شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

برنامه نمایشگاه خود را با 10 آیتم ارتقا دهید | Raymon-co

برنامه نمایشگاه خود را با ۱۰ آیتم ارتقا دهید

زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه

برنامه نمایشگاه خود را با 10 آیتم ارتقا دهید


برنامه نمایشگاه خود را با 10 آیتم ارتقا دهید

 

بیائید با این موضوع روبرو شویم؛ کارهای زیادی هست که می توانید در روز شو انجام دهید. چه برنامه ریزی قبلی داشته باشید یا نداشته باشید این دوره به سادگی انجام می پذیرد. اگر شما ساعت های زیادی را برای آموزش پرسنلتان اختصاص ندهید، نمی توانید انتظار داشته باشید که تیم تان انتظار داشته باشید که تیم شما در کارشان بدرخشند. این موضوع را در مورد تبلیغات پیش نمایش نیز می توان گفت… اگر شما با مخاطبان خود ارتباط برقرار نکرده اید، واقعا انتظار نداشته باشید رفتارهای مختلفی ار آنها ببینید، فقط می توانید امیدوار باشید.

 

در روز نمایش هوا مانند برق است و تیم شما نیاز دارد که با هیجان بیشتری مجهز شود. هنوز برنامه ریزی های زیادی وجود دارد که باید قبل از اینکه شما حتی به اولین بازدید کننده خود خوش آمد بگوئید، باید انجام شود. در این روز کافی نیست که با مجموعه ای از بروشورها و یک لبخند شوآپ کنید.

هنگامی که در نمایشگاه حاضر می شوید، هر چیزی که به نظر می رسد شما را از استراتژی برد دور می کند را رها کنید! از آنجا که من ایستاده ام، بسیاری در بخش برنامه ریزی عقب می افتند. بازنده بودن این است که هر کس تعریف متفاوتی از برنامه ریزی دارد، بسیاری فکر می کنند که همه چیزهایی را که مورد نیاز است وقتی در چک باکس تیک می زنند (فضای کتاب، ساختمان، پرسنل، حمل و نقل، محل اقامت)، انجام می دهند، اما این کار به سختی به موفقیت می انجامد.

بازدیدکنندگان می خواهند سرگرم شوند تا چیز جدیدی یاد بگیرند و ببینند آیا مردم از راه خود برای یافتن این موضوع که بیزنسشان واقعا شایستگی دارد یا نه خارج می شوند. وقت آن رسیده ایده های پیش بینی شده ای که در حال حاضر از نمایشگاه های تجاری دارید را رها کنید و شروع به برنامه ریزی با تجربه نهایی برای بازدید کننده خود کنید. پس از تمام این ها، تجربه چیزی است که مردم بعد از این رویداد درباره آن صحبت می کنند!

من اخیرا حق امتیاز فیلی وینترز را داشتم، نویسنده «برنامه کاری تأثیر مشتری» در یک رویداد صحبت می کند. او واقعا کارشناس اصلاح چگونگی سازماندهی دیدگاه مشتریان خود و بازخوانی نقاط عطف مشتری است بنابراین تاثیر بیشتری خواهند داشت. دیدگاه هایش بر ما تاثیر گذار است و من قدردانی می کنم که او این واقعیت را به نشان می دهد که افراد (نه راهبردها)، دارای عقاید، نیازها و احساسات هستند (همانند تجربیات). اینها معمایی از برنامه های بازاریابی که به خوبی طراحی شده اند، است و برداشت من از این رویداد این است که یک نمایشگاه خیلی متفاوت نیست.نقاط تماس دارای اهمیت هستند.

سیستم های تجارت شما در حال حاضر مجموعه ای از نقاط تماس است که فرصتی برای شما در ایجاد ارتباط با مشتریان خود و ایجاد پایه برای یک رابطه قوی است. به سطح پذیرش، موزیک، گل ها، هنر، اولین بحش مکاتبات، فکر کنید، زمانی که پیش شما ثبت نام می کنند، در واقع حساب خود را پیش شما پرداخت می کنند…   راه های متعددی وجود دارد که با آن می توانید بر نقاط عطف مشتری تاثیر گذاشت. کسب و کارهای موفق بر پایه این نقطه عطف ایجاد شده برای ایجاد یک تجربه عالی که مشتریانشان به آن توجه می کنند. آنچه که بسیاری فراموش می کنند این است که می تواند مثبت یا منفی باشد. اگر در چیزی شناخته شده هستید، چرا به عنوان بخشی از تجربه خود در این نمایشگاه، آن را نشان نمی دهید؟

  • خودتان را به جای مشتریتان بگذارید، آیا فکر می کنید که معیارهای خود را برآورده کرده اید؟
  • می خواهید مردم چه احساس کنند، زمانی که در نمایشگاه شما هستند یاد بگیرند و لذت ببرند؟

شما ممکن است بهترین افراد فروش را در تیم خود داشته باشید، اما گرفتن آنها در ابتدا کلیدی است برای اطمینان حاصل کردن که همه در حال تلاش برای دستیابی به اهداف مشترک هستند.

بزرگ فکر کنید.

همه افراد را در مراحل برنامه ریزی درگیر کنید. به معنای واقعی کلمه، همه. کل تجارت نیاز به درک چگونگی نمایشگاه یا کنفرانس متناسب با استراتژی کلی دارد. هنگامی که هیجان در تمام سطوح یک تجارت، از مددکار تا پذیرش پراکنده می شود، مشتریان ما اغلب اظهار نظر می کنند که در استفاده از این روش برای برنامه ریزی نمایشگاه متوجه خواهید شد که نیروی حیاتی خود را به دست آورید. پرسنل به طور طبیعی می خواهند بخشی از این جنبش باشند، زیرا آنها پتانسیل واقعی این کانال منحصر به فرد را درک می کنند.

بسیاری از مردم این رویداد را به عنوان یک فعالیت شبکه ای به جای الهام گرفتن از پتانسیل عظیم که دروغی خاموش است، می بینند. گذشته از تعیین یک تاریخ برای هدایت فروش، انرژی بسازید و پیشنهاد های خود را نشان دهید، این فرآیند را می توان در مشارکت با سایر کمپین ها برای تولید حرکت واقعی (قسمت واقعا قدرتمند) استفاده کرد. با یک تیم که بر مزایای و پتانسیل واقعی از یک رویداد تمرکز کرده است می توانید حس خوبی در روز نمایش پیدا کنید و این چیزی است که دیگران معمولا می خواهند که بخشی از آن باشند.

  • به فرصت مناسبی فکر کنید که خدمات فوق العاده ای داشتید و احساسی همچون داشتن حق امتیازی که برای تجارتتان بسیار مهم است دارید.

عمیقا متوجه خواهید شد که یک سیستم را دنبال می کنند، اما گام های ساده ای که بر می دارند اعتماد به نفس ایجاد کرده و حس راحتی خیال در صحبت از آینده به شما می دهد. چه اتفاقی می افتد اگر که این احساس را در سطح نمایشگاهتان تکثیر کنید؟

 

خلاق باشید!

جهان فوق العاده خود را بسازید، مثل همسایه های خود نباشید!

  • برنامه ریزی سالانه نمایشگاه – تقویم رویداد خود را طراحی کنید، در کشور خودتان سفر کنید، اهداف و پیام های کلیدی.

داشتن یک مرور کلی به شما کمک خواهد کرد که ببینید کدام پیام های مختلف مناسب هستند و چگونه می توانند در طول سال با همدیگر کار کنند. زمان خوبی برای شناختن لحظات کلیدی مورد نیاز برای هدایت کردن یک کمپین است. این می تواند نمایشگاه های تجاری، نمایش های جاده ایا، راه اندازی محصولات، احزاب و سایر رویدادها باشد. برنامه ریزی برای مشارکت آنها در شما اطمینان حاصل خواهد کرد که در روز نمایش موفق نمی شوید و به شما قول می دهم که در دوره های بعدی هم این کار را تکرار می کنید

  • 3-4 ماه تا نمایش – شروع به صحبت با سازنده استند خود کنید
  • 2 ماه تا نمایش – شروع به برقراری ارتباطات و ایجاد حرکت

با مشتریان تماس داشته باشید، بنابراین رویداد را در تقویم یادداشت کرده و انتظارات شما را برآورده می کنند. با تاخیر آن را رها نکنید! نمی خواهید این فرصت را از دست بدهید. می توانید رازی را برای آشکا کردن خلق کنید، به دنبال ساخت یا پیش ساخت محصول هیجان ایجاد کنید، با پیشنهادات بازی یا مسابقات انرژی بدهید. اطمینان حاصل کنید که شماره ایستگاه خود را وارد کرده اید! مقدمات شروع یک نمایش زمانی برای هدایت برخی از منافع راهتان و در اوج بودن است. ارتباطات نباید یک نقطه تماس تنها باشد، شما باید چند بار به مردم یادآوری کنید، تا تبدیل به یک مقصد می شوید و شما را در فهرست “باید شرکت کنم” قرار دهند.

تقویت برنامه ها به حالت پیشرفته، آن را برای خود و تیمتان به کمترین شکست و بیشترین لذت تبدیل می کند. داشتن فعالیت در استند به آنها یک نقطه برای صحبت و همچنین اعتماد به نفس زیادی می دهد، می فهمند که بخشی از یک کار مفید و تاثیری مثبت در تجارت هستند.

مشاهده مقاله >روانشناسی بازدیدکنندگان غرفه شما

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment