شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه


تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

 

هنگام طراحی نمایشگاه بعدی خود، گزینه آسان این است که آنچه را که قبلا انجام داده اید را تکرار کنید.

 

این موجب صرفه جویی در وقت شما شده و به شما اجازه می دهد قسمت هایی که نیاز به ارتقا دارند را به دقت تنظیم کنید. مطمئنا، من از نوآوری اجتناب نمی کنم، اما قطعا گران نبودن برنامه نمایشگاهی تان و از دست دادن چشم انداز ارزشمند خود از دید مشتریان مهم است!

تجدید نیرو کردن استندهای نمایشگاه بخش مهمی ازعلاقه مند نگه داشتن بازدید کنندگانتان به آنچه می خواهید بگویید است. این به تمام جنبه های برنامه نمایشگاه شما مربوط می شود. به سادگی، اگر پیش بینی تان این است که فکر می کنید آنها قبلا همه چیز را در مورد شما می دانند دلیل کمی برای آنها وجود دارد که بخواهند به گفته های شما گوش دهند..

“این همان چیزی است که ما همیشه انجام می دهیم” یک پرچم بزرگ قرمز است. وقتی با مشتریان در مورد این ذهنیت صحبت می کنم، می دانم که در حال نبرد هستم. من همچنین می دانم که اگر همه چیز به همان شیوه  ادامه پیدا کند، شانس خوبی است که من دوباره با آنان رو به رو می‌شوم، چون نتایجشان خیلی بد است و باید رویکرد را تغییر دهند.

به عنوان یک مصرف کننده، عاشق سورپرایز شدن هستیم، برای کشف و ارتباط با برند ها با روش های غیر منتظره. به همین دلیل بازاریابی چریکی بسیار موفق است.

 

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

شکستن قوانین

اگر قصد دارید این چالش را بپذیرید و برخی از خلاقیت را به استند نمایشگاه خود بکشید، باید از انتظارات رها شوید. باید قالب های  خسته کننده را بیخیال شوید که بسیاری در زمان شروع کمپین نمایشگاهی غافلگیرانه در آن سقوط می کنند. باید به درستی شروع کنید و رویای بزرگ داشته باشید.

کمی نوآوری کنید. چگونه می توانید برای محصول یا سرویس خود هیجان داشته باشید؟ به طور کامل برای برنامه نمایشگاه تان؟ آیا می توانید چیزی را از متن خارج کرده و بر روی یک جزء مانور بدید؟ آیا می توانید آن را خیلی بزرگتر کنید؟ بزرگ کردن یک چیز راهی عالی برای جلب توجه است.

چیزهای زیادی وجود دارد که با آن می توانید شنونده را شوکه کنید. به طور متوسط ​​محیط نمایشگاه، تماماً راهرو، آلومینیوم و نشانه هاست. چگونه می توانید buzz ایجاد کنید و خودتان را متفاوت با بقیه نشان دهید زاویه های مورد علاقه را با طراحی خود ادغام کنید؟ یا با کمی شوخ طبعی روش های انسانی برای ارتباط با مردم را نقل کنید؟

عکس زیر یک کمپین بزرگ از شرکت راه آهن اروپایی SNCF را نشان می دهد.

پیام: اروپا دقیقاً پشت در است. گذشته از شگفت زده شدن و لذت بردن، راه طولانی را برای بهتر نشان دادم برند طی کرده است. به جای اینکه فقط مردم را از نقطه A به نقطه B ببرند، ارتباط با مردم و فرهنگ ها برجسته می کنند.

 

 

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

شروع کردن

شما نمیتوانید فقط بروید و کاری را انجام دهید که حس های صفر را ایجاد می کند. داستانی که به اشتراک می گذارید نیاز دارد که به شنوده احساسی را منتقل کند که به کمپین شما متصل شود. ما در حال ایجاد طرح های بازاریابی برای مشتریانمان هستیم، اما آنها به ما اعتماد نمی کنند اگر فیلتری بین تمام جنبه های نمایشگاه وجود نداشته باشد.

پرسنلتان را فراموش نکنید. در مورد نحوه ارتباطشان با مشتری دوباره قکر کنید. آیا سرگرم کننده هستند؟ آیا با مشتریان به شیوه ای معقول ارتباط برقرار می کنند؟ آیا انقدر خوب هستند که داستانتان را برای مردم بازگو کنند؟

به طور معمول، درصدی از افراد نا باور وجود دارن که شوی شما یا رکود در صنعت را سرزنش می کنند و تصمیم می گیرند که از نمایشگاه ها بیرون بیایند.

انجام دادن کارهای غیر عادی برای جلب توجه مشتریان ، تنها جلب نگاهشان نیست. باید با نام تجاری تان سرگرمی ایجاد کنید و برای ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی برای مردم با آنها ارتباط برقرار کنید (همزمان با بالا بردن موفقیت برنامه نمایشگاهی تان)

 

مشاهده مقاله >یکی از بزرگترین چالش ها در نمایشگاه ها

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment