شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

بهترین شرکت های طراحی غرفه نمایشگاهی

زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه

لیستی از بهترین شرکت های طراحی غرفه نمایشگاهی

چند مورد از بهترین شرکت های طراحی غرفه های نمایشگاهی در متن زیر برای شما آورده شده است.

1.METRO EXHIBITION

Metro Exhibits یک ارائه دهنده جهانی غرفه های نمایشگاهی با خدمات کامل است. Metro Exhibits این توانایی را دارد که به هر مشتری در ایالات متحده، اروپا، خاورمیانه، آسیا، استرالیا و غیره خدمات ارائه دهد. برخی از مشتریان آنها عبارتند از گوگل، آمازون، کوکا کولا، قرن 21، برلینگتون، KPMG و هزاران مورد دیگر. نمایشگاه مترو خدمات رویدادهایی مانند طراحی و ساخت نمایشگاه، طراحی داخلی، ذخیره سازی و انبارداری، طراحی گرافیک و چاپ گرافیکی را پوشش می دهد.

2.EXPO Marketing

ExpoMarketing یک نمایشگاه برنده جایزه طراحی و ساخت خانه است که تجربه ها و روابط فراموش نشدنی برند را در نمایشگاه تجاری ایجاد می کند. طراحان نمایشگاه و سبک نوآورانه آنها به مشتریان خود مزیت خلاقیتی را که به دنبال آن هستند می دهد. آنها خدمات مدیریت پروژه درجه یک را ارائه می دهند تا به مشتریان خود یک تجربه برنامه ریزی نمایشگاه تجاری آرام را ارائه دهند. تیم خدمات مشتری آنها برای کمک به مشتریان خود فراتر از آن عمل می کند. در هر مرحله از فرآیند طراحی و ساخت، آنها با مشتریان خود همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که نمایشگاه آنها تصویر برند ایده آل آنها را منعکس می کند.

3.Rockway

وقتی کسب‌وکارها برای نیازهای نمایشگاه تجاری خود به راه‌حل‌های خلاقانه و نوآورانه نیاز دارند، به نمایشگاه‌های Rockway + Events روی می‌آورند. آنها به دلیل نمایشگاه های سفارشی و تیم طراحان خود که راه حل های منحصر به فردی را برای مشاغلی که در نمایشگاه ها و رویدادهای تجاری در سراسر ایالات متحده و همچنین در سطح بین المللی به نمایش می گذارند، شناخته شده اند. نمایشگاه‌های Rockway به مشارکت با مشتریان خود در هر بخش از فرآیند طراحی و ساخت افتخار می‌کنند تا تجربه‌ای کاملاً سفارشی ایجاد کنند و اطمینان حاصل کنند که نتیجه نهایی فراتر از هر انتظاری است. تیم حرفه ای آنها بر ارائه یک تجربه بدون نگرانی متمرکز شده است. به همین دلیل، خدمات آنها شامل استراتژی طراحی، توسعه نمایشگر، پشتیبانی لجستیکی است. با حذف نیاز به دستکاری چند فروشنده، آنها می توانند نمایشگاه های با بالاترین کیفیت ممکن را بدون به خطر انداختن خدمات استثنایی مشتری تولید کنند.

4.Marketing Genome

ژنوم بازاریابی تجارب برند سطح بالایی را ایجاد می کند که با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کند. آنها طراحان و تولیدکنندگان پیشرو نمایشگاه ها، رویدادها و کمپین های بازاریابی تجربی هستند. بازاریابی در هسته DNA آنها تعبیه شده است و با بیش از 30 سال تجربه آنها اشتیاق خود را به ایده های نوآورانه، خدمات با کیفیت و نتایج واقعی اختصاص می دهند. آنها یک گزینه خدمات کامل منحصر به فرد را برای مشتریان خود فراهم می کنند. بسیاری از آنها به ندرت پس از شروع استفاده از آن رها می شوند. این گزینه خدمات کامل به این معنی است که آنها همه چیز را اداره می کنند!

5.Nimlok NYC

Nimlok NYC با بیش از 45 سال تجربه بازاریابی رویداد و شناخته شده در بین 40 تولیدکننده برتر نمایشگاه توسط مجله Exhibitor، متشکل از تیمی از طراحان، استراتژیست ها و مدیران است که به دلیل توسعه راه حل های نمایشگاهی خلاقانه با مزیت رقابتی شناخته شده اند. آنها در تمام جنبه های ایجاد برنامه های بازاریابی چهره به چهره موفق به خوبی آشنا هستند و با مشتریان در تمام صنایع همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند تا از حضور در رویداد خود نهایت استفاده را ببرند.

6.Truss Genius

Truss Genius مجموعه‌ای جامع از راه‌حل‌های خرپا آلومینیومی سفارشی را برای نمایشگاه‌های تجاری، سیستم‌های ضبط حرکت، هوافضا، نظامی، واقعیت مجازی، سیستم‌های دوره جنگجو، کلوپ‌های شبانه و موارد دیگر ارائه می‌دهد. مشتریان آنها از خدمات برتر، مشاوره تخصصی، محصولات با کیفیت و راه حل های مناسب لذت می برند.

7.Best Displays & Graphics

با بیش از 30 سال تجربه در صنعت نمایش نمایشگاه های تجاری، آنها مفتخرند که خود را “متخصص نمایش” خطاب می کنند و مفتخرند که راه حل های “بهترین” نمایشگر را به مشتریان خود ارائه می دهند. صرف نظر از اندازه یا محدوده پروژه، بدون توجه به بودجه یا جدول زمانی، تیم BDG دانش و تجربه ای برای ارائه راه حل نمایشی کاملاً متناسب با نیازهای شما دارد.
Best Displays & Graphics به یکی از برجسته ترین متخصصان در طیف گسترده ای از حوزه های صنعت نمایش تبدیل شده است. آنها همچنان به خدمات خود اضافه می کنند تا به مشتریان خود در سراسر آمریکای شمالی خدمات بهتری ارائه دهند.

8.Boothster

به عنوان یک شرکت متخصص در ساخت غرفه های نمایشگاهی سفارشی و پیشرو در طراحی غرفه نمایشگاه های تجاری دوستدار محیط زیست، Boothster و موسس آن The Boothologist تجربه گسترده ای در طراحی، ساخت و تدارکات ساخت غرفه های نمایشگاهی سفارشی جذاب و موثر برای انواع شرکت ها و سازمان های دولتی دارند. شامل تنوع عظیمی از سلیقه های مختلف هنری و سبک های تخیلی طراحی داخلی است.

9.Exhibit Options

Exhibit Options برنده جایزه، خدمات کامل، سازنده نمایشگاه سفارشی طراحی و ساخت است که راه حل های متمایزی برای نمایشگاه و رویدادها ایجاد می کند. قابلیت های گسترده شروع تا پایان آنها شامل طراحی و تولید گرافیک، مدیریت خدمات نمایشی و مدیریت کامل برنامه نمایشگاه تجاری است. آنها موجودی کاملی از اجزای اجاره ای نمایشگاه سفارشی و مدولار را حفظ می کنند. گزینه های نمایشگاه دارای بسته های سفارشی کامل کلید در دست است که منحصراً برای مطابقت با نیازهای دقیق ایجاد شده است و شامل نصب و برچیدن نمایشگاه، حمل و نقل و کلیه خدمات در محل در سراسر America است.

10.PG Exhibits

PG Exhibits + Environments یک شرکت مدیریت نمایشگاه در سراسر جهان با خدمات کامل است. آنها در طراحی و ساخت نمایشگاه های تجاری سه بعدی متمایز و محیط های بازاریابی تجربی که از برند مشتریان خود حمایت می کنند، دیده شدن آنها را در بازار افزایش می دهند و آنها را از رقبای خود متمایز می کنند، تخصص دارند. جستجوی آنها برای تجربه بهتر چیزی است که هر روز ما را به حرکت در می آورد.
اهداف آنها ساده است ، آنها می خواهند به شما در برنامه ریزی، طراحی و پخش تجربه برند خود کمک کنند تا بتوانید به اهداف تعیین شده برای شرکت خود برسید.

 

jabari

No Comments

Post a Comment