شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

بزرگترین اشتباهات نمایشگاهی و چگونگی اجتناب از آنها | شرکت رایمون

بزرگترین اشتباهات نمایشگاهی و چگونگی اجتناب از آنها

زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه

بزرگترین اشتباهات نمایشگاهی و چگونگی اجتناب از آنها

بزرگترین اشتباهات نمایشگاهی و چگونگی اجتناب از آنها

برنامه ریزی بخش مهیج برنامه نمایشگاه نیست. در اکثر موارد، اهمیت بیشتری به این قسمت می دهیم. در بخش هایی مانند جلسات کاری، فعالیت های روزانه، و صادقانه بگویم رفتار اجتماعی تان بهتر است که وقت بیشتری بگذارید.

چه زمانی باید برای ثابت کردن به رقبا در مورد حضور خود در بیزنس نمایشگاه برپا کرد؟

نداشتن برنامه ریزی کافی اشتباه بزرگی است که افراد در سازماندهی یک نمایشگاه مرتکب آن می شوند

میدانم چه در ذهنتان می گذرد : “من در حال حاضر زمان کافی ندارم ، حالا به من می گویید که زمان بیشتری بگذارم و بیشتر کار کنم ؟ “   –  تقریباً

من قصد دارم که زمان بندی ایده آل خود را با شما به اشتراک بگذارم، اما همچنین یک پیشنهاد ویژه برای شما دارم. برای اینکه کارها را روی غلطک بیندازی ، به شما یک جلسه مینی دیسکاوری رایگان(mini Discovery) ارائه می دهم. اگر شما قادر به برنامه ریزی برای 20 دقیقه زمان ذخیره باشید ،  من می توانم با یک برنامه سریع  به شما برای اولویت بندی آنچه که باعث می شود حساب بانکی شما منفجر شود ، کمک کنم.

زمانی که اولویت ها به درستی قرار بگیرند ، یک اتفاق خوب رخ میدهد -کی چنین چیزی را دوست ندارد ؟

من از دیدن وحشت کورکورانه که بسیاری از مردم را فرا گرفته متنفرم چرا که آنها دیوانه وار گرافیک ها و پیشنهاداتی را سازماندهی می کنند که تنها یک شو ایجاد میکند.

این افراد روزهای پیش از کنفرانس یا نمایشگاه را با همان نگرانی هایی که اکثر ما از طریق دستورالعمل های قدیمی مان در زمان مالیات برنامه ریزی میکردیم ، پیش بینی می کنند. این معمولا به این دلیل اتفاق می افتد  که آنها از طریق یک لیست، از بالا به پایین کار می کنند بدون اینکه کارها را متناسب با اهداف خود در نظر بگیرند.

در آن روی سکه ، اگر شما کمی دیوانه باشید برنامه ریزی زمان سرگرم کننده است. جهان صدف شما است و شما می توانید گزینه های هیجان انگیز را انتخاب کنید. شما تصمیم می گیرید که چه چیزی بگویید و چگونه بگوئید که به بهترین شکل به اهداف خود برسانید

شما یکی از آنها هستید که نقشه جنگ را اداره می کنید!

برای من، نمایشگاه ها در مورد ایجاد روابط و فروش است. در مورد فرصت، هیجان و موضوع مورد علاقه من مراحل پردازش است.شما می توانید در جایگاه راه انداز قرار بگیرید و دقیقا در مورد چگونگی دستیابی به آنچه که می خواهید انجام شود ، تصمیم بگیرید.

ممکن است  تعجب کنید زمانی که متوجه شوید که ما به طور منظم تماس هایی را از افرادی که مایل به طراحی و (ساخت) یک نمایشگاه حتی 1 ماه پیش از نمایشگاه، دریافت می کنیم.

شما می توانید یک کاسه چیلی بخورید.

فقط به دلیل اینکه انجام کاری ممکن است ، به این معنا نیست که شما باید آن را انجام دهید …

اکثریت آدمها همه چیز را به شانس واگذار می کنند – یا با انتخاب (نه یک اولویت) و یا به این دلیل که تیمشان در یک جهت حرکت نمی کنند ، درواقع نمیتوانند آنچه را که میخواهند برنامه ریزی کنند. آنها فقط مدیریت تدارکات را دارند. در واقع به این دلیل است که نمی دانند چه چیزی را فراموش کردند ، اما بیشتر به دلیل این است که الویت بندی ندارند و همواره چیزهای بیشتری برای فشار آوردن برای معامله با آن وجود دارد.

برنامه ریزی بیشتر افراد به این شکل است :

 • نمایش را انتخاب کنید
 • اندازه و موقعیت استند در سطح طبقه را انتخاب کنید
 • آنچه میخواهید نمایش دهید را انتخاب کنید
 • طراحی (1 ماه)
 • شروع ساخت و ساز (3 تا 4 هفته)
 • یک ایمیل پیش نمایش برای دعوت از مردم ارسال کنید (1 هفته)

 

*K*برنامه ریزی نمایشتان باید به چه شکل باشد:

 • آخرین کارهای نمایشگاه را مرور کنید.
 • اهداف – چه دستاوردهایی را از نمایشگاه می خواهید ؟ فرصت ها؟ چقدر در تقویم مارکتینگ مناسب است؟ KPI ها . چقدر برای پیگیری مهم است؟ (حتی تجزیه و تحلیل SWOT خوب قدیمی می تواند این ترفند را انجام دهد). شویی را انتخاب کنید که با استراتژی های تان منطبق است.
 • استراتژیتان را تعیین کنید – ارتباط با اهداف. پیام کلیدی، تجربه مشتری، نقشه کردن ارتباطات (از جمله نمایش پست)، چطور می توان راه هایی را برای دستیابی به اهداف خود در نظر گرفت؟ فعالیت های پایه (آیا آنها کمک هستند یا مانع؟ )
 • کارکنان – روی صفحه با استراتژی؟ چه آموزشی را انجام میدهید؟
 • تصمیم بگیرید که چه چیزی برای تکمیل اهداف خود نمایش می دهید. در واقع به چه مقدار فضا نیاز دارید؟ (در اینجا باید با سازنده ی استند خود صحبت کنید)
 • کتاب فضای استند
 • 3-4 ماه – طراحی – زمان زیادی را صرف کنید. این فقط در مورد تصویب یک طرح نیست. شما باید استراتژی خود را ادغام کنید و زمان کافی برای تغییر ،خلق آثار هنری، ساخت و ساز و جا به جایی قرار دهید.
 • 2 ماه – ارتباطات
 • 1 ماه – ساخت و ساز
 • هفته نمایش – جا به جایی، آمادگی قبل از نمایش
 • شروع نمایش – ادامه مکالمه، بخش های کاری – حلقه برنامه های فروش و پیاده سازی آموزش برای دیگران متوقف کنید.

خط زمانی پیشنهادی من ممکن است به نظر کمی دشوار باشد، اما این تنها راهی است که واقعا می توانید تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که بیش از حد سرمایه گذاری نکرده اید یا فرصتی را از دست نداده اید. همیشه مقداری از کار فرار کردن وجود دارد که باید در این مورد خونسرد باشید. هر نمایش متفاوت است و خط زمانی شما ممکن است بین رویدادها تغییر کند، اما همیشه یک فرمول وجود دارد. هیچ وقت نباید هیچ مرحله ای را جا بگذارید.

خسته کننده ترین بخش کار من دیدن افرادی است که به شدت نیاز به دریافت نتیجه از نمایشگاه خود دارند و آن را جدی نمی گیرند. در عوض فکر می کنند که برنامه ی خود را دارند و یا ارزش کافی برای آن قرار نمی دهند. من همیشه با این پارادوکس خنده دار برخورد می کنم چرا که آنها تنها کسانی هستند که واقعاً به کمک نیاز دارند.

ایجاد تغییر می تواند سخت باشد. به طور معمول سرگردان می شویم چرا که چیزهای زیادی بزای تغییر دادن وجود دارد. اما با دانستن یک فرمول ، ما می توانیم به آرامی در یک جنبه از زمان کار کنیم. یک چیز را نابود کنید سرباز در همیشه به خودتان یادآوری کنید که این عمل متعادل است.

هر زمانی که از آنچه باید انجام دهید غافل می شوید ، باید آن را از عمق وجود خود احساس کنید، اما همچنان پافشاری کنید و حتماً فرمولی برای آنچه می خواهید انجام دهید پیدا خواهید کرد. و زمانیکه کارتان را انجام می دهید، مانند دیدن ماتریکس برای اولین بار خواهد بود و تا دیدن آخرین لحظه آنرا رها نخواهید کرد.

برای طراحی برنامه ی کامل نمایشگاه بعدی خود نیاز به کمک دارید ؟

 

مشاهده مقاله >>  بروشور یا صفحه نمایش لمسی؟

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment