شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)2022

زمان مطالعه مطلب < 1 دقیقه

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)2022 تنها پلتفرم تجاری در ترکیه برای صنعت جهانی است که قدرت سرمایه گذاری عظیمی دارد و تلاش می کند نیاز عمومی به مناطق تفریحی و امکانات ورزشی بیشتر و همچنین پارک های تفریحی و جاذبه ها را برآورده کند.

این رویداد به عنوان تنها نمایشگاه جاذبه ها و صنعت تفریحی در منطقه خود، ایده ها، محصولات و خدمات کلیدی را برای بخش خصوصی، سرمایه گذاران، مقامات دولتی و دولت های محلی ارائه می دهد تا از شادی فردی و اجتماعی، پایداری و برای آینده زندگی شهری اطمینان حاصل شود.

همچنین شما می توانید محصولات، خدمات، طرح ها و پروژه های خود را به خریداران حرفه ای مرتبط نشان دهید و با پیوستن به ATRAX، تنها نمایشگاه جامع این بخش، همکاری های تجاری جدید را امضا کنید.

این نمایشگاه که گوشه مهمی از رویدادهای مربوط به بخش رو به رشد سرگرمی و بخش تفریحات را در یرمی گیرد، تعداد بیشماری بازدیدکننده از اروپا، آفریقا، بالکان و کشورهای خاورمیانه، روسیه، امارات متحده عربی و ترکیه را به دلیل موقعیت استراتژیک و جغرافیایی منحصربفرد استانبول به خود جذب می کند.

امسال، نمایشگاه شهربازی استانبول آخرین نوآوری ها، فناوری ها، محصولات و پروژه های بخش تفریحات و سرگرمی را به متخصصین و سرمایه گذاران این حوزه، بعنوان جزئی از یک سازمان بین المللی معرفی خواهد کرد. در دوره جاری، نمایشگاه استانبول میزبان شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان حرفه ای با ابتکارات و پیشرفت های بیشمار خواهد بود.

 

نمایشگاه تجهیزات شهربازی استانبول (ATRAX)2022 از ۲۲ الی ۲۴ دی ۱۴۰۱ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

 

این را نیز بخوانید >> کنگره بین المللی بیماری های دستگاه گوارش (ACG)

jabari

No Comments

Post a Comment