شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه

۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه

۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه


۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه

برای یک تجارت رسیدن به طیف وسیعی از مشتریان بدون شرکت در نمایشگاه های تجاری آسان نیست. این تنها راه بازاریابی است که تجارتتان را فعال تر می کند. می توانند تجارت را با تزریق راهنمایی آماده کند، آگاهی از برند را بالا ببرند یا به تغییر مکان کمک کنند و اکثراً به آنها به عنوان منبع جدیدی از تجارت نگاه می کنند، نمایش تجاری نیز می تواند برای معامله کردن با مشتریان موجود در عرصه مورد استفاده قرار گیرد.

 

هشدار – بسیاری از مردم معتقدند که این کار موثر نیست. بسیاری این استدلال را دارند که هدر دادن پول است. حتی برخی از آنها می گویند شرکت می کنند که فقط حضور داشته باشند (در واقع 16٪!)

 

خوب، معمولا این افکار منفی نیز وجود دارند. آنها ادعا می کنند که چند تاکتیک را مورد آزمایش قرار داده اند، که نتایج یکسانی داشته است، آنها دوست دارند دیگران را سرزنش کنند. اگر کسی بگوید نمایشگاه ها بی تاثیر است، انجامش نمی دهند.

نمایشگاه ها یکی از ستون های اصلی در تبلیغات و بازاریابی نام تجاری شرکت محسوب می شوند. به این دلیل که این یکی از تنها فرصت ها برای نشان دادن یک تجارت در بین مردم است و این محصول یا سرویس برای زندگی واقعیشان کارآمد است. بر خلاف رسانه های چاپی و یا یک تماس بی اثر و سرد، شما می توانید نسخه ی نمایشی را اجرا کنید و بازدید کنندگان واقعا متوجه افرادی که پشت نام تجاری هستند، می‌شوند. در پایان روز مردم از شما خرید می کنند!

من می توانم روزها در مورد بودجه و جوانب برنامه ریزی صحبت کنم که در زمان برنامه ریزی برای راه اندازی نمایشگاه های خود در ذهنتان باقی بماند و برای یک ماه دیگر در مورد آنچه در طول یک نمایش، باید در نظر داشت. در اینجا برخی از مهمترین مواردی که باید برای موفقیت در نظر داشته باشید و نقض افکار منفی را اثبات می کند، آورده شده است.

 

۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه

ارتقا دادن غرفه

این یکی از مهمترین مسائل برای تمرکز در طول یک نمایشگاه است. بسیاری از صاحبان تجارت در ارتقا غرفه شان قبل ازشو تجاری شکست خورده و آنرا به تنظیم کننده واگذار می کنند. بگذارید یادآوری کنم که کار تنظیم کننده این است که مردم را به شو بکشند و کار شما این است که مردم را به سمت خود بکشید.

اگر شما دارای یک تجارت جدید هستید و لیستی از افراد برای دعوت کردن ندارید، باید کمی بیشتر بر روی طراحی غرفه خود تکیه کنید یا نسبت به برخی از کانال های بازاریابی دیگر خلاقتر باشید و ابتدا لیست خود را بسازید. اولین چیزی که مردم می بینند وقتی به نمایشگاه می روند غرفه های جذاب است. کسانی که به طور تصادفی تبلیغ شده اند، شلوغ تر می شوند.

 

فضای بیشتری برای استندتان بگذارید

آیا اندازه یک غرفه در طول یک نمایشگاه مهم است؟ این واقعا به ماهیت تجارت شما وابسته است. غرفه های کوچک که فضای کمتری دارند،کمتر هزینه می کنند و به عنوان یک قاعده کلی نیز هنگام کاور کردن و تزئین کردن هزینه های کمتر طلب می کنند.

اگر بودجه شما این اجازه را نمی دهد که یک غرفه بزرگ داشته باشید، می توانید یک گرافیک قابل توجه داشته باشید. از طراح حرفه ای گرافیک استفاده کنید و به آنها بفهمانید که می خواهید چه چیز هایی را روی استند داشته باشید … هیچ چیز بدتر از دیدن گرافیکی که با تجهیزات پر شده نیست. به خاطر داشته باشید، بیشتر شدن افرادی که از غرفه شما بازدید می کنند، شانس بیشتری برای کسب سود به شما می دهند.

