شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

چه کار هایی باید قبل از حضور در نمایشگاه انجام داد؟ | Raymon-co

چه کار هایی باید قبل از حضور در نمایشگاه انجام داد؟

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

چه کار هایی باید قبل از حضور در نمایشگاه انجام داد؟


چه کار هایی باید قبل از حضور در نمایشگاه انجام داد؟

 

نمایشگاهها علم موشکی نیستند، اما چند چیز کلیدی برای داشتن بازدهی وجود دارد که انجام آن باعث می شود عاشق شو های تجاری شوید. در زیر 5 مورد مهم آورده شده است:

 

 

  1. چرا در شوی تجاری شرکت می کنید؟

آیا شما برای آگاهی دادن در مورد برندتان به دلیل جدید بودنش تلاش می کنید و از راهبرد یا دستوری پیروی می کنید؟

در این مورد کاملا روشن باشید، چراکه این موضوع بر همه چیز اعم از طراحی، تمرین دادن پرسنل، تمام فعالیت ها تاثیر می گذارد ! اگر نمی دانید چرا واقعا در این راه قدم گذاشته اید (یا دلیلتان به اندازه کافی معقول نیست)، در پول و فکرتان صرفه جویی کرده و در خانه بمانید.

 

  1. به هر شوی تجاری مانند راه اندازی یک محصول نگاه کنید

چطور می توانید از حضار شوی تجاری تان یک کمپین درست کنید؟

هیجان را در سرتاسر نمایش نشان دهید و اگر امکان دارد چندین نقطه اتصال با پیش بینی ایجاد تماس ایجاد کنید، تا بازدیدکنندگان شما را به لیست “ حتما دیده شود “ خود اضافه کنند.

 

 

  1. یک تیم حاضر داشته باشید

باید وقتتان را برای پروسه شوی تجاری اختصاص دهید نه تنها برای روز نمایش. به کار گرفتن همه در یک راستا باعث زیاد شدن اعتماد به نفسشان در روز شو می شود، به همان شکلی که می خواهید نتیجه بگیرید.

یک تمرین کوچک برای کارکنانتان را در راهبرد های خود قرار دهید. فقط 20٪ از مردم این کار را در واقع انجام می دهند، گرچه ۸۰٪ از آنچه بازدیدکنندگان از شو به یاد می آورند کارکنان هستند.دیوانه کننده است.

 

 

  1. پیام اصلی شما چیست؟

حتی اگر نام تجاری شما نام خانوادگی تان است که بر خلاف عرف است، کیفیت بازدید کننده شما تا حد زیادی بهبود خواهد یافت اگر محصول اصلی شما، ویژگی یا سود محصولتان به طور مستقیم به مخاطبان بیان شود. برای آن دسته از تجارت های کوچکتر این مهمترین توصیه مشاوره ای است که می توانم به شما بدهم!

اگر نمی توانید مردم را مجاب کنید که در شو شما شرکت کنند به این دلیل که برندتان جدید است، به مشتری جدید چه باید بگویید؟ شما باید از قوه بینایی شان به بهترین شکل استفاده کنید تا شما را ببینند.

 

  1. پیش نمایش مارکتینگ

توجه را به خودتان جلب کنید … به جای کاری که دوست دارید انجام دهید، کاری را انجام دهید که باید!

حداقل دو ماه قبل از هر نمایشگاه تجاری کارتان را شروع کنید، بنابراین چند بار می توانید مارکت خود را از بیرون تماشا کنید. اکثر مردم بهترین نگرش ها را از نمایش دادن دارند.

تم / برند تان را قابل تشخیص بسازید، زیرا طبیعت انسانی است که الگو ها را دنبال مند، پس این راهی است که آشنا به نظر بیایید

 

مشاهده مقاله >راه های ایجاد روابط جدید در نمایشگاه

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment