شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

اهمیت تبلیغات تصویری در نمایشگاه | شرکت غرفه سازی رایمون

اهمیت تبلیغات تصویری در نمایشگاه

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

اهمیت تبلیغات تصویری در نمایشگاه

اهمیت تبلیغات تصویری در نمایشگاه

 

لایت باکس چیست

لایت باکس ها که با نام بک لایت هم شناخته می شوند پوسترهای از جنس فلکس هستند که از پشت به آنها نورتابانده شده و به صورت پوسترهای پشت نوردار تاثیر به سزایی در جلب توجه مخاطب دارند. به طوریکه به صورت گسترده در نمادها، بیلبوردها، تبلیغات فضای باز و غرفه های نمایشگاهی استفاده می شوند.

تبلیغات به صورت لایت باکس تا 40 درصد توجهات بیشتری را به پیام برند شما جذب می کند

بر اساس مطالعه ای که درباره تاثیر لایت باکس در تبلیغات در امریکا انجام شده است لایت باکس ها می توانند تا 40 درصد توجهات بیشتری را به پیام برند شما جذب کنند، زیرا این توانایی را دارند که هم از لحاظ بعد مسافت و هم از لحاظ تعداد دفعات و زمان توجهات بیشتری را به خود جلب کنند و خوانایی بیشتری نسبت به پوسترهای معمولی دارند و سبب ایجاد تمایز از دیگران و جلب توجه مشتریان هدف می شوند.

نکات مهم در طراحی لایت باکس

ابعاد لایت باکس سایز لایت

سایز لایت باکس ها اهمیت زیادی دارد. استفاده از لایت باکس های کوچک نمی تواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند، در حالیکه لایت باکس هایی با سایز بزرگ توجهات زیادی را به خود جلب می کند. بنابراین دقت داشته باشید که طول و عرض لایت باکس هایتان از یک متر کمتر نباشد.

طراحی گرافیکی لایت باکس

در طراحی موارد گرافیکی پوسترهای لایت باکس ها باید در نظر داشته باشید که از قرار دادن اطلاعات بیش از حد در یک پوستر راجع به محصولات یا فعالیت هایتان اجتناب کنید، زیرا تجربه نشان می دهد که اغلب بازدید کنندگان نمایشگاه وقت بسیار کمی را برای بررسی پوسترهای شما اختصاص می دهند و اغلب به یک نگاه سطحی اکتفا می کنند. بنابراین باید بتوانید پیام خود را در یک نگاه به مخاطب منتقل کنید و اطلاعات بیشتر را از طریق کاتالوگ ها و بروشورها به اطلاع مشتریان برسانید.

مشاهده مقاله >>  نکات مهم برای حضوری موفق در نمایشگاه

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment