شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

Geo Connect Asia 2022

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

مونتگومری قصد دارد Geo Connect Asia 2022 را در سنگاپور گسترش دهد.

رویداد هوشمند فضا و مکان جنوب شرقی آسیا از 1 تا 2 ژوئن در نمایشگاه و مرکز همایش های  Marina Bay Sands با حضور غرفه داران بیشتری در میان محدودیت ها در سنگاپور افتتاح می شود.

متخصصان تجارت جهانی و منطقه‌ای برای 2022 Geo Connect Asia (GCA) مونتگومری آسیا گرد هم می‌آیند تا بتوانند راه‌حل‌های مکانی پایدار برای چندین صنعت عمودی را تسریع بخشند.

این رویداد به حوزه فیزیکی بازمی گردد و برگزارکنندگان انتظار دارند میزبان بیش از 50 شرکت پیشرو از سراسر جهان و 2500 بازدید کننده و نماینده حرفه ای باشند.

کنفرانس GCA 2022 با موضوع “راه حل های اطلاعات مکانی برای آسیا “زیرزمینی، زمین و دریا تا آسمان” به موضوعات کلیدی جمع آوری داده ها، ذخیره سازی، قابلیت همکاری و استفاده خواهد پرداخت.

این رویداد در کنار دو نمایه صنعتی مکمل آن – Digital Construction Asia (DCA) و Unmanned Aerial Vehicle Asia (UAV) – برگزار خواهد شد و شامل یک مؤلفه مجازی در www.GeoConnectAsia.com خواهد بود که شرکت کنندگان می توانند جلسات را برنامه ریزی کنند، با غرفه داران ملاقات کنند و کنفرانس پخش زنده را به صورت آنلاین تماشا کنند.

در GCA 2022 مهمان افتخاری Edwin Tong SC، وزیر فرهنگ، جامعه و جوانان و وزیر دوم قانون، که سخنرانی افتتاحیه را خواهد خواند، شرکت خواهند کرد. همچنین کالین لو، مدیر اجرایی سازمان زمین سنگاپور (SLA) که آدرس صنعت را ارائه خواهد کرد، حضور خواهد داشت.

اعضای پنل شامل مدیر ارشد فناوری و امنیت مایکروسافت سنگاپور و رئیس بخش علم و فناوری دبیرخانه آسه آن خواهند بود.

روپرت اوون، یکی از بنیانگذاران Geo Connect Asia، گفت: “Montgomery Asia خوشحال است که دومین نسخه GCA را با مجموعه برنامه های هیجان انگیزتر اجرا می کند و با انجام این کار، تقاضای فزاینده برای راه حل های جغرافیایی، ساخت و ساز دیجیتال و پهپادها را برآورده می کند. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با SLA هستیم زیرا به طور جمعی انتقال دانش و به اشتراک گذاری موضوعات کلیدی و بهترین شیوه ها را در این عرصه ها تسهیل می کنیم.

پس از یک رویداد ترکیبی موفقیت‌آمیز در مارس 2021، Geo Connect Asia 2022 اکنون بر گردآوری صنعت برای دو روز بحث و گفتگوی چهره به چهره و شبکه متمرکز شده است. GCA توسط بیش از 60 سازمان تجاری، انجمن و سازمان دولتی پشتیبانی می شود.

 

 

ufi

exhibition word

 

 

پایان اکسپو دبی 2020

jabari

No Comments

Post a Comment