شرکت رایمون
مجموعه ما در تمام پروژه ها، مسیر موفقیت آمیز خلق ایده و مفهومی ناب تا تحقق کامل آن را دنبال می کند.
نتیجه نهایی کار ما ترکیب هوشمندانه زیبایی و عملکرد است که خواست ها و ارزش های مشتری را نمایان می کند.

اکسپو 2025 اوکازا

اکسپو ۲۰۲۵/ EXPO 2025

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

اکسپو 2025/ EXPO 2025

رویداد سه سال آینده، “پروژه درخشش زندگی”

در 25 آگوست 2020، “کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام نشان لوگو” در هتل امپریال اوزاکا برگزار شد و نشان رسمی نمایشگاه اکسپو 2025 اوزاکا، کانسای، ژاپن اعلام شد.

expo 2025

در 18 آوریل 2022، “Expo 2025 Osaka, Kansai, Japan 3 Years to Go Event “ارائه پروژه “درخشش زندگی” در سالن و مرکز کنفرانس Iino در توکیو برگزار شد.

با هدف تحقق اکسپو که از طریق هم‌آفرینی ایجاد می‌شود، پیام «به سال 2025 بپیوندید» توزیع شد و هشت تولیدکننده پروژه موضوعی برنامه‌های اساسی را اعلام کردند که مفهوم «پروژه درخشش زندگی» را خلاصه می‌کرد.

محتوای رویداد از لینک زیر به عنوان یک ویدیو آرشیو در دسترس است. لطفا یک نگاه بنداز.

اینجا کلیک کن

 

پیام رئیس انجمن ژاپن برای نمایشگاه جهانی 2025

نمایشگاه 2025 اوزاکا، کانسای، ژاپن همراه با افراد زیادی ایجاد خواهد شد. پیام «به 2025 بپیوندید» مشتمل بر تمایل ما برای تحقق «نمایشگاهی است که با هم ایجاد می‌کنیم» و «اکسپویی که همه می‌توانند در آن شرکت کنند». با توزیع خوب این پیام، می‌خواهم دایره هم‌آفرینی را با همه کسانی که در نمایشگاه مشارکت دارند گسترش دهم.

پیام وزیر نمایشگاه جهانی 2025

خوشحال می‌شویم که در مورد اینکه نمایشگاه سه سال دیگر چگونه خواهد بود هیجان زده باشید و برای سه سال آینده امید زیادی داشته باشید. از امروز، با کلمه کلیدی “پیوستن به 2025”، مایلم طیف گسترده ای از مردم از سراسر جهان در نمایشگاه شرکت کنند، به آینده فکر کنند و با هم کار کنند تا جامعه ی آینده را برای زندگی خود بسازیم. . من معتقدم که امروز در خط شروع ایستاده ایم.

 

این را نیز بخوانید  >> هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی چقدر است؟

jabari

No Comments

Post a Comment