شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

بهترین راه برای نمایش دو برند در یک غرفه چیست؟ | شرکت غرفه سازی رایمون

بهترین راه برای نمایش دو برند در یک غرفه چیست؟

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

بهترین راه برای نمایش دو برند در یک غرفه چیست؟

بهترین راه برای نمایش دو برند در یک غرفه چیست؟

 

پیش از هر چیز، شما باید روی این نکته تمرکز کنید که ویژگی منحصر به فرد هر کدام از برندهایتان چیست. سپس برای هر برند هویت مخصوص به خود را در نظر بگیرید. بهتر است هر برند جای مشخصی از غرفه را به  خود اختصاص بدهد در این حالت هر کدام بهتر در ذهن مخاطبانتان قرار می گیرند.

اگر شرکت شما مجموعه ای از چند برند و محصول است بهتر است برندهای خود را به صورت زیرمجموعه ای از شرکت اصلی به نمایش بگذارید. این کار به ارتقای برند شما نیز کمک می کند و تصویر بهتری از شرکت شما به مخاطبانتان القا می کند.

در غرفه ای با دو برند متفاوت، مهم است که هر برند فضای مخصوص به خود را داشته باشد اما نباید تفکیک فضا به گونه ای صورت گیرد که این حس را در مشتری ایجاد کنید که با دو شرکت یا برند متمایز از هم سر و کار دارد که از یک فضای مشترک استفاده می کنند، بلکه باید در عین تفکیک فضا یکپارچگی در محیط هم احساس شود و بازدید کننده به طور نامحسوس از فضای یک برند به برند دیگر انتقال داده شود. استفاده از رنگ های متمایز یا تبلیغات تصویری منحصر به هر برند از راه هایی است که از طریق آنها می توانید به هدف خود برسید.

اگر لازم است که فضاها را به صورت فیزیکی تقسیم کنید، بهتر است این کار را با عناصری که در طراحی غرفه به کار رفته اند، مانند فلاورباکس یا تلویزیون شهری یا استندهای نمایش محصول یا دیوارهای جداکننده دکوراتیو انجام دهید.

همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که نام و لوگوی هر دو برند به درستی در معرض دید بیننده قرار گرفته باشند.

 

در زیر می توانید نمونه هایی از طراحی غرفه با دو برند مختلف را مشاهده کنید:

غرفه راپکو

غرفه شرکت ارتباط امن

 

مشاهده مقاله >>  انواع غرفه های نمایشگاهی

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment