شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

تکنولوژی جدید تعاملی در رویدادها

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

تکنولوژی جدید تعاملی در رویدادها

تکنولوژی جدید تعاملی در رویدادها

 

Jo-Anne Kelleway، مدیرعامل سالن های اطلاعات، موضوع چگونگی معرفی کردن رویکردهای جدید را با شما به اشتراک می گذارد. Jo نه تنها یک مشتری است، بلکه یک زن فعال الهام بخش است که به طور مداوم از دانش و تجربه خود برای دگرگون کردن صنعت نمایشگاه استفاده می کند. آنچه را که تاکنون انجام داده است بخوانید…

چطور از بهترین رویکرد های تکنولوژی استفاده می کنید در حالیکه شرکت کنندگان تا به حال از آن استفاده نکرده اند؟

برنامه ی رویدادها را به یاد می آورید؟ من می دانم افراد زیادی در خارج از اینجا وجود دارد که بسیاری از آنها با من مخالف هستند. اما من درباره تکنولوژی هوشمند و شرکت کنندگان شوی عمومی صحبت نمیکنم، من در مورد رویدادهای تجارت عادی B2B صحبت می کنم.

بزرگترین مشکل رویداد تکنولوژی این است که شرکت کننده نمایشگاه تجاری عادی، بی توجه هستند. و نگران نباشید برایشان یک فرم نظرسنجی ارسال کنید. تجربه ما در طول 20 سال گذشته، انگونه است که اکثر شرکت کنندگان نمی دانند که چه می خواهند، یا شاید دقیق تر، آنها نمی دانند چگونه می توانند آنچه را که می خواهند بیان کنند.


2017 قرار است سالی باشد که شرکتهای تکنولوژی رویداد در نهایت به خودشان بیایند و بیشترین علاقه را در میان شرکت کنندگان و سازمان دهندگان رویدادها به وجود بیاورند. قرار است همه چیز درباره AI و VR و چگونگی ادغام این سیستم عامل ها باشد که در نهایت “توجه” شرکت کنندگان را جذب کند و آنها را واقعا با رویدادهای ما درگیر کند … واقعا؟

من مطمئن نیستم این حالت باشد.

ما سعی کرده ایم درک کنیم در طول دهه ها چگونه شرکت کنندگان و غرفه داران در رویدادهای زنده و نمایشگاه ها  شرکت می کنند. به همین دلیل است که از پلت فرم NFC استفاده می کنیم. پس از بازی کردن با ابزار ایجاد مدرک برای غرفه داران ، و محدود شدن توسط غرفه دارانی که راه هدایت را پیگیری نمی کردند، ما تصمیم گرفتیم مسئولیت را به دست شرکت کنندگان بدهیم. و ما می خواهیم این سیستم را در ساده ترین راه ممکن ارائه کنیم.

 

بسیاری از افراد موفقیت تکنولوژی بزرگ مانند Uber را به رابط کاربری اش نسبت می دهند. برای من، همه چیز در مورد تجربه آسان و بدون دردسر است. با استفاده از فناوری NFC آسان است – شرکت کنندگان فقط روی نشانهای خود در زمینه های مورد علاقه خود در صحنه نمایشگاه ضربه بزنند، ایمیل های هشدار نمایش را در پایان روز بخوانند، بر روی بروشورهای الکترونیکی کلیک کنند، و اطلاعات را دریافت کنند. خودشه. بدون کاغذ، کارتهای تجاری ، هیچ برنامه ای با فضای گران قیمتی در گوشی شما وجود ندارد. یک تجربه عالی برای مشتریان، از طریق اتصال یکپارچه از نام شرکت کننده با پلت فرم NFC امکان پذیر است.

ما حتی غرفه را نیز در نظر گرفتیم. پلت فرم NFC همراه با یک برنامه بازیابی هدایت برای غرفه دار دارای پیشینه برای واجد شرایط بودن هدایتشان و یادداشت برداری است. در حال حاضر شاهد یک الگوی متفاوت رفتار در این رویداد هستیم. تجزیه و تحلیل عمیق بر اساس علاقه واقعی خریداران. به غرفه دار و یا پاسخ های ناقص ثبت شده در فرم های ثبت نام وابسته نیست.

این تجزیه و تحلیل واقعی از آنچه در این رویداد اتفاق می افتد است.این حدسی نیست که چرا یک شرکت کننده در یک نقطه مشخص در 10 دقیقه ایستاده بود (شاید آنها فقط گرفتار کسی میشناختند شده بودند). یا حدس این که چرا شرکت کننده ای که به محصول ۱ در فرم ثبت نام علاقه داشت فقط در غرفه محصولات۲  متوقف شد (شاید آنها فقط اولین پاسخ را برای هر سوال تیک بزنند). بر خلاف سایر سیستم ها، شرکت کنندگان محصولات غرفه ای را لمس می کنند که واقعا به آن علاقه مند هستند.

محصولات NFC ما امروزه واقعاً کارآمد هستند ،از پلت فرمی استفاده میکنند که ساده است و مقرون به صرفه است. ما این فن آوری را در میان تمام AIME 2017 در ملبورن راه اندازی کردیم. به خوبی انجام شد و من شخصا دوست داشتم که در این رویداد پاسخگو باشم.

آینده چه خواهد کرد؟ ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که تکنولوژی ما را به کجا می برد و مطمئن هستیم که AI نقش بزرگی در زندگی ما ایفا می کند. ما فقط باید برای کار از این تکنولوژی در رویداد ها استفاده کنیم و من معتقدم که همه ما باید از آن در زندگی روزمره مان استفاده کنیم.

 

مشاهده مقاله >>  بزرگترین اشتباهات نمایشگاهی و چگونگی اجتناب از آنها

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment