شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

۵ روند طراحی داخلی سال ۲۰۲۱ 

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

5 روند طراحی داخلی سال 2021 

بیایید با آن روبرو شویم: 2021 یک سفر بود. ما سال را عمیقاً در همه‌گیری آغاز کردیم و تا پاییز کاملاً واکسینه شدیم.

و اکنون سال را با واکسیناسیون دوز سوم به پایان میرسانیم.

در دکوراسیون داخلی هم شاهد یک سری امواج جدید طراحی، در فضاها بودیم.طرح هایی که در چهار فصل گذشته حاکم بودند ثابت می کنند که با وجود ترس ها و سردرگمی ها، هنوز هم می توانیم بفهمیم که چگونه کمی سرگرم شویم. از  مبلمان بوکله‌های مبهم گرفته تا لهجه‌های رنگ آبی کبالتی.

BOUCLÉ

هنگامی که مبلمان بوکله در بحبوحه قرنطینه سال گذشته در طرح های دکوراسیون داخلی ظاهر شد، فوراً به بافت شیکی تبدیل شد و باعث این شد که جهان در مواقع سختی به آن به چشم منبع راحتی نگاه کند. پارچه بادوام، که اغلب درطیف رنگی سفید و کرمو طوسی دیده می‌شود، روز به روز   به محبوبیت این سبک مبلمان افزود  و موجب شد که از صندلی های معمولی پیله ای شکل به چیزی تبدیل شود که اکنون به عنوان “روند مبلمان بوکله” شناخته می شود.

 

 

مبلمان CURVY

 

خطوط تمیز و الهام گرفته از اواسط قرن که قبل از شیوع بیماری همه گیر بر بازار مسلط بودند، امسال توسط تصاویر بی شکل غصب شدند. اگرچه روند مبلمان منحنی به دهه 1950 برمی گردد (زمانی که ولادیمیر کاگان مبل نمادین خود را به نمایش گذاشت)، در سال 2021 به عنوان جایگزینی منحنی برای اشکال هندسی تیز ظاهر شد، همانطور که در پروژه های تام لارنس-لوی از استتیک طبیعی، استفانی استاین و بریتانی حکیم فر از استودیو فار دیده می شود.

 SKY BLUE
آبی آسمانی

پس از یک سال طوفانی، طراحان توجه خود را بر آسمان آبی‌  پیشه رو متمرکز کردند. پارچه‌ها و قطعات دکور آبی آسمانی محبوب‌تر از همیشه بودند – اتسی حتی رنگ سال 2021 را رنگ سال خود اعلام کرد – همانطور که در پروژه‌های کیتا ترنر، لورن لو از Lauren Elaine Interiors و Alexa Hampton دیده می‌شود.

 

BIODESIGN

پس از یک سال غوطه ور شدن در خانه، سال 2021 ما را مشتاق یافت تا راه‌های تازه‌ای برای آوردن فضای باز و طبیعت به داخل خانه پیدا کنیم. طراحان ، با استفاده از کاغذ دیواری هایی که المان هایی از طبعیت را بازسازی میکند این فضا را در طراح های خود ایجاد کردند.

دکوراسیون نشیمن

BURL WOOD

روکش‌های پررنگ و زیبای چوبی  امسال بازگشت بزرگی داشتند. طراحی‌های مد روز در دهه 1920 و همچنین فضاهای سبک Regency هالیوود در طول دهه 1930، مبلمان و دکورهای متشکل از چوب برل( یک رشد درخت منحصر به فرد که در آن دانه‌ها به شکلی تغییر شکل یافته) رشد کرده است.

 

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment