شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)2022

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)2022 تنها پلتفرم تجاری در ترکیه برای صنعت جهانی است که قدرت سرمایه گذاری عظیمی دارد و تلاش می کند نیاز عمومی به مناطق تفریحی و امکانات ورزشی بیشتر و همچنین پارک های تفریحی و جاذبه ها را برآورده کند.

این رویداد به عنوان تنها نمایشگاه جاذبه ها و صنعت تفریحی در منطقه خود، ایده ها، محصولات و خدمات کلیدی را برای بخش خصوصی، سرمایه گذاران، مقامات دولتی و دولت های محلی ارائه می دهد تا از شادی فردی و اجتماعی، پایداری و برای آینده زندگی شهری اطمینان حاصل شود.

همچنین شما می توانید محصولات، خدمات، طرح ها و پروژه های خود را به خریداران حرفه ای مرتبط نشان دهید و با پیوستن به ATRAX، تنها نمایشگاه جامع این بخش، همکاری های تجاری جدید را امضا کنید.

این نمایشگاه که گوشه مهمی از رویدادهای مربوط به بخش رو به رشد سرگرمی و بخش تفریحات را در یرمی گیرد، تعداد بیشماری بازدیدکننده از اروپا، آفریقا، بالکان و کشورهای خاورمیانه، روسیه، امارات متحده عربی و ترکیه را به دلیل موقعیت استراتژیک و جغرافیایی منحصربفرد استانبول به خود جذب می کند.

امسال، نمایشگاه شهربازی استانبول آخرین نوآوری ها، فناوری ها، محصولات و پروژه های بخش تفریحات و سرگرمی را به متخصصین و سرمایه گذاران این حوزه، بعنوان جزئی از یک سازمان بین المللی معرفی خواهد کرد. در دوره جاری، نمایشگاه استانبول میزبان شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان حرفه ای با ابتکارات و پیشرفت های بیشمار خواهد بود.

 

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)2022 از ۲۲ الی ۲۴ دی ۱۴۰۱ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

 

این را نیز بخوانید >> کنگره بین المللی بیماری های دستگاه گوارش (ACG)

jabari

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر