوب کار می کنند).

اگر شما پول برای سرمایه گذاری دارید، واقعیت افزوده و یا حتی واقعیت مجازی بهتر، خارج شده است. من به شخصه مطمئن نیستم، در واقعیت و فرا تر از تجربه چقدر خوب هستند. AR دارای توانایی برای نشان دادن فضای اطراف را دارد، نابراین مردم که به نمایشگاه نیامدند می توانند تجربه آن را داشته باشند، اما هنوز محدودیت هایی دارد. این نوع تجربیات فقط برای یک شخص قابل به صورت همزمان قابل انجام است (Oculus headset or iPad pre-loaded). هدست ها برای استفاده بین بازدیدکنندگان نیاز به تمیز شدن دارند (و به طور جدی، به عنوان یک بازدید کننده، نمی توانم به میکروب ها در هدست استفاده شده فکر نکنم)

آیا گفتم که گران است؟ شما می توانید آن را در ارزان انجام دهید، اما به نظر می رسد که این راهی است که باید انجام داد، بنابراین توصیه من این است که از آن بگذرید مگر اینکه بخواهید تمام آنرا کامل انجام دهید.

 

بروشور یا صفحه نمایش لمسی؟ | شرکت رایمون

Touch screens  ها راه من در حال حاضر است. تقریبا همه یک نفر را دارند و شما میتوانید تقریبا هر چیزی را که تصور میکنید ایجاد کنید. دست و پنجه کردن با این موضوع خود به نوعی یک تجربه است. نکته در این موضوعات وجود ندارد که بخواهید در وب سایتوتان آنرا تکرا کنید. باید به سفر کردن کسانی که می خوانهد حضور داشته باشند نیز فکر کنید. اگر مردم نتوانند به راحتی رفت و آمد کنند، از آن استقبال نمی کنند.

بسیاری از راهکارهایی که در قبل به آن اشاره کردم برای یک نمایشگاه ساده گفته شده، و اگر کسی بخواهد تخصصی تر و بهتر آن را برپا کند باید موضوعات بیشتری را به آن اضافه کند و یا آن را تغییر دهد. این روش واقعا انعطاف پذیر است که به شما کمک می کند داده ها را در پس زمینه ردیابی کنید.

این موضوع می تواند برای برنامه سفر مشتریان کمی بیشتر تغییر و فکر ایجاد کند ، اما موفقیت واقعی را به همراه دارد، بنابراین همیشه این موضوع را در همان زمان به عنوان گفتگوی طراحی بیان میکنم. اگر بدانید که چگونه با مشتریان ارتباط برقرار کنید و چگونه با برند خود ارتباط برقرار کنید، سریعا این طرح در جای خود قرار می گیرد و شما با چیدمانی درست، قدم درست بر خواهید داشت. طرلح استند شما می داند چه کاری باید انجام دهد. از آنها بعنوان یک منبع استفاده کنید. اینکه از دیگران نظر سنجی کنید باعث خوشحالی است.

مشاهده مقاله >۹ چیز برای یک شو تجاری قدرتمند

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment