شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

پایان اکسپو 2020

پایان اکسپو دبی ۲۰۲۰

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

اکسپو 2020 شش ماهه‌ی دبی با مراسم اختتامیه تماشایی به پایان رسید.

.دبی با میزبانی از بزرگترین نمایشگاه روی زمین برای میلیون ها بازدید کننده در طول شش ماه، باتوم اکسپو جهانی را به اوزاکای ژاپن منتقل کرده است

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی بیش از 190 کشور شرکت‌کننده، از جمله سازمان‌های چندجانبه و مؤسسات دانشگاهی را تحت عنوان رویداد «ارتباط ذهن‌ها، ایجاد آینده» گرد هم آورد.

این رویداد جهانی که در اکتبر 2021 افتتاح شد، به عنوان اولین نمایشگاه جهانی که در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا (MEASA) برگزار می شود، تاریخ ساز شد.

شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل مکتوم، معاون حاکم دبی و معاون نخست وزیر و شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دبی، فرودگاه های دبی، گروه هواپیمایی امارات و رئیس کمیته عالی اکسپو 2020 دبی، در مراسم اختتامیه اکسپو 2020 دبی در میدان الوصل، قلب این رویداد جهانی شش ماهه شرکت کرد.

اوزاکا میزبان اکسپوی بعدی در سال 2025 خواهد بود.

جناب شیخ نهیان بن مبارک آل نهیان، وزیر تساهل و همزیستی و کمیسر کل اکسپو 2020 دبی گفت: این رویداد با افتخار در حافظه تاریخ و جهان به عنوان یکی از دستاوردهای بی شمار کشور جوان ما حک خواهد شد. ”

جناب عالی همچنین از هزاران داوطلب و دفتر نمایشگاه های بین المللی (BIE) بخاطر تلاش هایشان در ارائه این رویداد تشکر کرد. وی همچنین رویدادهای مختلفی را که در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی رخ داده بود، از جمله جشن سالگرد طلایی امارات را برجسته کرد. شیخ نهیان افزود: «امارات متحده عربی مشتاقانه منتظر شرکت در اکسپو 2025 اوزاکا کانسای و به اشتراک گذاشتن تجربیات منحصر به فرد و غنی به دست آمده از سازماندهی رویداد بزرگ جهانی در دبی است.

عالیجناب جای چول چوی، رئیس مجمع عمومی BIE، از حمایت رهبری امارات متحده عربی تشکر کرد و گفت که این دستاورد با تعهد امارات متحده عربی به میزبانی “یک رویداد تحول آفرین و متحد کننده” ممکن شده است. وی افزود: در این دوره پر فراز و نشیب، اکسپو 2020 دبی چراغی بود تا به همه ما یادآوری کند که برای عبور از این چالش‌ها، باید با هم متحد شویم و یکپارچه کار کنیم.

 

ufi

expo dubai 2020

exhibition word

 

 

طراحی اتاق نشیمن

jabari

No Comments

Post a Comment