شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

برپایی غرفه نمایشگاهی، تجارتی مدرن

برپایی غرفه نمایشگاهی، تجارتی مدرن

زمان مطالعه مطلب 8 دقیقه

برپایی غرفه نمایشگاهی، تجارتی مدرن


برپایی غرفه نمایشگاهی، تجارتی مدرن

 

بر خلاف سایر فعالیت های بازاریابی، غرفه نمایشگاهی و نمایشگاه های تجاری بستر گسترده ای را برای برندها ارائه می دهند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند. شرکت در نمایشگاه ها مزایای بسیاری برای تجارت شما ایجاد می کند. برپایی غرفه نمایشگاهی می تواند به شما در دیدار با مشتریانی که به طور فعال به دنبال معامله هستند، کمک کند که نتیجه آن باعث می شود که شما بتوانید مشتریان بیشتری را جمع کنید و این موضوع برخلاف تماس از راه دور است که برای هر شخصی که ممکن است در مکان مناسبی نباشد و یا ذهنیت مناسبی از کار شما نداشته باشد آزار دهنده خواهد بود تا درباره فعالیت های تبلیغاتی خود با شما صحبت کند.

نمایشگاه ها معمولا با هدف تجارت افراد و صنایع خاص برپا می شوند و در آن از طیف متنوعی از متخصصان استقبال می شود. شرکت در یک نمایشگاه و برپایی غرفه نمایشگاهی به شما این امکان را می دهد تا برند خود را در بین جمعیت گسترده تری به بازار عرضه کنید و افراد را از محصولات و خدمات خود آگاه کنید. با توجه به نوع صنعت، غرفه داران می‌توانند قبل از انتشار آن برای عموم مردم، نمایش هایی را ارائه دهند و از بازاریابی تجاری یا بازخورد عمومی مردم برخوردار شوند. شما با داشتن غرفه نمایشگاهی، یک گروه قابل اعتماد از مشتریان علاقمند را خواهید داشت که می توانید پس از نمایش محصولات خود با آنها تعامل برقرار کنید.
بنابراین، جدا از این مزایای بلند مدت، مزیت های برپایی غرفه نمایشگاهی و شرکت در یک نمایشگاه چیست؟ در ادامه می‌توانید با این فواید آشنا شوید.

 

اهمیت برپایی غرفه نمایشگاهی

 

1.تعامل چهره به چهره

وقتی نوبت به بازاریابی مشاغل شما می رسد، شبکه سازی نکته ی بسیار مهمی است و هیچ کسی نمی تواند شخصا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند. تنها با تماس های تلفنی و ایمیل متوجه می شوید که محصولات شما نادیده گرفته نمی شوند، در حالی که ملاقات شخصی و چهره به چهره تفاوت زیادی را ایجاد می کند. ایستادن در جمعیت و صحبت در مورد محصولات شما ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد اما با رویکرد درست می توانید از آن استفاده کنید.
اگرچه در بخشی از فعالیت های بازاریابی، نمایشگاه هایی برای برندها برگزار می شود تا محصولات، نوآوری ها و خدمات خود را به مخاطبان هدف خود نشان دهند یا به نمایش بگذارند. این بستر برای تعامل چهره به چهره است و بر تشویق تعامل با مصرف کننده متمرکز است. نام تجاری شما و مخاطبان هدف شما دلیل تعامل شما هستند. از این رو، لازم است که یک غرفه نمایشگاهی قانع کننده داشته باشید تا تعداد زیادی بازدید کننده را به غرفه نمایشگاهی خود جذب کنید. اولین قدم این است که مصرف کنندگان خود را برای بازدید از غرفه نمایشگاهی و سپس پیدا کردن راهی برای ارتباط با نیازهای خود از طریق محصولات و خدماتی که در نهایت منجر به ایجاد ارتباط موثر می شود تشویق کنید.

 

2.برپایی غرفه نمایشگاهی به معرفی برند کمک می‌کند

یکی از مهمترین مزایای شرکت در یک نمایشگاه این است که به معرفی برند مورد نظر کمک می کند. نمایشگاه در رویدادهای صنعتی، روشی عالی برای بالا بردن ارزش برند شما و ایجاد آگاهی است. درک اهمیت شرکت در یک نمایشگاه باعث می شود تا فرصت های تبلیغاتی و حمایت مالی خود را تقویت کنید. با کمک غرفه های جذاب نمایشگاه می‌توانید مخاطبان مورد نظر خود را به غرفه خود برسانید تا ذهن آنها با برند شما درگیر شود. هنگامی که حس نزدیکی با برند را احساس کنند، به طور خودکار با برند شما ارتباط برقرار می کنند. این نزدیکی به شما کمک می کند زیرا مخاطبان هدف و نیازهای آنها را بهتر درک کنید.
غرفه نمایشگاهی به شرکت شما کمک می کند تا مورد توجه قرار گیرد. غرفه نمایشگاهی شما در یک نمایشگاه با طراحی مناسب، موقعیت تجاری شما را در ذهن شرکت کنندگان ثبت می کند و اجازه می دهد تا شرکت کنندگان با انجام فعالیت های مختلف جذاب و با هدایای تجاری با محصولات شما درگیر شوند و تجربیات به یاد ماندنی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید و از این طریق به شما در معرفی برند مورد نظر شما کمک می کند.

 

3.غرفه نمایشگاهی گزینه ای بهتر از تماس سرد تجاری

ممکن است این اتفاق بیفتد که زمانی که شما مشغول یک کار ضروری هستید با یک تماس تلفنی مبهوت می شوید و اگر مشخص شود که این تماس تلفنی از سوی یک فروشنده است، تمرکز خود را از دست داده و احساس بدی نسبت به آن نام تجاری در ذهن شما ایجاد شود. گزارش ها نشان می دهند که باید حداقل 20 دقیقه زمان بگذرد تا شما به تمرکز در کار خود برگردید، بنابراین اختلالاتی مانند تماس های سرد تجاری، اغلب باعث می شود تا مشتری به مدت طولانی احساس ناراحتی کند. تماس تلفنی نیز مانند یک استراتژی بازاریابی پر فشار اتفاق می افتد و می تواند باعث شود مشتری بالقوه خود را نیز از دست دهید. به همین دلیل است که برپایی غرفه نمایشگاهی نه تنها گزینه بهتر بلکه بهترین راه برای جذب مخاطب هدف شما هستند.

 

4.بازدیدکنندگان نمایشگاه در طول نمایش در قاب ذهنی مناسبی قرار دارند

بر خلاف تماس های سرد تجاری، بازدید کنندگان نمایشگاه همیشه در حالت مناسب ذهنی برای حضور در نمایشگاه قرار دارند. بنابراین حتی وقتی می خواهید با غرفه نمایشگاهی خود توجه مخاطبان خود را به برند مورد نظر جلب کنید، مشتری به اندازه کافی تمرکز ذهنی دارد تا از طرح های غرفه نمایشگاهی شما استقبال کرده و پیام شما را به طور موثرتری دریافت کند.

 

5.نمایشگاه ها به شما کمک می کنند تا رقبا را به خوبی بشناسید

در دنیای بازاریابی رقابتی امروز، جدای از ارائه بهترین خدمات و محصولات نوآورانه، داشتن دانش عادلانه از رقبا نیز ضروری است. فناوری به شما این امکان را می دهد که وب سایت رقیب خود را بررسی کنید و سوابق بازخورد مشتری خود را حفظ کنید، اما نمایشگاه ها فرصتی به شما می دهند تا همه رهبران بازار را که در یک مکان متمرکز هستند تماشا کنید. این یکی از مزایای یک نمایشگاه است که به شما امکان می دهد با مراجعه به غرفه نمایشگاهی آنها، رقبای خود را بهتر بشناسید و به این ترتیب به شما در برنامه ریزی استراتژی بازاریابی با روشی کارآمدتر کمک می کند.

بنابراین، به جای تبلیغات سرد تجاری یا سایر تکنیک های تبلیغاتی و بازاریابی جزئی، سعی کنید در نمایشگاه ها شرکت کنید و مطمئن باشید که از تمام مزایا و فرصت هایی که برای رشد کسب و کارتان به صورت ارگانیک به دست خواهید آورد، کاملا متعجب خواهید شد. حال که با اهمیت و مزایای برپایی غرفه نمایشگاهی آشنا شدید در ادامه به معرفی انواع آنها در جهت آشنایی و انتخاب بهتر غرفه نمایشگاهی مورد نظر شما پرداخته می شود.

 

 

انواع غرفه ها در یک نمایشگاه

دورانی که تبلیغات سنتی تنها رسانه تبلیغاتی بود گذشته است. اگرچه با پیشرفت تکنولوژی، تاکتیک های ارتباطی ظهور کرده است اما ارتباطات چهره به چهره هنوز هم نقش مهمی در ایجاد روابط تجاری دارند. به همین دلیل است که غرفه داران اکنون بیشتر به سمت صنعت نمایشگاه روی آورده اند. غرفه های نمایشگاهی در هر مشارکتی در نمایشگاه نقش اساسی دارند. غرفه هایی وجود دارند که شما را قادر می سازد جای مناسب را انتخاب کنید که متناسب با هویت و تصویر دلخواه برند باشد. اولین کار آنها ترویج محصولات یا خدمات است. آنها را می توان به منزله ی کارت ویزیت شرکت شما در نظر گرفت.

برای ارتقاء کارایی برند، غرفه داران باید برای تبلیغ خود موضع مناسبی داشته باشند. انتخاب میان این نوع غرفه های استاندارد بستگی به نیاز فعلی، در دسترس بودن و بودجه غرفه دار دارد. ایده های مختلف نمایشگاه همچنین به نوع غرفه نمایشگاهی که برای تبلیغ انتخاب کرده اید بستگی دارد. هدف اصلی شما از شرکت در یک نمایشگاه مشخص خواهد کرد که کدام نوع غرفه نمایشگاهی برای شما مناسب تر خواهد بود. استانداردهای مختلفی برای طراحی غرفه نمایشگاهی وجود دارد که می تواند در یک نمایشگاه راه اندازی شوند اما برای ساده تر کردن آن 3 نوع از آنها در ادامه توضیح داده شده است.

گفتگو های هدف بندی تر شده در غرفه شما | Raymon-co

1.غرفه نمایشگاهی مدولار

این نوع از غرفه نمایشگاهی، به دلیل ویژگی های مختلف آن در بین غرفه داران کاملاً محبوب هستند. آنها از لحاظ ماهیت قابل تنظیم هستند که به آنها امکان می دهد تا به راحتی با نیاز مشتری سازگار شوند. انعطاف پذیری در کنار تطبیق پذیری چیزی است که این غرفه های نمایشگاهی را از بقیه انواع غرفه ها جدا می کند. غرفه های مدولار قابل استفاده مجدد و کاملاً سازگار با محیط زیست هستند. آنها از مواد سبک ساخته شده اند که به شما امکان می دهد در هزینه های حمل و نقل و هزینه های خود صرفه جویی کنید زیرا می توان آنها را در فضاهای کوچک فشرده کرد و حتی توسط خود غرفه دار ساخته شوند.
گرافیک غرفه نمایشگاهی مدولار قابل تعویض است، بنابراین می توانید ظاهری جدید و همچنین یک پیام کلیدی تازه برای رویدادهای مختلف داشته باشید. آنها غالباً برای نمایش شرکت هایی که بودجه آنها محدود است و هدف آنها حداکثر رساندن کارایی است انتخاب معقولی می باشند. این نوع غرفه ها می توانند دوباره تنظیم شوند تا در فضاهای مختلفی قرار بگیرند که به کاهش تمام هزینه های شما در طول مسیر کمک می کند.

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

 

2.غرفه نمایشگاهی پاپ آپ

غرفه های پاپ آپ از نظر بصری غرفه های نمایشگاهی جذاب هستند. این نوع غرفه ها نیز بسیار متنوع و قابل حمل هستند. اگر هدف اصلی شما برندسازی است، غرفه های پاپ آپ انتخاب ایده آل برای این رویداد است. تنظیم آنها آسان است و آنها را به انتخابی مناسب برای غرفه دارانی که مایل به استفاده از غرفه نمایشگاهی در رویدادهای مختلف هستند تبدیل می کند. شرکت هایی که تازه کار هستند و یا شرکت هایی که با حداقل بودجه مایل به طراحی غرفه نمایشگاهی و شرکت در نمایشگاه می باشند از این نوع غرفه ها می توانند استفاده کنند زیرا نسبتاً ارزان تر از انواع دیگر هستند.
اگرچه غرفه های پاپ آپ تخیل شما را محدود می کنند و بسیاری از ویژگی ها را شامل نمی شوند اما می توانند بدون ایجاد هزینه های اضافه و به طور موثر تجارت شما را ارتقا دهند. شما می توانید از وسایل نمایشگاهی ساده و طراحی مبلمان خلاق برای تزئین غرفه خود استفاده کنید، اما نمی توانید انتظار داشته باشید که مانند برندهای بزرگتر عمل کنید. غرفه پاپ آپ شامل نمایشگاهی عملی است و اغلب برای صرفه جویی در هزینه ها برپا می شود.

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

3.غرفه های نمایشگاهی سفارشی

غرفه های نمایشگاهی سفارشی شامل طرح های دلپذیر و جذاب است که توجه نمایندگان و شرکت کنندگان را جلب می کند و فرصت های فروش را برای برند شما به حداکثر می رساند. آنها معمولا غرفه هایی بلند و پهن با دیوارهای بلند و یک آرم عظیم هستند که از نظر جسمی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. آنها برای شرکت های بزرگتر که نیاز به غرفه نمایشگاهی بزرگ دارند، گزینه ای ایده آل را برای ایجاد تأثیر بیشتر و تقویت قدرت نام تجاری خود با تولید نشانه های واجد شرایط انتخاب می کنند.
از آنجا که تاثیر این غرفه ها بیشتر است، هزینه آن نیز بیشتر می شود. بنابراین، برای مشاغل کوچک گزینه مناسبی نیست. یک نقطه ضعف دیگر این نوع غرفه نمایشگاهی این است که نمی توان از آن استفاده مجدد کرد.

تجدید قوا در برنامه ریزی نمایشگاه

موارد بالا انواع غرفه هایی بودند که می توانید هنگام برنامه ریزی برای شرکت در یک نمایشگاه به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید و در شرکت غرفه سازی رایمون سفارش دهید.


مشاهده مقاله
 >
>  نگاهی بر طراحی غرفه نمایشگاهی

نمونه کار ها

Sorry, no posts matched your criteria.

raymon

مجموعه ما با درنظرگرفتن نوع محصولات، خدمات و اهداف مشتریان از شرکت در نمایشگاه، با تکیه بر تجربه های موفق و نیروهای خلاق و حرفه ای، همواره بهترین ها را به مشتریان خود عرضه می کند.

No Comments

Post a Comment