شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

طراحی اتاق نشیمن

ایده های طراحی اتاق نشیمن

 

طراحی  یک اتاق نشیمن  می تواند مانند یک ماموریت چالش برانگیز به نظر برسد، اما اینطور نیست!

یک اتاق نشیمن با طراحی خوب باید ترکیبی طبیعی از سبک مورد علاقه شما  با عملکرد مفید باشد. از مبل های نرمی که شما را جذب خودش میکند تا مبل هایی که فقط جنبه تزئینی دارد می توانید برای امکانات داخل نشیمن خود در نظر بگیرید.

ایده های زیادی برای طراحی اتاق نشیمن وجود دارد، و درک آنچه دوست دارید اولین قدم است! پس از تصمیم گیری در مورد سبکی که دوست دارید و متناسب با نحوه زندگی شماست، محدود کردن ایده های چیدمان اتاق نشیمن قدم بعدی است.

اندازه و شکل  اتاق نشیمن تا حد زیادی تعیین کننده چیدمان و مقدار مبلمانی است که میتوانید به خانه خود اضافه کنید.چه از مبلمانی که از قبل دارید و یا مبلمانی که جدید می خواهید اضافه کنید ، مشخص کردن بهترین چیدمان در این فضای نشمین ضروری است.

اتاق نشیمن بعد از آشپزخانه دومین مرکز خانه به حساب می آید، بنابراین تبدیل آن به فضایی که برای همه اهل خانه مطلوب باشد نیز بسیار مهم است.یک اتاق نشیمن  می تواند یک محیط آرام در خانه شما باشد که با قفسه های کتاب مکانی برای مطالعه و صرف یک فنجان چای و گفت و گو باشد و یا ممکن است با یک تلوزیون برای دیدن سریال و فیلم اعضای خانواده در کنار یکدیگر با مبلمان راحتی باشد.

فضای نشیمن شما ممکن است شبیه یک یا همه موارد بالا باشد.اصلی ترین بخش طراحی اتاق نشمین برای شما و اعضای خانواده، احترام به خواسته و نیاز شما از این فضا است.اگر تمایل به طراحی اتاق نشمین دارید این سوال را از خود بپرسید که چقدر دوست دارید  دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید.آیا شما یک فردی هستید که بیشتر زمان خود را در خانه سپری میکنید و می خواهید طبق مد روز خانه خود را دکور کنید و یا کسی که می خواهد روی خانه خود سرمایه گذاری کند و با تغییر دکوراسیون یک ارزش افزوده برای منزل خود ایجاد کند؟

جواب به این سوالات می تواند به تعیین شدن بودجه کمک کند.

البته  فرقی نمی‌کند سبک خود را بشناسید یا نه ، ما اینجا هستیم!

جهت مشاوره و بازدید با ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر