شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

طراحی هوشمندانه غرفه های کوچک و طراحی با الهام از اوریگامی | شرکت غرفه سازی رایمون

طراحی هوشمندانه غرفه های کوچک و طراحی با الهام از اوریگامی

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

طراحی هوشمندانه و کاربردی غرفه های کوچک

 

معمولا در نمایشگاه هایی که در حاشیه کنگره ها و نشست ها برگزار می شود، به خصوص در حوزه بهداشت، درمان و سلامت، به دلیل اینکه تعداد شرکت ها و سازمان های مشارکت کننده زیاد است و فضای نمایشگاهی محدود است، ابعاد غرفه ها کوچک در نظر گرفته می شوند. در نگاه اول شاید این طور به نظر برسد که ابعاد کوچک غرفه ها مانعی بر سر راه حضور قدرتمند شرکت شما در نمایشگاه باشد و محدودیت هایی را پیش روی شما بگذارد.

اما با استفاده از راه حل های هوشمندانه می توانید حضوری قدرتمند در نمایشگاه های این چنینی داشته باشید. طراحی هایی که ویژگی های منحصر به فرد شرکت شما را برجسته می کند و از طریق خلاقیت، نوآوری و کیفیت در طراحی و اجرا برند شما را تقویت می کند.

شرکت رایمون با تجربه چندین ساله در ساخت انواع غرفه های بزرگ و کوچک می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

 

در گام اول باید بدانید که طیف وسیعی از کیفیت های مختلف غرفه سازی وجود دارد. مثل غرفه های اسپیس فریم، استندهای پاپ آپ و انواع غرفه های خودساز. با توجه به مقررات و شرایط ساخت هر سالن می توانید از هر یک از این گزینه ها استفاده کنید. اما باید دقت داشته باشید که از طریق می توانید هویت برند خود را تقویت کنید و توجه مشتریان را به غرفه و محصولات خود جلب کنید.

برای غلبه بر مشکل محدودیت فضا در غرفه های خودساز کوچک، شرکت رایمون از راه حل های خلاقانه ای استفاده میکند تا بهره وری بیشتری از غرفه به دست آید. بعضی از این راه حل ها به شرح زیر است:

 • استفاده از LCD می تواند جایگزین پوسترها شود تا به جای نمایش یک تصویر ثابت تعداد زیادی از پوسترهای شما را به نمایش بگزارد یا حتی با نمایش یک فیلم تبلیغاتی پیام شما را بهتر منتقل کند.
 • به جای تعبیه انباری که فضای زیادی را اشغال می کند از کمد وسایل پذیرایی استفاده شود
 • استفاده از نیمکت های از پیش ساخته شده که متناسب با فضای غرفه شما طراحی شده است به جای صندلی های روتین، کمک می کند که از فضا به شکل بهتری استفاده شود.
 • چون امکان ساخت و ساز وسیع وجود ندارد می توان از المان های نوری جذاب، مثل نور مخفی ها و انواع هالوژن ها و چراغ های روکار برای جلب توجه مخاطبان استفاده کرد.
 • در اخر هم کاربرد درست و به جای رنگ در کنار طراحی خلاقانه در غرفه می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

برای رسیدن به بهترین نتیجه می توانید بر روی تجربه و توانایی ما حساب کنید.

 

طراحی غرفه با الهام از اوریگامی: معماری نمادین بین کاغذ و سرامیک!

به کار گیری ایده های خلاقانه و جدید در طراحی غرفه راه مناسبی برای جلب مشتری و افزایش فروش و تقویت هویت برند سازمانی است. معمولا شرکت های بزرگ یا مجموعه هایی که قصد دارند فعالیت خود را گسترش دهند و حضور قوی و مقتدرانه ای در بازار داشته باشند با برنامه ریزی و تعیین استراتژی مشخص، از طرح های نوآورانه و خاص در غرفه ها استفاده می کنند.

برای مثال شرکت Novoceram که از سال ۱۸۶۳ در زمینه تولید سرامیک فعالیت می کند و از برند های قدیمی در این زمینه محسوب می شود از چنین استراتژی ای در طراحی غرفه خود بهره بوده است.  فلسفه این شرکت دقت، صبر و مهارت است. به همین منظور در طراحی غرفه خود تلاش کردند تا همین فلسفه را نشان دهند.

آنها جذب هنر قدیمی ژاپنی، اوریگامی، شدند. اوریگاهی، هنر تا کردن کاغذ و دستیافتن به شکل های بدیع و زیبا است و به خوبی فلسفه این شرکت را بیان می کند. آنها با استفاده از مواد خام سرامیکی و ساخت مجسمه ها،  اکسسوری ها و نمایی  به شکل اوریگامی فضایی ژاپنی در غرفه خود خلق کردند. آنها با استفاده از خطوط ریتمیک، فرم های خالص و قابل فهم و هماهنگ در سرتاسر غرفه نمای یکپارچه ای ایجاد کردند و با ایجاد بازشوهایی در جبهه های اصلی غرفه بازدید کنندگان به داخل غرفه هدایت می شوند. در فضای داخلی غرفه نیز محیطی گرم و صمیمی و در عین حال پویا خلق شده است تا کیفیت حضور بازدید کنندگان در داخل غرفه به نحوی باشد که به خوبی استرتژی شرکت  Novoceram به آنها منتقل شود.

در نهایت با  استفاده از سرامیک و هنر ژاپنی تا کردن کاغذ ، شرکت Novoceram کالکشن زیبای ۲۰۱۸ خود را به شکلی منحصر به فرد، ارائه کرد.

 

 

مشاهده مقاله >>  تکنولوژی جدید تعاملی در رویدادها

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

۲ Comments

 • ناشناس

  ۱۲ اسفند, ۱۳۹۷ ۱۳:۳۶
  پاسخ

  سایت خوبی دارید امیدوارم که موفق باشید

Post a Comment