 

ترغیب کردن با جذابیت نام تجاری

چگونه می توانید  با برند خود مردم را ترغیب کنید؟  رقابت می تواند یک راه عالی برای جذب مشتریان بالقوه باشد … چه کسی دوست ندارد چیزی را ببرد؟

جایی که امکان دسترسی به پیشنهادات وجود ندارد و یا به دلیل اینکه پرسنلی را برای مدیریت جمعیت های بیشتری ندارید، می خواهید گفتگو های واقعا هدفمند را انجام دهید، راه های آشفته کردن مغزی را برای اینکه مردم از گارد ذهنی خود خارج شوند، پیشنهاد می دهم. این همیشه به معنای قهوه یا غذا نیست،  می تواند نسخه ی نمایشی، سرگرمی، نظرسنجی باشد … خلاق باشید! سعی کنید آن را به نام تجاری خود پیوند دهید تا آنرا به تجربه به یاد ماندنی تبدیل کنید.

 

تصمیم بگیرید که آیا کرایه کردن برای شما مناسب است

اجاره مبلمان می تواند شما را در طول نمایشگاه نشان دهد، اما معمولا گران است و معمولا از دور از ذهن است.  قبل از تصمیم به اجاره چیزی، به بعد ار آن فکر کنید. چندین رویداد دیگر می خواهید انجام دهید؟ اگر پاسخ بیش از 2 باشد، آن را بخرید. شما یک استاندارد بالاتری را حفظ می کنید و می توانید مقداری از پولتان را صرفه جویی کنید.

وقتی تصمیم می گیرید که ساختار نمایشگاه خود را کرایه کنید و یا سفارش دهید ، به یاد داشته باشید که غرفه های سفارشی به این معنی نیست که شما باید نگاه دقیق به هر نمایشگاه را داشته باشید. یک سازنده استند خوب، قادر خواهد بود که به شما در برنامه ریزی برای این تغییرات کمک کند و همچنین می تواند کمکم کند که هربار از نو همه چیز را شروع نکنید آن هم زمانیکه عناصر کلیدی (دیوارها، چراغ ها، طبقه) را دارید.  بنابراین فقط به خودتان بستگی دارد که چگونه می خواهید آنرا تزئین کنید.

 

۵ راه برای سوپرشارژر کردن غرفه در نمایشگاه

استفاده از “روش اولویت بندی افراد”

این جایی است که شما باید گروه خاص از افراد را در نظر بگیرید. یک نمایشگاه معمولا جمعیت مردم را جذب می کند و این تکنیک خواستار برنامه ای است که مجموعه خاص یا گروهی از افراد را به سمت شما جذب می کند. این معمولا بازده را افزایش می دهد، زیرا هزینه های غیر ضروری را که برای بقیه جمعیت صرف می شود، کاهش می دهد. کارکنان شما اغلب با افرادی صحبت می کنند که از شما خرید نمی کنند؟ یا قبلا از شما خریداری کرده اند؟ … یا هرکسی!

 

این یک تکنیک پیشرفته است و نیاز به برنامه ریزی و آموزش دارد. اگر قصد دارید این کار را انجام دهید، مطمئن شوید که آماده هستید.

همانطور که می بینید، تعدادی از عوامل کمک کننده در نظر گرفته می شود و هنگامی که شما به موفقیت کلی نمایشگاهتان نگاه می کنید،متوجه می شوید که هیچ چیز به تنهایی باعث موفقیت و یا شکست نمی شود. موفقیت هماهنگ در یک نمایشگاه تجاری می تواند به عنوان یک امر غافلگیر کننده ظاهر شود، اما شکست در آن طرحی را به ما می دهد که می تواند کمک کند که مناطق بیشتری از هر رویداد را در نظر بگیریم.

 

مشاهده مقاله >>  تأثیر غرفه جذاب بر حضور مخاطبان در غرفه

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر