شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

انواع غرفه های نمایشگاهی | شرکت غرفه سازی رایمون

انواع غرفه های نمایشگاهی

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

انواع غرفه های نمایشگاهی

انواع غرفه های نمایشگاهی

انواع غرفه های نمایشگاهی بر اساس موقعیت قرارگیری در سالن:

در نمایشگاه های مختلف بسته به تقسیم بندی فضاهای اختصاص داده شده به غرفه، پلان های متفاوتی برای غرفه آرایی مدنظر قرار می گیرد. در هنگام انتخاب محل غرفه در پلان بسیار مهم است که با توجه به بودجه و هدف تان از شرکت در نمایشگاه غرفه مناسبی را انتخاب کنید. در ادامه انواع پلان های غرفه را بررسی می کنیم:

 

 

غرفه های طولی:

این غرفه ها که غرفه های خطی هم نامیده می شوند در امتداد راهروهای سالن های نمایشگاه قرار دارند و از سمت چپ و راست با غرفه های دیگر محصور شده و تنها یک سمت باز به روی مخاطبان دارند. معمولا عمق این غرفه نسبت به طولشان کمتر است تا بتوانند دید بهتری را برای غرفه فراهم کنند.

 

 

 

غرفه های L شکل

این غرفه ها در محل تقاطع دو راهروی طولی و عرضی قرار دارند و با اینکه از دو سمت محصور شده اند امکان دید بهتری از طریق دو راهرو فراهم می کنند. دید اصلی غرفه نسبت به راهروی اصلی تعیین می شود و این مسئله باید در طراحی مدنظر قرار بگیرد.

 

 

 

غرفه های شبه جزیره

غرفه های شبه جزیره از سه طرف باز هستند و تنها از یک سو با غرفه های دیگر دیوار مشترک دارند. محل قرارگیری آنها ابتدا و انتهای راهروهای سالن های میانی است و مساحت بیشتری نسبت به غرفه های طولی و L  شکل دارند. موقعیت غرفه های سه طرف باز یا شبه جزیره برای نمایش مطلوب تر از دو نوع قبلی است. غرفه هایی که در ابتدای راهروی میانی قرار دارند نسبت به غرفه های انتهای راهرو که پشت به مسیر اصلی هستند موقعیت بهتری دارند.

 

 

 

غرفه های جزیره

این نوع غرفه ها از هر چهار طرف باز هستند. مساحت این نوع غرفه بیشتر از سایر نمونه هاست. موقعیت مناسب نمایش و امکان تعامل گسترده تر از مزایای این نوع غرفه است. غرفه های جزیره معمولا یک جبهه مهم تر دارند که محل تقاطع راهروی اصلی و راهروی فرعی سالن نمایشگاه است. این وجه از غرفه از لحاظ طراحی و جلب توجه مخاطب بسیار اهمیت دارد و معمولا عناصر اصلی مانند تلویزیون های شهری و لوگوها و نام شرکت ها در این وجه قرار داده می شود.

 

مشاهده مقاله >>  جدول ارتفاع مجاز غرفه های خودساز در تهران

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

۱ Comment

  • ناشناس

    ۳ مرداد, ۱۳۹۷ ۱۴:۰۶
    پاسخ

    بسیار عالی

Post a Comment